Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 17:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -MH- Tagfelvétel  (Megtekintve 153849 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #30 Dátum: 2011.07.22 12:23 »

Na, hát akkor vegyük sorra a jelentkezőket. Mivel nem akartam minden egyes leendőbeli után újabb hsz-szel szennyezni a fórumot, így vártam egy kicsit, és ha a továbbiakban lesz még jelentkezés, az is ebbe a posztba fog kerülni editben.
In order of appearance:
Vasmacska: igen. Nem is ragoznám tovább.
Szabesz: igen. Úgy vélem, hogy túl hamar akarod kitörölni a köztudatból a dolgaidat. Ha adhatok tanácsot, koncentrálj jobban arra, hogy mikor van értelme megszólalni, illetve milyen stílust veszel fel beszélgetés közben, és ne az legyen a szempont, hogy mindig te reagálj elsőként a hozzászólásokra és a FB-oldal kommentjeire. A fórum és a játék alapvetően jó táptalaj ahhoz, hogy megtanuld ezeket. Az MH még jobb hely ezekre, szóval mivel egy ideje már jó a magaviseleted, én módosítok igenre.
Dodi_Villa7: nem. Zyzu már elmondta előttem az okot, 12 túl nagy korengedmény lenne ahhoz képest, amekkora a tapasztalatod és az irományaid.
Tomi: nem. Habár nem vagy egy veterán játékos, bizonyos szintű bátorságra vall a jelentkezésed. Én személy szerint bedobnálak a mély vízbe egy próbaidővel, és ha eléred a kellő pontszámot, részemről jöhetsz. Tudom, hogy nem kis feladat a nulláról rögtön az -MH- feltételeinek eleget tenni, de ha sikerül, azzal maximálisan bizonyítod, hogy ide való vagy. Ígéretes srácnak tűntél, de a beszólogatások miatt módosítom a szavazatom. Azt hiszem, egy leendő -MH- tagnak annyira ki kell ismernie magát a közösségben, hogy tudja ki az a JELackland.
Csékmaha: nem. Szvsz nem ütöd meg a szintet nálam.
Leg: a killjeidtől függetlenül, a múltad miatt én próbaidőt mondanék rád X időre (ha a többiek beleegyeznek, majd megtárgyaljuk), azt bizonyítandó hogy valóban megváltoztál és méltó vagy a tagságra.

UPDATE! Leírom ide is az új jelentkezőkkel kapcsolatban, amit Skype-on írtam, hogy átláthatóak legyenek a szavazataim a számukra is.
Beni: nem. Bár a játékban tudtommal nem találkoztunk még, a másik Bennnii-nek 100%-osan hiszek, az őáltala felhozott tények pedig azt jelentik, hogy nem vagy ide való.
Bálint: igen. Csak jó benyomást tettél rám, szóval ha mondhatok ilyet, áldásom az ügyedre.
Gabi: igen, bár eleinte szkeptikus voltam veled kapcsolatban, de eleddig semmi olyat nem tettél, ami rossz képet festett volna rólad.
MeekE: igen, végül is miért ne. A rocker mindig jó a háznál.
Wasdman: előlegben tiéd az igen, viszont a pontszámod miatt próbaidőre.

UPDATE 2. Valójában fogalmam sem volt a következő két jelentkezőről, de mindkét delikvenst ismerem annyira, hogy a jelentkezésük látása nélkül is szavazzak.
sTofi: igen.
Tiger: igen.

BTW kellene megint egy -MH- TGF szoba Skype-on, hogy elbeszélgethessünk a jelöltekkel.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.30 12:16 írta -MH- Inad » Naplózva
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #31 Dátum: 2011.07.22 12:24 »

BTW kellene megint egy -MH- TGF szoba Skype-on, hogy elbeszélgethessünk a jelöltekkel.
Támogatom, legutóbb is elég jó rosta volt. Kacsint
A többiekről ott mondok véleményt.
Naplózva


"Alea iacta est."
Tomi(~.~)
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


Aki akkorát üt hogy még hangja is van.


