Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 02:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -MH- Tagfelvétel  (Megtekintve 153741 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #15 Dátum: 2011.07.20 10:52 »

Ui.: Tiétek a fórum szüzességem 

Nem jó ötlet első randin szüzességről beszélni..
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Borzmc
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #16 Dátum: 2011.07.20 10:58 »

Úgy nem hinném hogy ismeri. De ha azt mondom hogy Béjbi, akkor már inkább!
Azt hiszem így már rémlik.
Mondjuk az, hogy nem ismerem az én hibám is mivel alig játszom. Úgyhogy nekem inkább nem is kéne dönteni...
Naplózva
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #17 Dátum: 2011.07.20 11:08 »

senkit se veszünk fel, szopjki

Igen, pogóról jött, és össze-vissza verték.
Akkora koncert-pangás van... legutóbb Berettyóújfaluba voltam Belgán júniusban, de az meg fos volt
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
csékmaha
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #18 Dátum: 2011.07.20 18:14 »

Üdv -MH- tagok!

Szabó Áron vagyok,13 éves  Tatabányán születtem, és ott is lakom.A Kodály Zoltán általános iskola diákja vagyok 7. osztályba fogok átlépni.Tanulmányi eredményem 4 es lett.Szeretek gépezni,haverokkal lógni,mindenféle sportot kipróbálni.Komolyabban fociztam(2évig),és kézilabdázom.(most lesz 4 éve)Háziállat ként csak egy macskám van olyan, 6 éves lehet.

Stickes karrieremről:A játékot kb 1,5 éve ismerem, de csak később regisztráltam.A játékot m82-vel kezdtem el és akkoriban ezzel is voltam a leghatékonyabb killek szempontjából.Mára, már minden fegyvert viszonylag jól használok és mindegyiket szeretem is.Jelenlegi killjeim:18911.A stickmanen sok barátot szereztem aminek nagyon örülök.A stickmanon kívűl az urban terroron,minecrafton,GTA San Andreas on játszok.Szeretek zenét hallgatni, kedvenc a sum41,Black Eyes Peas,Rammstein.Sok klánom volt de, 2 hónapon belül nem igazán váltottam klánt.Kedvenc tantárgyam a történelem,informatika,angol nyelv.Sokan kérdezik, hogy
hogyan, jött ki ez a furcsa név,röviden, véletlen beütés+egy kis, szerkesztés. A klánon belül nem ismerek igazán senkit de remélem, később megismerhetek mindenkit.
                                                                                                                       Remélem elnyertem a tetszésetek! Üdv! Áron(csékmaha)
Naplózva

   
Le spanwoltam utraól by PIZZADOX
Vigyázzatok csék egy kemper állat by krisz4002
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #19 Dátum: 2011.07.20 19:25 »

Ja tényleg, jelentkezési feltételnek ne húzzunk meg egy olyan 4,5 feletti tanulmányi átlagot? Meg talán egy középfokú nyelvvizsgát. Mindezeknek fénymásolatát pedig e-mailben várjuk?
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #20 Dátum: 2011.07.20 19:32 »

És ez vonatkozhatna a klán többi tagjára, és ellennétek egy páran...
Naplózva


"Alea iacta est."
Tomi(~.~)
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


Aki akkorát üt hogy még hangja is van.


« Válasz #21 Dátum: 2011.07.21 09:38 »

Esetleg vélemény, döntés?
Naplózva

"...hogy én mennyire imádom a zsarnok nőket..."
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #22 Dátum: 2011.07.21 09:44 »

Az öregkatonákat hagyd dögleni, addig mosd fel az alakulóteret!
Naplózva

-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #23 Dátum: 2011.07.21 17:00 »

Tomi:Nem.Bővebben nem fejteném ki.
Dodi:Nem, de veled nincs semmi baj , csak egyszerűen nem vagy ide való.
Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #24 Dátum: 2011.07.21 18:55 »

Ez nem az a klán, itt mindenki megkapja a maga "szopjki"ját.
Naplózva

Zyzu
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 441

CoD4 maister


« Válasz #25 Dátum: 2011.07.21 23:22 »

Én meg már jelentkeztem (honlapon) EDIT következik csak olvasgatok. Amúgy skypeon elérhető leszek a napokban, csak miattatok. Ha és amennyiben már elkezdtem be is fejezném, ismételten bocsánatért esedezem...

