Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 01:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 104   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Offtopic  (Megtekintve 1318479 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
potion
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67


ingame name: Camper576 (klánomból lépek)


« Válasz #150 Dátum: 2011.04.05 16:09 »

A legtöbb ember mint én azért nézzük a VV-t mert akkora nagy baromság és élvezet röhögni rajtuk.
Naplózva

 
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #151 Dátum: 2011.04.05 16:36 »

Az meg a másik, hogy ő a tulaj és van amit mond.. Bocsii  Puszi Puszi
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
PIZZADOX
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77



WWW
« Válasz #152 Dátum: 2011.04.05 16:37 »

A legtöbb ember mint én azért nézzük a VV-t mert akkora nagy baromság és élvezet röhögni rajtuk.
BANN HIM! Kacsint
Naplózva

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Help Bunny by Copying and Pasting Bunny into your web page to help him gain world domination.
http://terge.myminicity.com <--MyRohadtulMiniCity!
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #153 Dátum: 2011.04.05 16:42 »

A legtöbb ember mint én azért nézzük a VV-t mert akkora nagy baromság és élvezet röhögni rajtuk.
BANN HIM! Kacsint

BANN HIM! Kacsint
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #154 Dátum: 2011.04.05 17:18 »

Buta és vallásos ember vezethető és irányítható. Tudatosan és tudat alatt..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #155 Dátum: 2011.04.05 18:19 »

A legtöbb ember mint én azért nézzük a VV-t mert akkora nagy baromság és élvezet röhögni rajtuk.
Akkor már tudom miért vagyok még mindig itt Mosolyog.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #156 Dátum: 2011.04.05 19:27 »

Ejnye! Tegnap volt április 4-e, és még csak meg sem említitek? Pedig nagy hősiesség volt az, hogy áprilisig tartottuk Sztálin hordáit! Ha megadjuk magunkat, akkor a Szajna-parton találkoztak volna a Jenkykkel.
Ahogy mostanság haladnak a dolgok, el fog jönni az az idő, mikor visszasírjuk a komcsikat..
A tisztelt kormány meg, ahelyett, hogy ilyen szükségtelen dolgokat rak a médiatörvénybe, inkább számolja fel az egész való világot!
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #157 Dátum: 2011.04.05 19:50 »

Azt tudom értékelni, hogy az ateistáknak sokszor a missziós hajlamuk vetekszik a szektásos vallásoskodókéval. A tudás, az ismeret, a hit nem egymás ellentétjei, ellenségei. Az ember világról alkotott képe, az arról megszerzett ismerete fejlődik, ezért van tudománytörténet is. Ma kinevetjük az 1000-2000 vagy többezer évvel ezelőtti embert, hogy mit tudott a világról, miránk pár ezer év múlva ugyanez a sors vár.
Mindamellett érdemes megjegyezni, hogy a természeti népek teljes összhangban élnek a környezetükkel, addig mi a civilizáció révén elvesztettük a kapcsolatunkat azzal a világgal, ahonnan származunk.

Kiemelt részhez: a hit valóban nem, csak amit a katólikus egyház művelt a hittel. De szerintem ebbe ne itt, és ne most follyunk bele. Viszont annyit azért érdemes még megjegyezni, hogy a hit gyakran a tudomány alapja is volt. Nagyon sokáig keresték a keresztények Istent a dolgok mögött. Ez vezetett oda, amit ma matematika vagy fizikaként ismerünk. Oké, hogy Istent legfeljebb a kutatásért járó máglyahalál után ismerhették meg, de olyasmit hagytak a világra, ráadásul a hitüknek köszönhetően, ami a mai tudománynak is az alapjait képviseli.

Hoppá. A nagy vallási fejtágítás közben ezt észre sem vettem:

Ejnye! Tegnap volt április 4-e, és még csak meg sem említitek? Pedig nagy hősiesség volt az, hogy áprilisig tartottuk Sztálin hordáit! Ha megadjuk magunkat, akkor a Szajna-parton találkoztak volna a Jenkykkel.
Ahogy mostanság haladnak a dolgok, el fog jönni az az idő, mikor visszasírjuk a komcsikat..
A tisztelt kormány meg, ahelyett, hogy ilyen szükségtelen dolgokat rak a médiatörvénybe, inkább számolja fel az egész való világot!

