Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 01:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 ... 104   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Offtopic  (Megtekintve 1318494 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #345 Dátum: 2011.04.13 18:19 »

FAIL!
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #346 Dátum: 2011.04.13 18:37 »

tom h. utálljátok hogy minenki MCről beszél, de nem érdekel, csináltam egy modot, menőzök vele 
http://hadahector.tumblr.com/post/4531902290/minecraft-modolas
Naplózva


Adam Hector
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #347 Dátum: 2011.04.13 19:14 »

Sok Boldogot Pisti! =)
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #348 Dátum: 2011.04.13 19:33 »

Boldog Születésed napját Béla! Pista!

Apropó mai érdekesség:
Angolversenyen a "Sajtbálna" szót adtam meg jeligének. Mosolyog
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #349 Dátum: 2011.04.13 19:39 »

Nehéz lenne megtanulni, hogy privátban köszöntgetjük egymást?
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #350 Dátum: 2011.04.13 20:19 »

Eléggé

Naplózva

EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #351 Dátum: 2011.04.13 20:23 »

http://apps.facebook.com/tehetsegvadaszat/87/58
Akinek van fas.zbúkja, az támogassa már meg egy szavazattal ezt a bandát. Jól ismerem őket, megérdemelnék, hogy benne legyenek a top10-ben. Vigyorog
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #352 Dátum: 2011.04.13 21:33 »

De csak mert te mondtad. De akkor mondd meg hogy honnan ismered őket, netről vagy személyesen? Vigyorog

Egyébként télleg tetszik a zenéjük, mióta játszanak?
Naplózva

Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #353 Dátum: 2011.04.13 22:24 »


4. Köze nincs a témához, de megvígasztallak, hogy még gyengébb lesz, mert a sávszélességen megosztoztok - már ha működni fog -.
3. Biztonság kedvéért nézzétek meg mégegyszer, hogy mind a négy vezeték benne van-e a műanyag foglalatban mindkét oldalon.
1. Nincs, de okoskodom, mert hülyébb már nem leszek.
2. Nálam az Asusnál azt jelzi a folyamatos villogás, hogy a routeren lóg fizikailaglag a pc. Feltehetően nálatok is. Használati útmutatót néha használni is kellene. ("Ha már az összes kísérlet kudarcot vallott, vedd elő a használati utasítást!" Murphy)
A lényeg: Nézzétek meg mi a router IP címe! (vagy a szolgáltató nyomtatványában, vagy a router papírjában benne van) A keresőbe üssétek be az IP címet, és zene. Lehetséges probléma, hogy a router bár 256 IP címet tud kiosztani, de a kiosztható IP címek száma korlátozva van 1re azaz egyre; így egy második gép automatikusan le van tiltva. Ha ez a helyzet, akkor értelemszerűen adjatok neki magasabb értéket!
Még megér egy próbát az is, hogy megnézitek a gép beállításait, nincs-e letiltva a hálózati kapcsolat.
(Karbon Bianchira fussa, normális routerre nem? )

Az 4-eshez annyit fűznék hozzá,hogy egész nyáron (és persze február elejéig,amíg folyamatosan láttatok gépnél) végig osztoztunk 6 Mbit/sec-es neten(augusztus elött csak 1 Mb/s volt,ha jól emlékszek),kb úgy volt,hogy semmi gond nem volt(ethernet kábelről ment,amíg tesómnak meg USB-ről) nálam mindig gyorsabb volt a net Meg azt halottam,hogy a FiberNetet felvásárolja az UPC is.. Meg ilyeneket olvasni a google-ban is hogy hazudnak,mint a mittoménhogymi meg hogy 'Monnyon le' ..
Meg az van,hogy nekünk ettől a szolgáltatótól megy a net,meg a kábel tv is,de nem kellett telefon,szóval az is lehet 'libás'. Az IP címet megkerestük,és google-ban is(ami érdekes,hogy a mi címünkre kiadott egy másik modemes gyerkőcöt,aki még francia is.. ) Meg ahogy írtad: 'de a kiosztható IP címek száma korlátozva van 1re azaz egyre',na pont ez van,csak az egyik gépnek ad IP címet..régebben semmi baja nem volt,de vagy 1 hónapja villog össze,vissza,de nemrég vettük észre,hogy ez a problem van..de majd szólok tesómnak,ő csak jobban ért hozzá Mosolyog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #354 Dátum: 2011.04.14 08:25 »

Kaptam egy tortát. Ki kér belőle? Kacsint

Kicsit megkesve de boldogt.
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #355 Dátum: 2011.04.14 11:04 »

Frissítés, itt a lényeg:
http://ftp-developpez.com/pierre-chauvin/thg520/IB_THG520_DHG525rev2_GB.pdf 24. oldal! ! !
tehát vennetek kell egy HUB-ot.

