Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 15:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Legyen ilyen dolog?
Igen
Nem

Oldalak: [1] 2 3   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bónusz időszak  (Megtekintve 43268 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Dátum: 2011.07.15 14:33 »

Arra gondoltam, hogy 24 óránként mindenki kapna a játékban 20 perc "bónusz időszak"-ot, azaz amikor felmész, 20 percig dupla killt kapsz. H éppen jászol, mikor letelik a 24 óra, akkor is beüt, persze.

Közvélemény kutatást tartok, hogy vajon ettől mennyire háborodtok fel, hogy sérti a játék "egyenlőség-elveit" annak érdekében hogy mindenkit felcsábítsak legalább naponta Vigyorog

Szóval legyen ilyen?

Csak akkor tolj hsz-t, ha egyéb hozzáfűznivalód is van. A szavazás eredményét vagy figyelembe veszem, vagy nem.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #1 Dátum: 2011.07.15 14:37 »

Nem látom jónak. Csak azért is, mert ha killelünk nemár 2-3-4-5-vel legyenek, 1 ölés=1 kill.
Igaz, a sok kocka egésznap abban az időszakban lenne fent, és csak a kill. : ]
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #2 Dátum: 2011.07.15 14:37 »

Akkor lenne értelme, ha nem egy bizonyos, maghatározott időn belül van, hanem, mint az event, mikor hogy/mettől meddig Kacsint
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #3 Dátum: 2011.07.15 14:43 »

Egész jó ötlet, és szerintem jobb lenne, ha 1 óráig tartana, heti 2-szer lenne megrendezve, és ide fórumra mindig kiírnád, hogy mikor lenne. Kacsint
Naplózva

-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #4 Dátum: 2011.07.15 14:43 »

Lehetne minden órában 5 perc inkább, egyszerre mindenkinek persze. Így többen tolnák, hosszabb ideig! Vigyorog
Naplózva

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #5 Dátum: 2011.07.15 14:46 »

Az a cél, hogy naponta felmenjen a delikvens legalább egyszer (tehát nem óránként öt perc). És nem egyszerre mindenki (tehát nem event).
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #6 Dátum: 2011.07.15 14:48 »

Akkor minden nap 30 vagy 45 percben menjen ez, és majd kiírod, hogy mikor lesz, vagy mindig ugyanakkor, csak azt írod ki, ha kivételesen máskor van. Kacsint
Naplózva

Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #7 Dátum: 2011.07.15 14:49 »

Az 1 óra az okés, de az eventet azért hoztam fel példának, hogy ne tudják már a játékosok, hogy mikor van, hanem ilyen teljesen random időben.

Egész jó ötlet, és szerintem jobb lenne, ha 1 óráig tartana, heti 2-szer lenne megrendezve, és ide fórumra mindig kiírnád, hogy mikor lenne. Kacsint
Ez csak azért nem jó, mert a sok kocka csak akkor jönne fel és máskor már nem. Rövid idő alatt sok kill és ha előre tudják akkor jön fel a sok nép és belaggol a szerver, mint allat
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #8 Dátum: 2011.07.15 14:54 »

Na várj! Szóval 24 óra után kapsz egy ilyet és mikor felmész a játékba aktiválódik? Vagy mindig 24 óránként van egy olyan 20 perc, amikor ez a dolog van és ha szerencsés vagy pont fent vagy olyankor (viszont ha mindig ugyanakkor van, tényleg csak akkor mennének fel, aztán meg lépnének). Ráadásul a duplakillel egy rakás medált gyorsabban, egyszerűbben lehet megszerezni.
Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #9 Dátum: 2011.07.15 15:23 »

Arra gondoltam, hogy 24 óránként mindenki kapna a játékban 20 perc "bónusz időszak"-ot, azaz amikor felmész, 20 percig dupla killt kapsz. H éppen jászol, mikor letelik a 24 óra, akkor is beüt, persze.
Ez alapján az jön át, hogy pl 0-24h között bármikor belépsz a játékba, akkor 20 percen keresztül duplán számolja a killeket a rendszer.
A fiúk/lányok viszont úgy értelmezik, hogy van a napban egy pillanatnyilag meghatározatlan időpontban kezdődő 20 perc, amikor duplán adja a killeket.
Az első lehetőség esetén csak akkor jó, ha az illető játékos nemcsak 20 percre megy fel, mert utána kalap kabát és lelép, előtte kellene egy játékban eltöltött meghatározott idő (pl.5-10 perc), és utána dupla.
A második esetnél viszont reggel 8 és 24 óra között, amikor éppen gondolsz egyet: zene!
Naplózva

Zsolt998
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #10 Dátum: 2011.07.15 15:34 »

Klánbázisra is vonatkozna?
Naplózva

(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #11 Dátum: 2011.07.15 15:50 »

Magyarul: Felmész, játszol, lemész. Ez után 24 órával amikor felmész az első 20 perc dupla kill. Utána megint 24 óra múlva. Jól értelmezem?
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #12 Dátum: 2011.07.15 16:50 »

Vagy az is lehetne, hogy kisorsolod és leveled küldesz neki, abban egy időpont és egy időt.
Pl.: Név: X
Szia te vagy ezen a napon a nyertes, neked adódott meg az a szerencse, hogy X időig a killjeid duplának számítanak.
Az időpont mikor fent kell lenned X-X-ig!
Gratulálok!
Naplózva

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #13 Dátum: 2011.07.15 17:01 »

Magyarul: Felmész, játszol, lemész. Ez után 24 órával amikor felmész az első 20 perc dupla kill. Utána megint 24 óra múlva. Jól értelmezem?

Igen. És a statisztika szerint legtöbben kb pont ennyi ideig játszanak. Kivéve pár fanatikust.

Nyilván wicked sick és kemper medálok nem járnának ezért.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #14 Dátum: 2011.07.15 17:01 »

Szerintem azt a 20 percet 5 percekre kéne bontani 4 időszakban. Reggel , Dél , Délután, Este. És minden embernél 1mp-1 óra csúszás lehet az adagok közt,így meglehetne oldani,hogy mindig legyenek fent.
Naplózva

StickLows
Oldalak: [1] 2 3   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.