Stickman Warfare: A játék

2024.04.25 15:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 [3] 4   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Betonkezű Bemutatkozás  (Megtekintve 56236 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #30 Dátum: 2010.07.10 22:48 »

Rudi kérte, hogy írjam meg komolyan(!) mi a foglalkozásom. Megírtam, kicsit hülyéskedve, de tartalmát tekintve komolyan, szigorúan az igazsághoz ragaszkodva.
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #31 Dátum: 2010.07.10 22:49 »

És az meglepne ha azt írom hogy engem nem lepett meg hogy Jel bácsi (Kacsint) felnőtt? Pontosan azért mert amit Kungfus írt. Meg a viselkedése miatt is.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #32 Dátum: 2010.07.10 22:56 »

Úristen, azt hittem mindenki tudta.
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #33 Dátum: 2010.07.10 22:58 »

Hát akkor rosszul tudtad.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Captain Jack Harkness
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #34 Dátum: 2010.07.10 23:03 »

Nem tudta, csak hitte, tehát feltételezem, h Kecsappp templomból jár fel ide és stickre. És érdekes, h Úristennel kezdte a mondatát is.... Lehet, h ő is felnőtt, esetleg egy pap?!  xD Vajon mi az igazság? Megtudhatják a következő epizódból, melynek címe: Az álnok Kecsappp, avagy mi rejlik a tubus mélyén? xDDD
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #35 Dátum: 2010.07.10 23:07 »

http://stickman.hu/forum/index.php?topic=2583.msg108142#msg108142 Igen ba*meg, felnőtt vagyok.
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #36 Dátum: 2010.07.10 23:26 »

Ez a téma köztetek lesz*rvazárva, használjátok ki a fórum adta lehetőségeket erre az ügy megbeszélésére. Innen is köszönöm Mosolyog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Betonkezű Vexillarius
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29

Miles Gregalius


« Válasz #37 Dátum: 2010.07.11 09:57 »

Na ez kezd egyre izgalmasabb lenni.
Öröm olvasni Kacsint
Naplózva



-Vexfelügyelő-by Gaz                    
-Rexi-by Mada és még sokan
-Sexi-by Gaz (Igen ezt a Gaz(ságot) is ő követte el)
-Rex a párizsis zsömik réme-by KillerHun
-''Én is akarom, csak nincs hozzá kedvem,,
-"Két test egyensúlyban van, ha a testek kielégítik egymást"
-Az ember gyarló és én nagyon jó példa vagyok erre-
-Stickman Warfare, a vakondok háborúja-
aron65
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281

A BSC 2 és a Stickman bújócska győztese


« Válasz #38 Dátum: 2010.07.11 10:00 »

Na, mostantól offokat offtopicba, ide csak bemutatkozást a klántagoktól.
Naplózva

Tanuld meg a szakkifejezéseket:1. Cheaterek és hackerek nincsenek, csak laggerek. 2. Akit lelősz, az noob. 3. Aki téged lelő, az láma. 4. Aki beszól, az low.
"aron nem pro, hanem aron" /by Tiger
"aron nem jófej, hanem aron" /by Zyzu
Betonkezű Damisz
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #39 Dátum: 2010.07.11 11:12 »

No akkor én is bemutatkozok:
Sziasztok Damisz vagyok egy 14 éves Győri fiatal:).Kb.2008 decemberében találtam rá a játékra és egyből le is töltöttem.Sajna akkoriban még nem sikerült regisztrálnom.Akkoriban még Lángszóróval voltam és ez is volt a kedvencem.Majd egy kis kihagyás után 2009 július 13.regisztráltam:P(Kerek két nap múlva lesz hogy 1 éve játszok az accal:P).Amikor regisztráltam akkor rögtön boross be is vett a Betonkezű-be és igen jól éreztem magam.Majd közbe jött 2 klán.Majd újra visszatértem.Utána meghívtam a [TIM] amit el is fogadtam.Majd felvett a (-PRO-) és itt éltem boldog napjaimat.Majd sajnos feltörtek és így az álomklánomból is kiléptek. Innen nem én nyomtam az accot és csak május közepe táján szereztem vissza,és azóta aktív is vagyok.Júnisuba valamikor jelentkeztem ide és sikeres volt:P.Azóta itt élem boldog napjaimat.Most 130000 killem van(kb.).És aktív is leszek nyáron.Szerencsére visszaszereztema 3. helyet all time-ba amit kb 2009 novemberében már voltam 3.No ennyit rólam ha még valamit tudni akarsz írj forumón privatba, vagy oldalon:) (Már all time 2.)