« Válasz #32 Dátum: 2011.07.22 13:54 »

Köszönöm szépen Mosolyog
Akkor megint lesz -MH-P? És egyébként a bizonyos pontszám mennyit takar?
Naplózva

"...hogy én mennyire imádom a zsarnok nőket..."
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #33 Dátum: 2011.07.22 13:55 »

4. Minimum pontszám: 6k

Ja, amúgy tőlem ne várjatok nagyon szavazatot. A tagok döntésére hagyatkozom.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #34 Dátum: 2011.07.22 15:22 »

Szépek vagytok, aranyosak vagytok, ügyesek vagytok, de Beni még okos is.
Naplózva

-MH- Bennnii
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 354


« Válasz #35 Dátum: 2011.07.22 17:38 »

Na , akkor szépen sorban leírnám minden jelentkezőre a válaszomat, azokra is akikre már leírtam , inkább kétszer mint soha.
Vasmacska:Igen,jól játszik stb-stb, szerintem őt mindenki befogadná.
Szabesz:Lehet , hogy ezt még meg fogom bánni, de igen  
Dodi:Te rendes vagy, jól is játszol , de szerintem nem vagy még ide való , egyelőre tartózkodom , mert nem akarok nemet mondani.
Tomi:Továbbra is nem.
Legend: xD szerintem ez mindent kifejez, ha nem lenne világos, N-E-M
Csékmaha:nem
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.22 19:41 írta -MH- Bennnii » Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #36 Dátum: 2011.07.22 18:07 »

Bár nem vagyok mh-s, ugye visszavontad a jelentkezésedet? Beni megkímélt a nemjének részletezésétől, megtegyem, amit ő nem? Mindig mh-s akartál lenni, nem hagynád inkább nyugton a fiúkat?

Tudod, ott hibáztál nagyonnagyot hogy itt is, az accon is a haverodat nagyon véded. Itt is, ott is a bemutatkozásod nem magadról, hanem róla szól. Ki nem "foglalkozza" le a haverod, hogy milyen volt, megváltozott, visszaadta a megvett accot, és most kényszerpihin lesz?
Az is érdekes, hogy te 3-4 éve játszol regizés nélkül (2 éve van), és most regizel. Mert a haverod mondta, hogy ismét van játék. A baj az, hogy eddig is volt játék, csak accrendszer nem vagy fél éve. És te egy átbulizott éjszaka után rögtön regizel, és jelentkezel az mh-ba. Oda, ahol hosszú ideje nem volt tgf. Nem érdekes. Illetve te milyen jártas vagy a sticktörtènelembem, tudod, hogy volt a próbaidőszakra az mh-ban precedens. (A topicnyitóban megadott killhatárra viszont már nem emlékszel. Kacsint
(A beherovkas hölgy kinek adta el a killjeit? Csak nem a haverodnak? És ő jelentkezett először ide.)
Furcsa, érdekes történet. Te eddig megvoltál az mh nélkül, ők is nélküled. Az mh-nak nem nyalizok, de remélem minden marad úgy ahogy van, de legalábbis nélküled.
Naplózva

csékmaha
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 34


« Válasz #37 Dátum: 2011.07.22 18:09 »

Na , akkor szépen sorban leírnám minden jelentkezőre a válaszomat, azokra is akikre már leírtam , inkább kétszer mint soha.
Vasmacska:Igen,jól játszik stb-stb, szerintem őt mindenki befogadná.
Szabesz:Lehet , hogy ezt még meg fogom bánni, de igen 
Dodi:Te rendes vagy, jól is játszol , de szerintem nem vagy még ide való , egyelőre tartózkodom , mert nem akarok nemet mondani.
Tomi:Továbbra is nem.
Legend: xD szerintem ez mindent kifejez, ha nem lenne világos, N-E-M
  Engem kihagytál.
Naplózva

   
Le spanwoltam utraól by PIZZADOX
Vigyázzatok csék egy kemper állat by krisz4002
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #38 Dátum: 2011.07.22 18:12 »

