Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 16:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -MH- Tagfelvétel  (Megtekintve 153758 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Dátum: 2011.07.18 14:25 »

-MH- Tagfelvétel

Ezennel ünnepélyesen megnyitom az -MH- Tagfelvételt. Lehet újongani, csodálkozni, stb., stb., stb. ...

Najó, vegyük komolyabbra a szót. Az -MH- -nál kicsit másabb tagfelvételi rendszer van, mint a többi klánnál.
Először is néhány követelmény:

1. Anyázó, szitkozódó játékosok elfelejthetik a tagfelvételt.

2. Klánvándorokat szintúgy nem kérünk. Klánvándornak számít az, aki pl. 2 hónapon belül 1-nél több klánban volt.

3. Értelmi szint. Mind a játékbeli, mind a fórumbeli, és mint az accountbeli viselkedést fogjuk nézni.

4. Minimum pontszám: 6k

5. Minimum korhatár: 13

6. Multiaccount mentes klán. Ha ebben a klánban akarsz lenni, akkor ebben is legyél, ne legyen mellette 80 másik. Egy pluszban oké, de azzal se legyél más klánban.

Ha mindezeknek megfelelsz, akkor írj magadról egy bemutatkozást. Általános információkat kérünk rólad, mint pl. kor, név. Utóbbinál nem muszáj a teljes nevet leírni, elég a becenév is. Ezen kívül írj egy kicsit a stickes "karrieredről", hogy mikor kezdted a játékot, milyen fegyverekkel vagy jó, hány klánod volt eddig, stb.. Skype-elérhetőség KÖTELEZŐ.

Normálisan fogalmazzátok meg a bemutatkozást, lehetőleg kis helyesírási hibákkal. 2 soros jelentkezésekkel kíméljetek, azokat élből törölni fogom.

Ha nincs elég pontszámod, de úgy gondoljuk lehetsz még tag, próbaidőre felveszünk a klánba, és egy megadott idő alatt össze kell szedned a megfelelő pontszámot.

KÜLSŐSÖKNEK! Ha valami információtok van a jelentkezőröl, esetleg pl. elsumákolja hogy anyázik össze-vissza, képi bizonyítékkal, és/vagy több tanú állítását fogjuk csak figyelembe venni.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.28 21:27 írta -MH- Mark575 » Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
vasmacska*
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


WWW
« Válasz #1 Dátum: 2011.07.18 15:24 »

Üdv reátok.

Debrecenben születtem, és a Lejla nevet kaptam. Jelenleg tizenéveim tengetem itt, Alsó-Józsán. A hobbim az írás, és a matematika. A stickmanes életem 2009.10.24-én kezdtem el, akkori osztálytársam javaslatára. A játékban elég sok időt eltöltöttem már, úgy gondolom - de hát ez is relatív. Ha minden igaz, - legjobb tudomásom szerint, az egyhuzamban felállított kill rekordot én tartom 1650-nel (ha nem, javítsatok ki:) - természetesen mpgvel. Hiszen máshoz sem értek ennyire. A heti toplistán való legjobb helyezésem 1, míg az összesítettben 4. Így aztán a Phanteonban az egyik szobor alatt megtalálható az én exnevem is (nyilván, mivel eladtam 1 üveg becherovkáért). Ha összesítenénk a killeim, nagyjából 120 - és 130k közötti érték jönne ki. Jelenleg viszont csak majd hogy nem 4 ezerrel rendelkezem. Voltak klánok ahova beléptem, nem egy, de nem is száz plusz egy. Az első az MKH volt (amelyet feloszlattak), és az utolsó pedig az [E]. Skype-on elérhető vagyok Xelcida néven.

