Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 20:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Érdemes megcsinálni?
Mindenféleképpen
Ja, jól jönne
Nem is tudom szerintem nem olyan fontos
Á oli sz*r az ötlet

Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: sm_cw  (Megtekintve 85640 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ChupaChupsBoy
Vendég
« Válasz #15 Dátum: 2010.12.23 22:04 »

Szerintem egyen hasonló CS 1.6-hoz.Végül is ugyanaz a lényeg a kettőben,2 csapat egymás ellen! Kacsint
UI: Ezaz utcás ötlet nagyon tetszik....(Többit Privátban.)
Naplózva
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #16 Dátum: 2010.12.23 22:32 »

Kb. 350x350-es alappálya kellene. Lehetne benne lövész-, futóárok is, és több növényzet.
Utcás bulihoz ajánlanám a cod uo Rajna-völgyi mp pályáját, csak inkább romokat kellene behelyezni, mint "sértetlen" épületeket (úgysem a beltéri harcok dominálnak), illetve három irányban lehessen szabadon előre haladni (a cod uo-ban a domb miatt kissé nehézkes, így csak az utca és a folyópart szabad).
Naplózva

stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #17 Dátum: 2010.12.23 22:58 »

Én elsőnek valami TDM pályára gondoltam, respawn helyekkel a pálya két végén (sajnos nem lehet megoldani, hogy a tech és gun külön respawnoljon, szóval vegyesen lesz).
Méretben szerintem 2-3X akkora kéne, mint outland, azon kényelmesen el lehetne csatázni. Szerintem az lesz, hogy egyelőre csak elnagyolt, szögletes valamiket rakok le, azzal beállítjuk a pályát, a stíluson aztán lehet gondolkodni (mivel valami hosszúkásra gondoltam, ezért egy utca jó ötlet lenne)

Mi lenne, ha esetleg lenne egy felügyelő. Mindjárt elmondom, hogy miért: Egy respawn hely lenne, és két teleport nagy feliratokkal, hogy gun/tech, egyik az egyik csapaté, a másik a másiké. Mikor megjelennek az emberek és nem mentek át egyik teleporton sem, nem lőhetnek (egyáltalán nem!) és ezért kell a felügyelő, hogy vigyázzon arra, hogy senki se lőjön a respawn-helyen.
Így még a térfélcsere is megoldódna. Vigyorog
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #18 Dátum: 2010.12.23 23:10 »

Az én elképzelésem:
http://img714.imageshack.us/img714/3142/15478931.jpg
/még nincs kész | rohadt sok poly szal nem a játékba lesz =)/
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2010.12.23 23:12 »

Az én elképzelésem:
http://img714.imageshack.us/img714/3142/15478931.jpg
/még nincs kész | rohadt sok poly szal nem a játékba lesz =)/
Jó lett grat
Majd holnap elkezdem a munkát rajta mert most gépen vagyok és csak laptopon mükszikk nekem a wings
EDIT: Lenne hozzá 1 ötletem Gondolom már látatok arénát ahol koncertek vagy stb szokott lenni és ehhez hasonlót ehetne az arénába készíteni nos mit szóltok
EDIT: Megvan a 200 hsz ^^
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #20 Dátum: 2010.12.23 23:48 »

Egyelőre még ne dolgozzon senki, tervek kellenének.
Respawn: úgy gondoltam, hogy két vége lesz a pályának, de valójában több respawn hely lesz elszórva ezeken a végeken, hogy ne legyen annyira unalmas.
Én elsőnek valami TDM pályára gondoltam, respawn helyekkel a pálya két végén (sajnos nem lehet megoldani, hogy a tech és gun külön respawnoljon, szóval vegyesen lesz).
Méretben szerintem 2-3X akkora kéne, mint outland, azon kényelmesen el lehetne csatázni. Szerintem az lesz, hogy egyelőre csak elnagyolt, szögletes valamiket rakok le, azzal beállítjuk a pályát, a stíluson aztán lehet gondolkodni (mivel valami hosszúkásra gondoltam, ezért egy utca jó ötlet lenne)
Mi lenne, ha esetleg lenne egy felügyelő. Mindjárt elmondom, hogy miért: Egy respawn hely lenne, és két teleport nagy feliratokkal, hogy gun/tech, egyik az egyik csapaté, a másik a másiké. Mikor megjelennek az emberek és nem mentek át egyik teleporton sem, nem lőhetnek (egyáltalán nem!) és ezért kell a felügyelő, hogy vigyázzon arra, hogy senki se lőjön a respawn-helyen.
Így még a térfélcsere is megoldódna. Vigyorog
Ez is egy jó megoldás, de mindenki csalna. Akkor már inkább legyen feltüntetve, hogy a pálya melyik részére visz. Felügyelő sem kell amúgy, egyszerűen szent hely lenne a modell, és akkor nem lehet ott lőni.
Viszont az elején nem akarom bonyolítani, szóval az első megoldás lesz egyelőre.
Az én elképzelésem:
http://img714.imageshack.us/img714/3142/15478931.jpg
/még nincs kész | rohadt sok poly szal nem a játékba lesz =)/
Unalmas ez a szabályos, kerek forma, és túl sok a fedetlen tér. Az utca ilyen szempontból lenne jó, mert be vagy védve, és megtanulhatod, hogy például a sarkokon kell vigyázni, mert ott láthatnak. Itt mindenhova kéne nézni egyszerre, arról nem is beszélve, hogy esélytelen egyszerre 5-6 ellenségre lőni.
Szóval egyelőre tervezzen, rajzoljon mindenki, aki segíteni akar, a jó ötletek kellenek. Ahogy JEL mondta, 2-3 külön útvonal kell a két végpont között, meg lehet középen egy nagyobb, nyílt terület is.
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #21 Dátum: 2010.12.24 01:37 »