Legend:-MH- LeGeNdArYs.Húúúha,már elképzelni is ne(m)héz.Bocsi,tényleg nem idevaló vagy.
Tomi:Egy próbaidőt szavaznék.(Ezt most milyen színnel?  Mosolyog ) EDIT:Belekötött JEL-be!RUN FOR YOUR LIFES!!!
csékmaha:Nem.Túl sok rosszat halottam/tapasztaltam felőled.
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.23 07:49 írta -MH- Zaknod » Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
Zyzu
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 441

CoD4 maister


« Válasz #39 Dátum: 2011.07.22 18:22 »

Leg, a mai szlenggel élve, trollkodás a jelenléted. Nemtudom, balra a második ajtó az nem az MH tulajdonában van, mégis mindenki megtalál... Süllyesztőből vagy atombunkerból jöttök? Olyan nevek vannak itt, akikről nem, vagy ha hallottam is, jobban ártott neki mint segített, emberek, lefosom milyenek vagytok, megmutatta a múlt hogy milyenek LEHETTEK hozzátenném, BÁRMIKOR.
stofii vagy hogy írják a neved te am ki a rák vagy csak érdeklődnék?
Naplózva

->by Zak, KÖSSZ NEKI!
„A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!”-Mohamed Ali
"A parizerlábú szandálzokni kombós Tomi" - Tigerdash, 2011
Tomi(~.~)
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


Aki akkorát üt hogy még hangja is van.


« Válasz #40 Dátum: 2011.07.22 19:36 »

Bár nem vagyok mh-s, ugye visszavontad a jelentkezésedet? Beni megkímélt a nemjének részletezésétől, megtegyem, amit ő nem? Mindig mh-s akartál lenni, nem hagynád inkább nyugton a fiúkat?

Tudod, ott hibáztál nagyonnagyot hogy itt is, az accon is a haverodat nagyon véded. Itt is, ott is a bemutatkozásod nem magadról, hanem róla szól. Ki nem "foglalkozza" le a haverod, hogy milyen volt, megváltozott, visszaadta a megvett accot, és most kényszerpihin lesz?
Az is érdekes, hogy te 3-4 éve játszol regizés nélkül (2 éve van), és most regizel. Mert a haverod mondta, hogy ismét van játék. A baj az, hogy eddig is volt játék, csak accrendszer nem vagy fél éve. És te egy átbulizott éjszaka után rögtön regizel, és jelentkezel az mh-ba. Oda, ahol hosszú ideje nem volt tgf. Nem érdekes. Illetve te milyen jártas vagy a sticktörtènelembem, tudod, hogy volt a próbaidőszakra az mh-ban precedens. (A topicnyitóban megadott killhatárra viszont már nem emlékszel. Kacsint
(A beherovkas hölgy kinek adta el a killjeit? Csak nem a haverodnak? És ő jelentkezett először ide.)
Furcsa, érdekes történet. Te eddig megvoltál az mh nélkül, ők is nélküled. Az mh-nak nem nyalizok, de remélem minden marad úgy ahogy van, de legalábbis nélküled.

Tudod olyan szépen tudnék válaszolgatni az összes kérdésedre-sértő feltételezésedre, de akkor én lennék a kötekedő újonc és ezt az örömet messze nincs kedvem megadni neked. Esetleg ha akarod PM-ben nagyon kedvesen le tudom írni neked azt a néhány sípolással fűszerezett véleményt a a feltételezéseidről. Most meg csak annyit hogy mit ártottam én neked hogy ennyire keresztbe akarsz tenni az én egyik régi vágyamnak? Az rendben van és természetes hogy Beni nem akar tagnak, ő dolga nem firtatom ( és eddig más se firtatta ) hogy miért. De van egy nagy különbség.. Ő MH tag.
Naplózva

"...hogy én mennyire imádom a zsarnok nőket..."
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #41 Dátum: 2011.07.22 22:32 »