További szép napot.
Naplózva

Az eredeti Béjbi Mosolyog
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #2 Dátum: 2011.07.18 15:28 »

Én egy szép IGEN-t mondanék. ^^
Naplózva


"Alea iacta est."
Bilux.
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #3 Dátum: 2011.07.18 22:22 »

Nem. Najó, ha mutatsz magadról képet, beszélhetünk róla egy film mellett. Kacsint
Naplózva
Csiga
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 173


« Válasz #4 Dátum: 2011.07.19 11:45 »

Szívfájdító :|
Naplózva

Idézet
" Nem az a fontos,hogy mit csinálsz. Hanem az, hogy amit csinálsz, azt jól csináld!"
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #5 Dátum: 2011.07.19 14:55 »

Üdv!
Szabesz vagyok, egy 14 éves pesti srác. Most végeztem el az 1. évfolyamot több-kevesebb sikerrel. Nincsenek jó jegyeim, mert valamiért lusta vagyok tanulni. >< Szabadidőmben általában gépezek vagy a playstationt nyomom. De néha szoktam olvasni és nem ám a kötelezőket röviden. Versenyszerűen nem sportolok(jó, néha megyek ping-pong bajnokságra és elverek mindenkit de nem foglalkozok vele komolyabban). Hobbi szinten biciklizek, ha jók a körülmények lehagyom a színesfémtolvajok Lada-ját. Gyakran hallagatok zenét is, általában rock/metált. Hát, kb. ennyit magamról, ha valamit akartok úgy is megkérdezitek
A Sticket úgy tavaly márciusban kezdtem, Dawer mutatta. 23000 killem van, kb. Voltam hspc-s, FirePower-s és Betonkezű is. Voltam ezenkívül 1-2 nyomi klánba, mikor még újonc voltam. A klánból az aktívabb részt nagyjából ismerem.
Skypeom, ugyanaz, mint az accnevem.
Minden választ előre is köszönök.
Üdv:Szabesz(-troll)
Naplózva
-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #6 Dátum: 2011.07.19 15:44 »

Macska:Igen
Szabesz:Tudom mit fogok mondani de még nem írom le , szenvedj 1 kicsit xd
Naplózva

[-WSE-] Dodi_Villa7
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


http://vidi.hu!!!


« Válasz #7 Dátum: 2011.07.19 19:42 »

Üdv -MH-sok
Nos arra határozom el magam hogy jelentkezzek.
Dodi vagyok(ebből jött a nevem fele ) Budapesten születtem,1998.Novemberében,Taksonyba taposom a napjaimat.
Stickmenen 7Honapja (nagyon)aktivan játszok de ebből a 7honaból 4-et kiagytam mert vagy nem volt szerver vagy nem voltam otthon.Kvaddal és MPG-vel vagyok a legjobb.Gunba:M4a1 és mp5 -el vagyok ott a legjobb
összesített killem 15800körül.Napi 200-300killt szerzek
3klánba voltam eddig: trb,(-Sift-) és a mostani [-WSE-]
skype cím: dodi_villa8
Nos hát ennyi volt.

Üdvözlet: Dodi_Villa7
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.20 19:21 írta [-WSE-] Dodi_Villa7 » Naplózva

menék a klánba
X72: Értelmetlen parasztvakítós használhatatlan csicsafegyver
Borzmc
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #8 Dátum: 2011.07.19 20:05 »

Macska: nem ismerem
Szabesz: viselkedés alapján nem
             játékban nem láttam
(Szóval még kérdéses)
Naplózva
Kismessi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149


avilágleghülyébbembere. "2011"


« Válasz #9 Dátum: 2011.07.19 20:07 »

Macska: nem ismerem
Szabesz: viselkedés alapján nem
             játékban nem láttam
(Szóval még kérdéses)

Segíthetek? Ő lejla csak ismered tán. Mosolyog
Naplózva
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #10 Dátum: 2011.07.19 20:46 »