Vasmacska, Lejla volt h úgy gondoltam h Béjbi életképes, de megláttam h mennyire nem, és most anyuapu összeül meg tanárnénibácsi, az nem fair, so nem hinném hogy kellenél.
Szabesz... Szabesz...?! omg
Dodi
5. Minimum korhatár: 13
Ha jól sejtem 1998.November+13év az 2011.November, ami még nem érkezett meg, akármelyik naptárat is böngésztem.
Tomi én elfogadnálak mint strici, ha állítanál magadon és sutba dobnád a komor éned még lehetne valami, ha már fiúgyermek nem is. Szüzességről meg ne beszéljünk mert már Tomi 70-es retri palájával eszvesztette az MH...
Csékmarha a zenei ízléseden kívül más jót nem tudok felhozni, de ezalapján ki, ha nem mi vehetnénk fel, so tőlem jöhetsz.

JEL üdvözlet az új évtizedben!
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.21 23:37 írta Zyzu » Naplózva

->by Zak, KÖSSZ NEKI!
„A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!”-Mohamed Ali
"A parizerlábú szandálzokni kombós Tomi" - Tigerdash, 2011
.:LeGeNdArYs:.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 255


Ha ma 0° van s hnap 2xer ennyi, hnap mennyi° lesz?


« Válasz #26 Dátum: 2011.07.22 11:19 »

Tisztelt -MH-!
Szeretnék jelentkezni a klánotokba, sokan gondolkoztam azon, hogy ide vagy [E]-be jelentkezzek. Igazából olyan 53% volt -MH- úgy hogy tudom nincs sok esélyem. Nekem igazából, hát nem tök mind1 de nem olyan fontos bármelyik klánba felvennének ott maradnék most már.
Jelentkezésem oka, hogy egy jó és összetartó klánban tudjam magam. Néhány embert megkérdeztem tgf-em-ről valaki jót mondott valaki nem.

Magamról: Polócz Zsolt vagyok, 14 éves, Győrből. Szabadidőmben focizok, deszkázok, biciklizek, kosarazok vagy gépezek. A tanulmányi átlagom sajnos 4,4 Vigyorog nincs meg a 4,5. Igen nem én vagyok a legjobb jelentkező ezzel tisztában vagyok, de már megváltoztam. Régen sokat veszekedtem sok emberrel. De mióta visszajöttem 1,5 hónapja senkivel nem veszekedtem, és mindenkivel egész jól kijövök. Nem tudom mit írhatnék magamról, alacsony vagyok, van egy kutyám, most megyek 8.-ba szeptemberben.

Stickem: A játékot 2008 elején kezdtem, még az iskolámban találtam rá és nagyon megtetszett. Régen ZsoltiBM volt a nevem de most már megmaradt a LeGeNdArYs. Régebben csak a kill érdekelt, de most már inkább fórumon töltöm az időm nagy részét. Igen sok klánom volt, de már nincs már 3/4 éve 1 klánba jelentkeztem, ahonnan elutasítottak, azóta sincs klánom, vagyis van de ezt azért alapítottam, hogy ne hívjanak meg más klánba. Mint montam -MH- és [E] között gondolkoztam, először megpróbálom -MH--t de azt megígérem akármelyikbe felvesznek én ott maradok!

Stickem2:Nevem LeGeNdArYs 47900+ killem van, régen nagyon sokat voltam fent sokat kockultam, de mostmár nem annyira 50 ezerig megyek még fel vagy tovább. Heti killjeim mostanság max 200-300 régen általában 1500-2500 volt. Legtöbb Heti killem 5000 volt amivel első lettem és megvan mindegyik heti medál. Jelenleg 37 medálom van amivel nekem van a legtöbb, tigerrel holtversenyben, amig volt medáltoplista első voltam.
Összesített legjobb helyezésem 15. most már csak 24. vagyok. Fegyverek Tech: Régen Quaddal voltam legtöbbet de most már MPG és X72.
GUN: nem nagyon szeretem őket de ha felmegyek akkor M4 vagy LAW. Legtöbb killem halál nélkül 65 kill. (Wicked sick) Van 1 dani event medálom 2. helyezet lettem.

Elérhetőségeim: Skype:legendarys17
                      MSN:juventuszsolti@hotmail.com (nem nagyon használom)
                      E-mail:polocz97@freeamil.hu
Mindig fentvagyok skypen bármikor elérhettek ha valami kérdésetek van.
Remélem nem azt nézitek milyen voltam, hanem, hogy milyen lettem/vagyok.
Üdv LeGeNdArYs!
Naplózva

Tomi(~.~)
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


Aki akkorát üt hogy még hangja is van.


« Válasz #27 Dátum: 2011.07.22 11:23 »

Öhm... hát kösz Zyzu... Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"...hogy én mennyire imádom a zsarnok nőket..."
Bilux.
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #28 Dátum: 2011.07.22 12:03 »

Mindenki "szopjki".
Naplózva
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #29 Dátum: 2011.07.22 12:13 »

Mindenki "ki szop" Skypon csak told fel a popsid.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.