Üdv.Damisz:)
« Utoljára szerkesztve: 2011.05.18 21:27 írta Betonkezű Damisz » Naplózva




Damisz a komisz. By: Elég Sokan. Vigyorog
david
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #40 Dátum: 2010.10.08 15:21 »

Bánóczi Dávid vagyok 13 éves szikszói lakos, már csaknem 2 éve stickmanozok és a klánban a magalapulása óta ment vagyok csak régebben rossz volt a gépen és valaki (már nem tudom ki) inaktivitás miatt kidobott.
amúgy 8.-os vagyok 6 osztályos gimiben.
MPG fan vagyok de ha nagyon túlerőben van a gun akkor quadra átmegyek, ezen kívül néhanapján noobozok is.
Régebben M4-eztem és lawoztam de nem sokat.
starcraft fan is vagyok, meg csillagkapu fan is.
A szabadidőmről annyit, hogy nétköznapokon péntek kivételével ha vagyok is csak 3 és 4 óra között, pénteken szinte egész este a szombat változó vasáranp ritkán vagyok.
Ha valaki még tudni szeretne valamit offban kérdezze meg.
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.08 20:33 írta Bőrmajom » Naplózva

NeverwinteR
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Alwayswinter


« Válasz #41 Dátum: 2010.10.17 20:58 »

Na, ha már idetévedtem, írok magamról én is pár sort. Becsületes nevem Fotyék Máté, jelenleg a paksi Energetikai Szakközépiskolának vagyok másodéves gépésztanulója. 15 éve boldogítom vagy idegesítem az embereket jelenlétemmel, és valamivel több, mint egy éve regisztráltam. Játékban viszonylag sokat vagyok, az M4 a kedvencem, de közel áll hozzám az MPG, az X72, a LAW, és az M8 is. Szabadidőmben barátnőmmel lógok, kockulok, vagy kimegyek oszttársakkal kosarazni. Gépen elég sok játékkal játszom, a kedvenceim közé a Blizzardos játékok (Diablo, WoW, Warcraft, Starcraft), a Half-Life, a CSS, a Dead Space, és a Left4Dead tartoznak. Zenei stílusom a rockra épül, de nagyjából bármit meghallgatok, ami nem mosógépfrekvencia (össze-vissza tüccögős noszöveg agyhalál), vagy nem az a nagyon kemény feka rap. Képet nem rakok ki, aki nagyon kíváncsi, keressen meg a közösségi oldalakon. Nagyjából ennyi lenne rólam, aki még valamit szeretne tudni rólam, írjon rám skype-on (fotyekmate67).

További szép napot
Naplózva


A Föld intelligencia-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.
Bombing for peace is like fucking for virginity!
sohasrác - by Zyzu
Hapcibenő - by mada
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #42 Dátum: 2011.05.27 20:47 »

Régen írtam, már de az a multé!
Üdv, Anyuci pici majma vagyok.20ból elevszel 7et megtudod hány éves vagyok.Makón élek és szeretem a hagymát és a pálinkát.Ma is bicikli túrán oda-vissza azt énekeltem.Jelenleg iskolába járok(tankötelezetségi törvény ).A legjobb barátaim ebben a játékban:Szabolcska,Lalababa,Zerocool,Marc,Damisz,Dzsi.Szeretek focizni,gépezni,olvasni,beszélgetni,Szabeszt oltani,pankrációt,kerékpározást nézni.Mostanába az életem megnehezedett, de már kifelé lábalok a biliből.Amiben a legjobb vagyok:mindakettő kezemmel 10 ms alatt betudom kötni a cipőfüzőm.Kedvenc állataim:Szabesz,láma.Zeneileg mindenevő vagyok, de Real Trill Music & Mr. Busta forever.
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #43 Dátum: 2011.05.27 21:16 »

Császtok srácoklányok!
Szabesz vagyok a klán überlegjobb tagja. A poglári nevem Span, és 14. életévemet taposom nagyon keményen.
Itt lakok Pesten, 'rákosborzasztón', ide járok a Dózsa iskolába tanulni aludni. Általában csak zenét szoktam hallgatni, meg néha tesó rikácsolását. Általában napi 25 órát gépezek, és emellett aludni is szoktam. Kedvenc magyar csapatom a Ferencváros, külföldön Bayern&Ac Milan&Real Margit. Még szoktam Jancsival pankrációt nézni, országúti kerékpárt Knézy Jenő társaságában(Andy Schleck POWAAA). Régen néztem F-1et, de mivel nincs már Palik, ezért nem nézem. Nem tudom mit írjak még. Van két macskám, ugyanennyi testvérem, és egy lámám: Jani!
Arrivederci!
Naplózva
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #44 Dátum: 2011.05.28 15:05 »

Minden bringás csak narkós, libsi, ****** hülyegyerek, aki veszélyezteti a városban békésen gyorsulási futamot tartó menő gyerekeket, és a balfasz, lepkefingként össze-visszakoborló vaksi gyalogokat. Sok kis buzeránsra renccámot! Fizessenek súlyadót! Basznak a drága pénzen felfestett biciGliutakon közlekedni, csakhogy kihozzák az emberből az állatot! Elég volt a sötétzöld-terrorból, legyen fény az agyatokban, és araszoljatok kocsival a dugókban!
Mindketten ki lesztek k**va a klánból, ez nem Tour de Beton.
Jani! Megnéztem egy HMVH (Lézerjanifalva) fotógyűjteményt a kerékpáros viszonyokról - vazz! -, kész extremsport a sima városi közlekedés arrafelé. Menjél inkább te is Audi s8-cal!
Naplózva

Oldalak: 1 2 [3] 4   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.034 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.