Úgy nem hinném hogy ismeri. De ha azt mondom hogy Béjbi, akkor már inkább!
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #11 Dátum: 2011.07.19 21:34 »

senkit se veszünk fel, szopjki
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Bilux.
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #12 Dátum: 2011.07.19 22:10 »

senkit se veszünk fel, szopjki

Igen, pogóról jött, és össze-vissza verték.
Naplózva
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #13 Dátum: 2011.07.20 07:52 »

Macska(Béjbi?):Játéktudás csillagos ötös,de nem igazán ismerlek,tehát tartózkodom.(Jajj de poén megint színessel írni.)
Szabesz:Juhú,az egoista trollunk.  Mosolyog Elsőre néhány dolog szimpatikus,de nem hinném hogy be fogsz kerülni.Ha nem vagyok túl indiszkrét,mit szoktál olvasni?(Dragonlance,Drizzt (R. A. Salvatore),Gerald Durrell,Ursula K. Le Guin (neki sajna csak egy könyvét volt szerencsém olvasni) ? ) Jah,egyébként egyenlőre tartózkodom,de remélem hamarosan dűlőre jutok.(Kenőpénzt mastercardon elfogadok.)
Dodi:Veszélyesen emlékeztetsz az egykori önmagamra aki az első(neked harmadik) kisklánjából a [TIM]be (-MH-ba) jelentkezett.Ez az egyetlen ok amiért nem írok semmit (a tartózkodáson kívül) amíg kicsit jobban meg nem ismerlek.

Hú,emberek de döntőképes vagyok.  
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
Tomi(~.~)
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


Aki akkorát üt hogy még hangja is van.


« Válasz #14 Dátum: 2011.07.20 10:19 »

Üdv -MH-
Tominak hívnak és Szoboszlón élek ami Debrecentől nem messze található. 4-es átlagú tanuló vagyok és rengeteg hobbim van de ezek közül is a főbbek a biciklizés és az airsoft-ás. Mások által rólam alkotott véleményekből írok mert ha én magam jellemezném magamat az nem lenne reális. ( mert az így nézne ki: szép okos, tökéletes, mintatanuló stb. ) tehát: elég szerény vagyok, nem az a felvágós típus, viszonylag nehezen barátkozok mert nem sokan értenek meg először... ennyi elég is lesz. Egyébként tizennegyedik életévemet taposom. Az életben a legjobb haverom Semic, ő szólt hogy megint van Stick. ( attól hogy ő a legjobb haverom nem kell előítéleteket kreálni mert életbe nem olyan mint "itt", mert tudom csinált pár ( pár? ) hülyeséget. Az ő gépéről regiztem mert ott alvós buli volt (b*szott jól sikerült  Vigyorog ) és az volt kéznél. ( csak az IP cím miatt írom mert akk gondolom ugyanaz mint az övé és ne zavarjon be. )
Akkor egy kicsit a játékbéli énemről. A játék indulása körül kezdtem el én is, de nem regisztrálva hanem csak úgy hobbi szinten fel-fel nézegettem. Inkább Gun vagyok mert ott mindent tudok használni, Techbe meg az Mpg kivételével szinte semmit. Klán részről nem sokat tudok mondani mert nem regisztrált acc. révén egy klánom se volt még. ( ti lennétek az első )
Az ok hogy miért szeretnék MH-s lenni annyi hogy egy öreg ( mint én.. xD ) klán amit elismernek meg blablabla.. amit ilyenkor a nyalizós népek írnak. Na én nem ez vagyok. Szóval csak annyi hogy mindig is MH-s akartam lenni. Egyébként mást nem nagyon tudok írni mert elég régen voltam és még bele kell rázkódnom^^ itt van még ez is pár infóval: http://stickman.hu/Tomi Mosolyog
Elérhetőségeket majd adok az Mh-nak ha kérnek nem az összes fórumozónak
Köszönöm hogy elolvastátok.
 


                                                                                                                                                                                                                               Tomi

Ui.: Tiétek a fórum szüzességem 
Naplózva

"...hogy én mennyire imádom a zsarnok nőket..."
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.