Stickman Warfare: A játék

2024.04.18 05:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 62   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Panaszok  (Megtekintve 564572 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #105 Dátum: 2008.09.01 15:28 »

Ha a sok offot Admin meglátja, kitörli, szal gyorsan beszéljük meg Vigyorog
Az Opera jól műxik? Hallottam sok més böngészőről, pl Safari. Nem tudom, mennyire lehet megbízni bennük.
Naplózva

\M/etál az ész
Leo
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 679


« Válasz #106 Dátum: 2008.09.01 15:30 »

az Opera sztem naon jó nekem bejön
Naplózva

Látom, hogy az emberek céltalan bolyongnak
mindegyik része akar lenni csak a bolygónak
Az idő kapujánál egyre többen tolongnak
az órát nem állítják meg,hiába kopognak.
/Tibbah/


sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #107 Dátum: 2008.09.01 15:43 »

Szvsz tudásban az Opera a legjobb (én is azt használok), csak nagyon RAM igényes (nekem 768 RAM-al képes lassulni, igaz, csak 233-as DDR RAM). A Firefox lényegesen kevesebbet tud, sikerét inkább a reklámnak, mint sem a pozitív tulajdonságainak köszönheti. Az Internet Explorert már most felejtsétek el, szart sem ér. Más böngészőt nem nagyon ismerek, de ha engem kérdeztek, akkor Opera.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #108 Dátum: 2008.09.01 15:45 »

a fene se énekel de majd kipróbálom azt is Mosolyog

IE inkább kuka XD
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Pete
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #109 Dátum: 2008.09.01 16:52 »

Én Avant Browsert használok .Nekem amennyit használom a netet megfelel éss vannak bennne skinek (nem mintha a többihez nemlehetne tölteni)
Naplózva

   
Borzmc
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #110 Dátum: 2008.09.01 17:21 »

köszi téll működik az exploreres letöltés köszi mégegyszer és bocsi a kérdésért csak nem találtam ehhez topicot bocsesz  Mosolyog
Naplózva
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #111 Dátum: 2008.09.01 19:58 »

És senki se használja az Ichigo-féle stickböngészőt? Vigyorog
Naplózva

\M/etál az ész
Leo
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 679


« Válasz #112 Dátum: 2008.09.01 20:02 »

olyan is van??? XD
Naplózva

Látom, hogy az emberek céltalan bolyongnak
mindegyik része akar lenni csak a bolygónak
Az idő kapujánál egyre többen tolongnak
az órát nem állítják meg,hiába kopognak.
/Tibbah/


Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #113 Dátum: 2008.09.01 20:22 »

Jah, vhol a Hírekben van.
Naplózva

\M/etál az ész
G.J. Foxy | Foxx | Glam Jam
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 655


Server Robocop


WWW
« Válasz #114 Dátum: 2008.09.01 20:47 »

Én megvagyok az IE-vel, semmi bajom nincs vele... egyébként az Operán egy csomó dolog nem emgy tuti, amit IE-n megy... FF-en meg még aránylag sok minden megy, de nem anyni, mint IE-n. Ebből jó az IE Kacsint Windowst is el lehetne felejteni, ott a Linux, mégis többen használnak Windowst... ennek pedig az az oka, hogy a programok nagy része ezzel kompatibilis... (ennek meg az az oka, hogy sokan használják XD)
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #115 Dátum: 2008.09.01 21:06 »

Őőőőő. Butaság. Nem tudom, mi baja a dolgoknak nálad FF-el, de azok nem azért 'nem mennek', mert az FF nem támogatja. Ez tuti. Böngészőknél ez nem így működik. FF max letiltja a felugró ablakokat, blokkolja a nem kívánt tartalmat, de ezt te mind beállíthatod. IE-nek meg pont ez a legnagyob hiányossága. Nincs benne semmi blokk, ami mondjuk a felugró ablakokat, és így gyakran vírusos oldalakat letilt mondjuk. Szóval az IE szerinted legnagyobb előnye valójában a legnagyobb hiányossága Kacsint (bár hetes verziót még nem használtam, de akkor is Opera). Egyébként Opera alatt még nem votl olyan, ami nem ment volna nálam
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

G.J. Foxy | Foxx | Glam Jam
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 655


Server Robocop


WWW
« Válasz #116 Dátum: 2008.09.01 21:35 »

Őőőőő. Butaság. Nem tudom, mi baja a dolgoknak nálad FF-el, de azok nem azért 'nem mennek', mert az FF nem támogatja. Ez tuti. Böngészőknél ez nem így működik. FF max letiltja a felugró ablakokat, blokkolja a nem kívánt tartalmat, de ezt te mind beállíthatod. IE-nek meg pont ez a legnagyob hiányossága. Nincs benne semmi blokk, ami mondjuk a felugró ablakokat, és így gyakran vírusos oldalakat letilt mondjuk. Szóval az IE szerinted legnagyobb előnye valójában a legnagyobb hiányossága Kacsint (bár hetes verziót még nem használtam, de akkor is Opera). Egyébként Opera alatt még nem votl olyan, ami nem ment volna nálam
Légszi felejtsed el, hogy nem blokkolja a felugró ablakokat... igenis, blokkolja!
Itt egy kp, hogyha nem hinnéd el:
http://stickwarzcomic.extra.hu/IEblock.jpg

Sőt, ha már enynire belelendültem, még egyszerűbben is be lehet állítani:
http://stickwarzcomic.extra.hu/IEblock2.jpg (ahol van az a windowsos menü bal felső sarka, oda kell kattintani).

