Stickman Warfare: A játék

2024.03.28 22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Legyen ilyen dolog?
Igen
Nem

Oldalak: 1 2 [3]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bónusz időszak  (Megtekintve 43270 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #30 Dátum: 2011.07.15 21:43 »

Akkor, ha duplázódik, már nem is mondhatjuk killeknek, hanem maximum pontszámnak.
(nem)
Egyet kell értenem kedves Pistánkkal.A "kill" értelmét veszítené,nem azt jelentené hogy bizony "annyi" ember fejét (testét,egyéb tetszőleges testrészét) dezintegráltam MPG-vel,vagy lukasztottam át M4-el,csupán egy pontszám lenne,amit nem is szabadna "kill"-nek hívni.
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #31 Dátum: 2011.07.15 22:10 »

Szerintem nem értitek amit leírtam.

Akkor kapcsol duplázós időszak, ha több mint 24 óra telt el az előző óta, és játszol. Azaz ha tegnapelőtt játszottál utolájra, és ma felmész, akkor rögtön bónuszidőben vagy, ha tegnap 6-kor kezdődött, akkor ma is leghamarabb hatkor fog beütni.

Mindenki magának állítja be az időpontot azzal, hogy mikor megy fel...

Egyébként pedig ez pont azoknak kedvez, akik csak napi húsz perceket szoktak játszani, nem az atom másfélórát farmoló játékosoknak (ők max 25%-kal több pontyot kapnak)

Ja, és a játékban jobb oldalt lévő "5 kill" kiíráson kívül sehol nincsen már kill írva, max pontszám Kacsint

És nyilván amikor ezt először bevezetem (ha bevezetem), akkor az lesz a próbaidőszak, és ha nem jól sül el, kiveszem (lsd. fénykard).
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #32 Dátum: 2011.07.16 06:46 »

Admin akkor ha jól értelmezem,akkor minden nap az első játékba lépésnél lenne ez a 20 perc,ha eltelt az előző belépéstől  24 óra?
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #33 Dátum: 2011.07.16 09:22 »

minden nap az első játékba lépésnél lenne ez a 20 perc, ha eltelt az előző bónuszidőszaktól  24 óra.

Másképp fogalmazva amint beüt ez a cucc, két időzítő indul el, az egyik 20 percig tart, amíg duplán kapod a pontot, a másik 24 óra, hogy legközelebb mikor üt be legközelebb. Ha épp játékban vagy 24 óra múlva, akkor akkor, ha nem, akkor utána az első belépésnél.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #34 Dátum: 2011.07.16 12:05 »



Mindenki magának állítja be az időpontot azzal, hogy mikor megy fel...

Ha így van akkor, legyen úgy, hogy a menübe lesz egy szöveg "bónusz időszak", és ha rá kattintunk akkor kezdődik a  bónusz időszak ami X-időre szól.
És mondjuk ahol számolja a killeket alatta telik folyamatosan az idő, amikor vége kiírja középre "Vége a bónuszodnak" és ezt minden másnap kilehetne használni.
Naplózva

(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #35 Dátum: 2011.07.16 12:14 »

minden nap az első játékba lépésnél lenne ez a 20 perc, ha eltelt az előző bónuszidőszaktól  24 óra.

Másképp fogalmazva amint beüt ez a cucc, két időzítő indul el, az egyik 20 percig tart, amíg duplán kapod a pontot, a másik 24 óra, hogy legközelebb mikor üt be legközelebb. Ha épp játékban vagy 24 óra múlva, akkor akkor, ha nem, akkor utána az első belépésnél.

Mondjuk, ha másnap nem megyek fel abban az időpontban, mint tegnap, akkor  a következő nap belépése lesz az új időpont.?
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #36 Dátum: 2011.07.16 12:26 »

Nem. Akkor elvész az összes killed. Gondolkodj már egy kicsit...
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #37 Dátum: 2011.07.16 12:32 »

Szval.
Ha hétfőn 12:00 leállok stickezni 12:20kor vége lesz a bónusz időszaknak.Kedden 12:20 kezdődik akkor a BI.Jól mondom?
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #38 Dátum: 2011.07.16 13:32 »

Szval.
Ha hétfőn 12:00 leállok stickezni 12:20kor vége lesz a bónusz időszaknak.Kedden 12:20 kezdődik akkor a BI.Jól mondom?
Ha akkor éppen játszol, ha nem akkor a következő belépésnél kezdődik.
Naplózva

[-WSE-] Dodi_Villa7
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


http://vidi.hu!!!


« Válasz #39 Dátum: 2011.07.17 08:53 »

Jó ötlet lenne legalább beérhetnénk fradit
Naplózva

menék a klánba
X72: Értelmetlen parasztvakítós használhatatlan csicsafegyver
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #40 Dátum: 2011.07.17 10:27 »

Ő is ugyanúgy kapna bónuszt. És szerintem 185 ezret még dupla killel is nehéz lenne megcsinálni. Második is kb 60-70k-val le van maradva. :S
Naplózva

-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #41 Dátum: 2011.07.20 21:01 »

Szvsz is rossz húzásnak tartanám. Akkor látnám értelmét, ha a játékban szintfejlődéses rendszer lenne, de ilyen ugyebár nincs. A játék lényegét, a puszta rusholás hangulatát rontaná el szerintem. Alapvetően ez egy könnyed menetű játék; megyek, lövök, megyek, megint lövök, majd lelőnek. Respawn és kezdődik elölről, ideális esetben nem is figyelem a pontszámot, mert lényegtelen számomra: semmilyen előrelépést nem jelent a növekedése egy magamfajta átlag játékos számára. Sőt, ma már a közvetlen élvonal is olyan mértékben szét van szakadozva, hogy ott is alig számít ez.
Ami még fontosabb, hogy ha valaki nem látogatja 2-3 naponta legalább a fórumot, azt úgysem fogja nagyobb aktivitásra sarkallni az újítás, ha pedig valaki elhagyja a játékot (és a Kockaság a legfelsőbb szinteken óvjon bennünket attól, hogy ez előforduljon), az nem ilyesmi miatt fog visszatérni. Olyasmi kellene inkább, ami a játék szellemiségét tovább fokozza, és nem feltétlenül a pontszámok növelésével akarja tovább játékban tartani a gamereket.
Naplózva
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #42 Dátum: 2011.07.20 22:08 »

Szerintem jó ötlet. Relative.
Naplózva


Adam Hector
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #43 Dátum: 2011.07.28 01:31 »

Köszönöm a véleményeket, ezek alapján megalkottam a sajátom, majd meglátjátok
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.