Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 22:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Első próbálkozások  (Megtekintve 92827 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #15 Dátum: 2010.08.07 16:04 »

Sziasztok!

Megpróbáltam egy tutorial alapján csinálni egy vízcseppet GIMP-el. Ez lett belőle:
http://imagerz.com/QFdCClUHVVE

Nem a legszebb, de hasonlít...

Szerintem linkeld a tutort is, hogy lehessen mihez viszonyítani. Én egyszer PS-el csináltam vízcseppet tutor alapján, de sajnos az már nincs is meg. Ellenben az ténylegesen hasonlított vízcseppre, volt neki térbeli hatása, még tán "torzította" is az alatta lévő levelet, ahogy annak rendje és módja szerint lennie kell. Szóval mondom, had lássuk a tutort is, érdemes belinkelni, mert így csak fikázás lesz az eredménye a rosszul elkészített képeknek. Ha viszont a tutor is rossz, talán tudnak segíteni benne a hozzáértők, hogy hol javíts rajta. Ha pedig te rontottad el, kihagytál valamit, szintén jobban tudnak bármit hozzáfűzni, ha látják az eljárás menetét. Mindenesetre ez, és a javított is, rossz.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #16 Dátum: 2010.08.07 17:41 »

Tulajdonképpen egy videó alapján készült.
http://videosmart.hu/video/gimp-vizcsepp-konnycsepp-keszites
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #17 Dátum: 2010.08.07 18:33 »

A vízcsepp az tipikusan olyan dolog, amit inkább vektorgrafikusan kéne megoldani. Általában nem egy vízcsepp szokott lenni a falevélen, és nem is egyforma méretűek, alakúak. Ha vektorgrafikusan csinálod meg, akkor pixelesedés nélkül fel tudod nagyítani, tudsz egy kicsit alakítani a formáján, hogy ne tűnjön mindegyik egyformának. Szóval ragadd meg a toll eszközt, és azzal rajzold meg a vízcseppet, és a csillogást is.
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #18 Dátum: 2010.08.07 20:20 »

A vízcsepp tipikusan az a dolog, amihez kitöltést (tile, asszem) kell készíteni, és akármilyen brush-al rajzolgatva víz szerű lesz, amit rajzol az ember. Ez külön layer-re való dolog, viszont ezzel a megoldással akár még írni is tudunk vízzel. Felesleges vektorokkal szenvedni, a kitöltés bármikor újrahasznosítható, ha egyszer már megcsinálta az ember.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #19 Dátum: 2010.08.16 13:17 »

Készítettem egy valamit, véleményeket, kritikákat kérek.Tudom hogy ott az alja kicsit el lett rontva.

Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #20 Dátum: 2010.08.16 13:30 »

Ha tudod javítsd ki. Amúgy nekem ez a sárga-fekete színátmenet nem jön be. Azon kívül tetszik. Mosolyog
Naplózva

-D- Cody
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


-D-ani's "petsinthekeyboard" Lover ♥


« Válasz #21 Dátum: 2010.08.16 14:41 »

Jah tök jó lett.Mosolyog Grat hozzá.
Naplózva

[18:59:31] DenDo728: Olyan Egod van ami ha fényt bocsátana ki nem kellene nap

"Titokság van!!" Dani Mosolyog
goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #22 Dátum: 2010.08.16 17:12 »

Köszönöm a válaszokat, javítani is fogom.Nekem meg nem az hogy be jön a sárga fekete, csak ez illet szerintem ide.
Javítottam:

Bele írtam még az MP5-öt is.Szerintem jól néz ki.Továbbá is fogadom a kritikákat.
« Utoljára szerkesztve: 2010.08.16 17:22 írta goofre » Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #23 Dátum: 2010.08.16 17:32 »

Csak olyat csinálj, ami neked is bejön. Nem nekünk csinálod, hanem magadnak. Jah és ha sokkal kisebbre méretezed simán ki is rakhatod a banneredbe. Kacsint
Köszönöm a válaszokat, javítani is fogom.Nekem meg nem az hogy be jön a sárga fekete, csak ez illet szerintem ide.
Javítottam:

Naplózva

goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #24 Dátum: 2010.08.16 17:39 »

Nem nektek csinálom, de azért jobb, ha nem úgy ismertek meg, hogy szörnyen ronda munkát adok ki a kezeimből. Inkább úgy ismertjetek meg, hogy igényes vagyok.Most 2-3 perc alatt összedobtam egy képet.(mellesleg ezzel tanul az ember)
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #25 Dátum: 2010.08.17 10:25 »

Nah csináltam egy bannert, amit használni is fogok ezentúl.
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #26 Dátum: 2010.08.17 12:02 »

Hát.. szerintem ezt 2 perc alatt összedobtad. Semmi munka nem található benne. Ugyhogy, nekem nem tetszik.
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #27 Dátum: 2010.08.17 12:08 »

5 perc volt, és volt benne munka.ha neked nem tetszik, nem tetszik.de legalább már jönnek a kritikák.
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #28 Dátum: 2010.08.17 12:35 »

Az öt perc sem valami meggyőző munkaidő, és nem is azt tükrözi, hogy igazán foglalkoztál vele.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #29 Dátum: 2010.08.17 12:40 »

igazából ha úgy veszed több is volt az, mert az a kis mp5-ös bigyuszkát megcsinálni is több idő volt.5 perc is 10 volt, mert most hogy visszaemlékszem, egy csomót méricskéltem, (kicsit fölöslegesen) hogy az aláírásomba tehessem, úgy, hogy annak mérete ne zavarjon másokat.
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.047 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.