Olibaba, nézz már rá erre a topikra: http://stickman.hu/forum/index.php?topic=2411.0

Igen, kölykök, Elit fórum, ti nem látjátok. Akkor sem ugrált érte senki, bár pár kész modellem már van. Oké, tény, csak az Elitben hirdettem meg a dolgot, de azon a társaságon kívül legfeljebb Hector olyan, akinek a modellezési tudására lehet számítani ilyenben. De azért tessék, egy kis ízelítő abból, amit én összeraktam annó:

http://dl.dropbox.com/u/2640043/011_ModArena/004_Temple/Prev04.jpg
http://dl.dropbox.com/u/2640043/011_ModArena/004_Temple/Prev05.jpg

Van még más is ezen kívül, de én annak idején ezt gondoltam központi épületnek, köré pedig egy kisvárost akartam felépíteni. Csak hát nem lett belőle sokminden ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #22 Dátum: 2010.12.24 09:14 »

Szerintem ez jó csak ez olyan templomos mint a COD 2-be Vigyorog a Textúra az nagyon tetszik
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.25 13:21 írta kléni » Naplózva
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #23 Dátum: 2010.12.24 10:53 »

Ami azt illeti van egy 70% körüli CW modom. Régen azt képzeltem: minden klánnal lesz egy saját mapja amin CW-zik. És mi leszünk az elsők!

egy két screenshot: http://img818.imageshack.us/g/stickmanwarfare20101224.jpg/
Naplózva


Adam Hector
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #24 Dátum: 2010.12.24 11:12 »

Hector, ehez nem adnál egy letöltő linket? Mosolyog
Nagyon jóó:)
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
ChupaChupsBoy
Vendég
« Válasz #25 Dátum: 2010.12.24 12:02 »

Szerintem is.Hector nagyon tehetséges vagy!
Amúgy lehetne a neve az hogy Stickman Warfare Clan War Edition. Vigyorog
Naplózva
(-PRO-) JoeBlack
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 603


Joe, kárhozatos bálványimádó pápista! by:JEL úr


« Válasz #26 Dátum: 2010.12.25 03:22 »

Sady ötletét felhasználva lehetne csinálni egy jö kis terepet.Romos templom teli búvóhelyekkel ,sírok és egy kripta mit a teleportos módszerrel meg lehetne oldani. Mosolyog
Naplózva

-FP- Chim
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


A társam ^^ xD


« Válasz #27 Dátum: 2010.12.25 09:53 »

Ami azt illeti van egy 70% körüli CW modom. Régen azt képzeltem: minden klánnal lesz egy saját mapja amin CW-zik. És mi leszünk az elsők!

egy két screenshot: http://img818.imageshack.us/g/stickmanwarfare20101224.jpg/
Szerintem ez nagyon szép lett. Ha benne lenne a játékban egyesek rá se ismernének a stickman re.
Nagyon jól kidolgozod. Oo
Naplózva

Big.Sün
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


*Basketball is My LIFE *


« Válasz #28 Dátum: 2010.12.25 17:53 »

5-let
Kéne egy arénát csinálni vagy ha ez nem jó 5 let akkor-
Paintball pályát mindneféle kidőlt fákkal bunkikkal stb egyenlőre ennyi az 5 let. Mosolyog
Naplózva

Újra játszik Mosolyog
"bigicsunáj"-by SzéCsi Vigyorog
"Gumisün O_o"-by Dark G.
"Sukársün "-by Dark G. xD
Én. WÁÁÁÁÁ
Tiger.Ez mindig kedvre derít
Mosolyog)))))
Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 2010.12.25 17:58 »

5-let
Kéne egy arénát csinálni vagy ha ez nem jó 5 let akkor-
Paintball pályát mindneféle kidőlt fákkal bunkikkal stb egyenlőre ennyi az 5 let. Mosolyog
Hm ez jó ötlet szerintem
És ahhoz mit szólnátok ha fegyverek helyett Paintball puskák lennének.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.026 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.