Te nagyon okos gyerek vagy. Te tudod, hogy mi okoz nekem örömöt; sokszor én sem tudom, hogy minek örülnék, de te tudod - gratulálok. Te tudod, hogy én mit feltételezek; nos, elárulom neked a nagy titkot, hogy nem feltételezek semmit. Azt, hogy te mit olvasol bele az írásomba, az legyen a te problémád, de megkérlek, hogy a kényszerképzeteiddel ne fárassz! Ha megírnád "kedvesen" "azt a néhány sípolással fűszerezett véleményt a a feltételezései"mről, azt kitenném ide, hogy mindenki lássa - merthogy a te ezen bevezetőd után joguk van megismerniük a fórumozóknak.
Azt írtam: Furcsa, érdekes történet. És az érdekesség folytatódik: kioktatsz, hogy nem vagyok MH tag. Ezzel nyitottam, tehát újat nem írtál. De, most jön az érdekesség: az izgat téged, hogy én miért nem látnálak szívesen az MH-ban? Nos, nem mindegy neked? Engem jobban érdekelne, hogy egy mh-s miért nem akar engem klántársának. Ébresztő! Nem velem kell(ene) lenned egy klánban, hanem Benivel!

Még valami, én semmi sértőt nem írtam, de nálad elszakadt a cérna, mutatja "sípolással fűszerezett" kifejezés. Eljutottál a józan érvelés végéhez.

Egy-két érdekesség:
- a többi jelentkezővel nem foglalkoztam
- más klánok tagfelvételével sem foglalkozom
- saját klánom tagfelvételének kb. felénél nyilatkozom
nálad pedig igen, úgyhogy azt sem tudom ki vagy. Ez köszönhető neked, mert "furcsa, érdekes történetet" adtál elő. Nem kellett volna.

Gratulálok még ahhoz is, hogy időközben visszavontad a jelentkezésed visszavonását. Esetleg még más történelemhamisítást nem kívánsz tenni? Szerinted ezt mire és kinek írtam?
Ez nem az a klán, itt mindenki megkapja a maga "szopjki"ját.
Köszönöm, részemről vége.  A továbbiakban nem foglalkozom veled.


Naplózva

Tomi(~.~)
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


Aki akkorát üt hogy még hangja is van.


« Válasz #42 Dátum: 2011.07.22 23:48 »

Najó.
Ezért próbáltam mindig elkerülni a fórumot, mert én sose bírtam az ilyen monitor előtt kemény szájkaratésokat. ( akinek nem inge ne vegye magára )
Ez nem az én világom hogy itt veszekedjek meg tegyem magam mások előtt.. ha nekem bajom van valakivel vagy másnak van baja velem akkor azt hamar elintézzük szemtől szemben esetleg egy kis verekedéssel.
Jel csak annyit hogy a visszalépésemet azért vontam vissza mert az a nagy klánra vonatkozott de mivel megemlítették a próbaidő lehetőségét ahol esetleg még Beni szívébe is
belophatom magam értelmetlenné vált. És tényleg ezzel be is fejeztem a veled való veszekedésemet mert unom.
Más:
Akkor MH lesz próbaidő vagy Jel-re hallgatva végeztetek velem?
Naplózva

"...hogy én mennyire imádom a zsarnok nőket..."
Zyzu
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 441

CoD4 maister


« Válasz #43 Dátum: 2011.07.23 00:42 »

JEL rámutat a hibás dolgokra, te meg rákontrázol azzal h felháborodsz... OMG JEL tiszteletbeli tag. A szava többet ér, mint átlag helyi suttyónak. Ismerhetnéd, megismerhetnéd, de a konfliktus jobb. Csak magadat ásod el, mert esik az eső, és lapátolhatsz, alattad meggyengül a talaj és máris placcs.
Naplózva

->by Zak, KÖSSZ NEKI!
„A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!”-Mohamed Ali
"A parizerlábú szandálzokni kombós Tomi" - Tigerdash, 2011
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #44 Dátum: 2011.07.23 07:45 »

A fórum titkos,15. szabályzati pontja:Soha,semmilyen körülmények között ne köss bele JELbe!

mert én sose bírtam az ilyen monitor előtt kemény szájkaratésokat.
Tekints balra és le.
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.