Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 22:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Legyen ilyen dolog?
Igen
Nem

Oldalak: 1 [2] 3   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bónusz időszak  (Megtekintve 43271 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #15 Dátum: 2011.07.15 17:06 »

Támogatom az ötletet.Vigyorog
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Rotáció(s kapa)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110


42.000


« Válasz #16 Dátum: 2011.07.15 17:07 »

Az öt perc kevés, és mint játékos sem fogok hajnalba kelni, délbe hazajönni, délután kaja előtt és éjszaka alvás helyett 5 percet játszani..
Naplózva


"I beleive, i can fly!"
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #17 Dátum: 2011.07.15 17:25 »

Ez az 5 perc nem lenne nyilvánosan kijelentve,hogy mikor van. Mindenkinek máskor,így mindig kell játszania valamennyit,hogy megtudja mikor van. De ha ezek között nem tud felmenni 5 percet,amit te mondasz,akkor 20 percet miért tudna felmenni? hm...?
Naplózva

StickLows
666™
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


|N3wbee117| REACH Rank: Lt. Colonel grade 2


« Válasz #18 Dátum: 2011.07.15 17:31 »

Az öt perc kevés, és mint játékos sem fogok hajnalba kelni, délbe hazajönni, délután kaja előtt és éjszaka alvás helyett 5 percet játszani..

Teljesen igaz, mellesleg akik nem játszanak annyit(pl:én) azoknak kell egy 5-10 perc mire egy kicsit belejönnek a játékba. Vigyorog Tehát én Admin ötletét támogatom úgy ahogy van.
Naplózva


kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #19 Dátum: 2011.07.15 17:40 »

Amennyiben megvalósul, előre kérek mindenkit, hogy ne sírjon, hogyha valaki ezzel előrébb kerül (mert igen, lehetséges, hogy még így sem fog mindenki naponta felmenni). Valamint legyen másképp jelölve, csak hogy a hackgyanú se merüljön fel.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
(-PRO-) Hippo
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 339

master of weapon :D leader of hippos :)


« Válasz #20 Dátum: 2011.07.15 19:03 »

Lehetne minden órában 5 perc inkább, egyszerre mindenkinek persze. Így többen tolnák, hosszabb ideig! Vigyorog

sztem igy a jó mivel hosszabb ideig odavonza az embereket és már csak azért is játszanak az emberek hogy megvárják ezt a bonuszt (szerintem 10 perc lenne az igazi)
Naplózva



Pajesz a viziraider!
A lagg nem ismer határokat
Dragon123
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


Cheesewhale


« Válasz #21 Dátum: 2011.07.15 19:12 »

Szerintem legyen rendszeres időpont. Így mindenki be tudja kalkulálni az idejét, hogy akkor kerüljön a géphez, amikor ez a "2xkill time" van. Így akár rekord is dőlhet. Pl: Heti 2x szombat-vasárnak 16:00 vagy bármely más időpont. És ha mindenki felözönlik, több játékost lehet ölni=még több (esély) killt lehet szerezni, mert lehetséges több játékos feljövetele. Tehát ha tudjuk mikor van, így intézzük dolgaink, hogy "x" időpontban amikor ez van, ráérjünk.Már csak a ennek a hosszát kéne megbeszélni. 
Naplózva

Kérsz egy head shotot a lábadra? by:én
Egy világ omlott össze benned? Építsd újra!
Grig,grigor,drag,drog,dragi,dragcsíí <3,dragon,keksz,kekszi.
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #22 Dátum: 2011.07.15 19:12 »

Szerintem ez teljesen felesleges, szvsz ettől nem fog nőni a látogatottság. Akármit is árul el a szavazás.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #23 Dátum: 2011.07.15 19:14 »

Akkor, ha duplázódik, már nem is mondhatjuk killeknek, hanem maximum pontszámnak.
(nem)
Naplózva


"Alea iacta est."
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #24 Dátum: 2011.07.15 20:01 »

Szerintem sem jó ötlet, sokkal kisebb presztizse lenne egy-egy medálnak pl.: már 15 killel el lehetne érni a Wicked Sicket, ami lássuk be annyira nem nagy mutatvány.
Naplózva

-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #25 Dátum: 2011.07.15 20:03 »

Mindenki beprogramál valahogy egy időontot magának mikor kezdődjön a dupla killes 10-20 perc.
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
666™
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 135


|N3wbee117| REACH Rank: Lt. Colonel grade 2


« Válasz #26 Dátum: 2011.07.15 20:09 »

már 15 killel el lehetne érni a Wicked Sicket, ami lássuk be annyira nem nagy mutatvány.


Nyilván wicked sick és kemper medálok nem járnának ezért.


Szerintem ez teljesen felesleges, szvsz ettől nem fog nőni a látogatottság. Akármit is árul el a szavazás.

Figyelj, nem olyan biztos az... próba szerencse. Kacsint
Naplózva


[FC]Ron
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44

http://


« Válasz #27 Dátum: 2011.07.15 20:15 »

Jó 5let több ember csalogatna fel a szeróra, és akkor sokan lesznek és többet is lehet killelni ha sokan vannak.
Naplózva

"Nudli" by PIZZA
"Gúglidzsumpi" by Huni

"Figyelj, aki a valóvilágot szereti (vagy rosszabb, hogy elhiszi, hogy "való"), és azért szereti, mert szerinte milyen jó (pl. győzike sót azért bírtam, mert akkora baromság), az egy BUTA SZAR EMBER. És én a buta szar embereket utálom. Szóval így függ össze." Admin
Dragon123
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


Cheesewhale


« Válasz #28 Dátum: 2011.07.15 20:23 »

Mi lenne, ha lenne egy próbaidő, és meg lenne hirdetve mikor lesz ez a bónusz. Akik nem járnak fórumozni, de kockák feljönnének, és meglátják ezt a csodát. Ott kapnánk a legtöbb véleményt, és mivel valószínű többük "fiatal életkorú" kapva kapnának a lehetőségen, és szeretnének még ilyen alkalmat mert végre "csalhatnak". Így belegondolva nem tudom honnan jutott alex eszébe ilyesmi Vigyorog.
Naplózva

Kérsz egy head shotot a lábadra? by:én
Egy világ omlott össze benned? Építsd újra!
Grig,grigor,drag,drog,dragi,dragcsíí <3,dragon,keksz,kekszi.
m4rcee
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


Ezt ne olvasd el mert...


« Válasz #29 Dátum: 2011.07.15 21:10 »

első mondani valóm: ne operáljatok az idővel meg mindennel mert ez a 20 perc ilyen időközönként pont jó, ugyanis igy lehet a legnagyobb hatásfokot elérni(nem 5 perc, nem event, nem csak bizonyos napokon mert ilyenkor valaki vagy lecsúszik róla vagy épp camper és 5 perc alatt van max 10-12 killje[kivéve ha profi])
második: igazából nagyon nem jó ötlet mert a kockák 20 perc alatt 80-100 vagy akár 120 killel megvannak így ha dupláznak. egyébként ha meg nem csúcsidőben megyünk fel akkor sem egyenlőek az esélyek
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.