De szerintem inkább továbbra sem veszem észre ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #158 Dátum: 2011.04.05 19:59 »

Ezt a Pro12 -t valaki állítsa le...
Naplózva


Adam Hector
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #159 Dátum: 2011.04.05 20:03 »

Végül is nem vétett a szabályok ellen eddig, ha a fail-dolgot nem nézzük Vigyorog
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
aNdRiS^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #160 Dátum: 2011.04.05 20:05 »

Való világ rajongásért nyugodtan osszatok warnt vagy akár permabant is, mert én rühellem, és aki szereti, azt is.

Az ért ez túlzás nem?
Én sem megyek oda senkihez az életben és verek be neki, mert nem egyezik, meg az érdeklődési körünk! Ez itt ugyan az azért szúrtok ki valakivel, mert mást szeret, mint Admin vagy bármik más moderátor.


Egyáltalán nem túlzás, ugyanis senkit nem érdekel, ahogy az a sok majom ott teszi a fejét, vagy ha mégis, azt ne ide írja.
Egyébként meg Davidnak a folyamatos gyökérkedései miatt, már rég kijárt volna egy ban szvsz.
Kléni:Néhány hszétől engem már az agyvérzés kerülgetett, nem tudom hogy vagy vele.
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #161 Dátum: 2011.04.05 20:11 »

Nem mondtam, hogy engem nem, de nem vétett szabályt. Na jó egyszer.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #162 Dátum: 2011.04.05 20:16 »

A hit ma nem annak a lényege, hogy honnan származunk, a megrohasztott hitek sorozata csinálja és csinálta önös céljaira a történelem folyamatát, ezt akárhogy is nézem, nem a hit indította a kereszteshadjáratokat, DE ezek neve alatt. Mocskolták századokon át a vallásokat az önös célra használó királyok ÉS! MOSTFIGYELJ! Pápák! Ezek után én elnézést, ha nem hiszek a kereszténység hatalmas erős házába, mikor ha helyesen tudnák az eredeti Bibliát (szövegileg, nem félre fordítva/ferdítve).

A többi vallás? Van pár elég hajmeresztő.. Fejemre esett a napszúrás és kitaláltam valamit? Véglis, jobb mint a mormonizmus


JA hogy 1 óráig írtam és akkor jött írta Sapi.. hát na.. vanilyen ^^
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #163 Dátum: 2011.04.05 20:17 »

Ezt a Pro12 -t valaki állítsa le...
Kinek jutott eszébe írni neki egy levelet, amiben szépen megkérni, hogy figyeljen oda a fórum szabályzatra? Nekem.
Naplózva

   
[FC]binyhun
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #164 Dátum: 2011.04.05 20:20 »

Való világ rajongásért nyugodtan osszatok warnt vagy akár permabant is, mert én rühellem, és aki szereti, azt is.
Az ért ez túlzás nem?
Én sem megyek oda senkihez az életben és verek be neki, mert nem egyezik, meg az érdeklődési körünk! Ez itt ugyan az azért szúrtok ki valakivel, mert mást szeret, mint Admin vagy bármik más moderátor.

Figyelj, aki a valóvilágot szereti (vagy rosszabb, hogy elhiszi, hogy "való"), és azért szereti, mert szerinte milyen jó (pl. győzike sót azért bírtam, mert akkora baromság), az egy BUTA SZAR EMBER. És én a buta szar embereket utálom. Szóval így függ össze.

Az meg, hogy ne lehessen itt beszélgetni erről a hulladékról a fórumon, csak mellékes nyereség Vigyorog
Félre értés essék, én nem szeretem a valóvilágot engem az elő itt életek zavarnak. És nem akarom meg mondani, hogy mit csináljatok (de nekem azt mondták többen is, hogy itt az a cél, hogy jó közösséget hozatok létre és ehhez nem a legszerencsésebb dolog az elő itt élet)
És ha valakit be akarsz sorolni bolond kategóriába, mert, érdekli a VV az nem túl jó dolog!
És Admin lenne egy kérdésem te egyszeresem kapcsoltál az RTLKULB ra? És ragadtál ott mert érdekelt a sok okság amit ott adtak? 
Vagy ha ezért tél leg ban fog járni, akkor léci írjátok bele a szabályzatba 
Naplózva

Ha mindenki tanulna elkövetett hibáiból, korunkbővelkedne tanult emberekben.
                       Feleki László

     Ez igaz rám és még sok más embere is
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 104   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.031 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.