Amúgy én google toolbart is használok, ami megintcsak blokkolja az előugró ablakokat. FF-el emg egy ideig nem lehetett játszani ijji.com-on játékokkal, meg a yoyogames-en sem (mert azok bpvítményei IE-re voltak... de már megoldották). Nem tudom, hogy mitől jobb az FF... mindenki mondja, hogy gyorsabb, meg blokkolja az előugró ablakokat, meg vannak lapok... nos, előugró ablakok letárgyalva, azt nem vettem én észre, hogy gyorsabb lenne és a lapokat meg lesz*rom, ezért van a tálca nem? Egyel kevesebb kattintás elérni valamit... MSN-ezel, aztán emg akarzs nézni egy megnyitott odlalt. IE-n: katt a tálcán rá. FF-en: katt a tálcán az FF-re, majd a lapok között az odlalra. Az Opera meg miben tud többet? Yoyogames azzal nem megy pl.  Amúgy én tudok netezni az IE-vel, behoz nekem mindent, amit akarok, nem is lassú, kattintok és ott van, pár századmásodperc spórólás az meg nem sok. Ennyi.
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #117 Dátum: 2008.09.01 21:52 »

Ez az ablakletiltós dolog IE-ben a Windows XP Sp2-vel jött be, FF és Opera ősidők óta használja. De oké, az új IE is tudja (:
Azon kívül IE-ben csak felugró ablakot tudsz tiltani, Operánál mondjuk be lehet specifikusan is állítani (azóta lehet, hogy ezt is tudja az új IE, már régen nem használok olyat).

Amúgy, nem szokásom kattogni, alttab és kész Aztán a fülek között ctrl+tab. De ha nem akarsz fülekkel szórakozni, akkor nem új lapot kell nyitni, hanem új ablakot, és ugyanott vagyunk, mint IE-vel Kacsint

Az IE több szempontból is pocsékabb, mint a konkurensek (bár ahogy elnéztem a 7.0 próbálja ezt orvosolni, ott pl már lapfülek vannak). A gyorsaság nem mérvadó, arról nem beszélek, teljesen felesleges. Egyébként nem tudom, hogy van ez, de pl IE a beépülő tartalom mellett enged letölteni minden mást is, amit az oldal küld (ez gyakran lehet vírus is). Operával még böngészős vírust nem kaptam el Kacsint

A játékok ... Nos, ezekhez Java-t vagy FlashPlayert (vagy mi a halál a neve ...) kell letölteni, és ezt nálam az IE is hiányolta, szóval ott van a telepítendő programok között friss Windows installnál. Szóval nekem az ilyen fel se tűnik, de lehet, hogy SP2 ezt is orvosolta az IE-vel, aztán az Opera és az FF ezt alapból nem tudja. De mondom, ilyeneket én alapból felrakok, szóval nem tűnik fel, hogy hiányozna a böngészőből. Mást így hirtelen nem említettél, csak a sebességet. De ez fiktív. Egyébként is attól függ inkább, milyen gyors a neted, hogy milyen hamar ér le egy lap. Max annyi, hogy némelyik böngésző ilyen szempontból is optimalizálva van, és megadott logikai sorrendben tölt, ezáltal gyorsabb. Ehhez a részhez nem értek, én sem azért használok Operát, mert gyorsabb, hanem az olyan kényelmi funkciók miatt, amit az IE nem ismer (pl gyorshívók, de ezt pl az FF se tudja) ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #118 Dátum: 2008.09.02 10:52 »

Nincsbajom nekem se maz IEvel, nem igénylemaz extra funkciókat sem, meg az IE5 kezelőfelülete égett bele az agyamba (az IE7=FF=> mostmár váltani kéne).

Ja,és valahol látványosan le kéne írnom, hogy az FF valami miatt baszakszik a letöltéssel... lehet dátumgondjai vannak vagy mittomén.

Egyébként a stickmant látogatók:
51%-a FireFoxit
48%-a IE-t
1%-a Operát használ.

(az aberrált mucsaröcsöge böngészőkről most nem szólnék, de Ichigo  böngésző rulz xD)
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
G.J. Foxy | Foxx | Glam Jam
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 655


Server Robocop


WWW
« Válasz #119 Dátum: 2008.09.02 15:07 »

A játékok ... Nos, ezekhez Java-t vagy FlashPlayert (vagy mi a halál a neve ...) kell letölteni, és ezt nálam az IE is hiányolta, szóval ott van a telepítendő programok között friss Windows installnál. Szóval nekem az ilyen fel se tűnik, de lehet, hogy SP2 ezt is orvosolta az IE-vel, aztán az Opera és az FF ezt alapból nem tudja. De mondom, ilyeneket én alapból felrakok, szóval nem tűnik fel, hogy hiányozna a böngészőből. Mást így hirtelen nem említettél, csak a sebességet. De ez fiktív. Egyébként is attól függ inkább, milyen gyors a neted, hogy milyen hamar ér le egy lap. Max annyi, hogy némelyik böngésző ilyen szempontból is optimalizálva van, és megadott logikai sorrendben tölt, ezáltal gyorsabb. Ehhez a részhez nem értek, én sem azért használok Operát, mert gyorsabb, hanem az olyan kényelmi funkciók miatt, amit az IE nem ismer (pl gyorshívók, de ezt pl az FF se tudja) ...
Exe-s játékok futtatása böngészőből, olyan bővítmény. javahoz és flash-hez semmi de semmi köze nincs az ég világon az ijjinek vagy a yoyogamesnek.
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 62   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.033 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.