De hadd legyek gyökér, ezért meghagyom az ezt megelőzőeket is.
http://www.youtube.com/watch?v=oBDrr5ILMjw
(A francia szeretőt felejtsd el ez ügyben!)
Másként mondom, mint nyuszika:
Nyuszika a húsvét közeledtével betér a boltba.
- Ecetet kérek!
- Sajnos nyuszika, mi nem tartunk ecetet, ez egy festékbolt.
- Mondom, e-c-e-t-e-t kérek!!!!
- Nyuszika, ez egy festékbolt!
- Jó, akkor mondom mászképp: kérek egy pamacot!

A felállás a következő: Internet - Router (internet átjáró) - sajátgép vagy hálózat. Az internetezés során kapsz a szolgáltatótól egy IP címet automatikusan, amikor csatlakozol a világhálóra; ezzel most nem foglalkozol, mert nem kell. Viszont van a helyi hálózatod saját belső IP címekkel, aminek az alapvető része a router. Neked az az IP cím kell! Ha már nem találtátok meg a routerhez a használatit, akkor...
Indítsátok a parancssort, és utána:
c:\cmd
c:\ipconfig
ekkor kidob egy hosszú baromságot, amiből titeket a következő érdekel:
Ethernet-adapter helyi kapcsolat:
...
IPv4-cím.....UA1.UA2.UA3.n+?
...
Alapértelmezett átjáró...UA1.UA2.UA3.n (az UA - ugyanaz) tehát kaptok egy négy számból álló sorozatot, és ebből az utolsó a router IP címe. Ezt kell beütnötök a keresőbe! Ekkor nem az internetre csatlakoztok, hanem a router konfigurációs rendszerébe, és itt kell babrálnotok.

Egyébként játszátok végig a következőket is: a működő gép (ami csatlakozik a netre) kábelét dugdossátok végig a router LAN csatlakozóiba, hogy minden esetben van-e net. Utána ezt a gépet tegyétek félre, és játszátok végig ugyanezt a másikkal is. Ha minden esetben működik, akkor a router beállításán kell változtatni. Ha a csak az egyik géppel nem hajlandó csatlakozni, akkor azzal a géppel van gáz. Ha valamelyik LAN csatlakozóban mondja fel a szolgálatot, akkor használható csatlakozóra kapcsolódás, vagy router konfigurálása, kidobása; nekem pedig egy csendes szoba az OPNIban.
Hogy nagyobb sávszélességet használtál a testvéred elől, számomra azért sokmindent megmagyaráz, mert Calma lazán össze buherál egy saját oprendszert is, tehát kicsit etet téged; addig míg problémás a neted, nem zavarod az ő köreit.

Még valami, mert defektes a bringa, pedig nagyon szép azúr a fényezése... Kénytelen vagyok találgatni esete: ha XP előtti wint (2000, Me, 98) használ a nem csatlakozó gép, akkor alapból nem ismeri fel a PPPoE-t, és telepítenetek kell a megfelelő illesztőfájlokat, hogy legyen megfelelő hálózati kapcsolat.
« Utoljára szerkesztve: 2011.04.14 14:29 írta kléni » Naplózva

EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #356 Dátum: 2011.04.14 16:28 »

De csak mert te mondtad. De akkor mondd meg hogy honnan ismered őket, netről vagy személyesen? Vigyorog

Egyébként télleg tetszik a zenéjük, mióta játszanak?
Személyesen, már játszottunk közös koncerten ish.
Hát hirtelen most passz... 2006-ban kezdtek talán. De ez a legutóbbi kislemez 2010. elején jött ki, én kb. innestől kezdtem őket hallgatni Vigyorog Kurvajók!
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #357 Dátum: 2011.04.15 07:53 »

Nem ők voltak a tegnapi fókusz reklámban?
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #358 Dátum: 2011.04.15 18:45 »

Stickmaniat igazán meg lehetne nyitni, hiszen szerver már van.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #359 Dátum: 2011.04.15 19:54 »

Jó ötlet. Kösz, hogy szóltál Puszi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 ... 104   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.