Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 01:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 62   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Panaszok  (Megtekintve 566175 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #195 Dátum: 2009.01.05 22:19 »

OFF
eccer volt hol nem volt, régesrég fennt szombaton...
/OFF

hát igen, ez a szeró váltakozás má rohadtul idegesít -.- ma biluxal 1v1eztünk különszerón, és kb 2-3 percenként megin léphettünk vissza, me ldobál a szeró de ha nem hth közben lenne akk nem lenne semmi gond, de ez így nagyon szar(...)*

*az 5letek topickma megy a hsz másik fele

Naplózva

Toxsin
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #196 Dátum: 2009.01.06 00:14 »

Hi Toxsin! Hogy érted hogy nem illik a játékba? Azért mert ceruzarajz vagy azért, mert a témája egy kicsit más(bár ezt nem hiszem)?
Azért mert ceruzarajz Vigyorog
de mondom tényleg nagyon szépek az árnyékok rajta szóval le a kalappal de akkor is jobban mutatna egy digitális kép Vigyorog
Naplózva
Toxsin
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #197 Dátum: 2009.01.06 00:17 »

Szerintem se illik,eléggé homemade játék hatást kelt,pedig azon már túlnőtt szerintem Amúgy Toxisin szerintem csinálj,én mindenképp beraknám,aztán lehet,hogy bekerülne a rendes verzióba is.
Kösz az egyetértést Mosolyog Legkésőbb hétvégére kész lesz. Linkelem ide ha megvan.
Naplózva
kléni
Vendég
« Válasz #198 Dátum: 2009.01.06 17:49 »

szerintem meg a ceruzarajz jobb, de utánna kéne allakítani, vagyis a ceruzarajzot digitalisálni kicsit, így megmarad az a szépsége is..
lehet rajzolok egyet, de nem tudom, melyik épület legyen benne, mert viszonylag mindegyik nagy
Naplózva
Toxsin
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #199 Dátum: 2009.01.07 14:09 »

asszem Admin megoldotta a dolgot. Vigyorog
Ezzel a menüvel. Akkor nem is csinálok újat Mosolyog
Naplózva
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #200 Dátum: 2009.01.07 17:14 »

Stickman Warfare v1.11.14. Log file.
---------------------------------------
Game started at:2009.01.07.16:14:14
DirectSound and DirectInput Initialized
Direct3D Initialized
Loading menu
Loaded menu
Loaded stickmen
Loaded weapons
Loaded object 'bunker4'
Loaded object 'nafta'
Loaded object 'gyar1'
Loaded object 'haz3'
Loaded object 'radio2'
Loaded object 'almacomp1'
Loaded object 'almacomp2'
Loaded object 'bananker'
Loaded object 'pantheon'
Loaded object 'TowerT'
Loaded object 'mayan'
Loaded object 'maya_a3'
Loaded object 'maya_b3'
Loaded object 'stickportal'
Loaded object 'towerF'
Loaded object 'towerV'
Loaded object 'TowerB'
Loaded object 'kikoto'
Loaded object 'BG1'
Loaded objects
Loaded objectrenderer
Loaded ground textures
Loaded water texture
Loaded Sky
Loaded vehicles
Effects initialized
Reflections initialized
Shaders initialized
Initialized buffers
Loaded foliage
Creating sky...buffers...more buffers...lighting...alpha...Sorry, but an unhandled error occured:Invalid floating point operation
Last state: Initializing
Last network action:

Méééég mindig nem jó :\
Naplózva


Hastings
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #201 Dátum: 2009.01.07 17:36 »

a térkép nő, több az épület, és ha kevesebben vannak, szinte nem lehet kill-ezni
Naplózva
The boy who tried to destroy the world
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1285


fehérvár l0wja


WWW
« Válasz #202 Dátum: 2009.01.07 17:44 »

Az NEM játékhiba.. vagy valami olyasmi..XD
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #203 Dátum: 2009.01.07 17:49 »

De,igenis játékhiba.Az elrendezés hibája.Ezért kéne meghalás utáni spawnrendszer,ki lehetne választani,hogy hova respawnoljon.
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #204 Dátum: 2009.01.07 17:57 »

a térkép nő, több az épület, és ha kevesebben vannak, szinte nem lehet kill-ezni

A térkép mérete nem nő, csak a beépített terület (:

De,igenis játékhiba.Az elrendezés hibája.Ezért kéne meghalás utáni spawnrendszer,ki lehetne választani,hogy hova respawnoljon.

Ez viszont korrekt, de az ilyesmit az ötletekbe írd Kacsint
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #205 Dátum: 2009.01.07 18:56 »

már beírtuk.. és nem sok válasdz érkezett rá cska hogy IGEN! ez KELL!
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #206 Dátum: 2009.01.07 19:17 »

Tudom, emlékszem én is. És épp ezért nem kéne teleoffolni az ötletek topikot, mert az ilyen érdemleges dolgok elvesznek, és Admin bácsi nem fog végigolvasni kismillió oldalt, csak hogy kiszúrjon pár értelmes HSZ-t. Pláne, hogy javarészt nincs is értelmes ...

Az kevésbé érdekel, ha ilyen témában megy az off, nem túl lényeges, panaszkodni nagyanyám is szokott, és mint megtanultuk az idők folyamán, aki panaszkodik az hipochonder, szóval nem is szokás rá odafigyelni. Pár értelmes topik van igazából a fórumon, és azok állnak úgy, hogy 200 körüli oldal van benne, de fele sem értelmes ... Sőt, jó ha a negyede, és már megint sokat mondtam. Ilyen az ötletek, és a modellek topik. Amikre valamilyen szinten tényleg szükség van. Az ötletekre, hogy Adminnak legyen miből újítani, a modellekre pedig, hogy a) amatőrök megosszák egymással a munkáikat (mivel nem mindenki olyan, mint én, hogy emiatt bloggerkedjen); b) Admin, ha olyat lát, elkérje a munkát, és berakja a game-be.

És hogy ezzel szemben hogyan működnek azok a témák? Off hátán off, és senki nem látja benne az értelmes HSZ-eket, eltűnik, ami szól is valamiről. Én már régen újraindítottam volna mindkét topikod Admin helyében ... Vagy más megoldást kerestem volna az ilyesmire.

Oké. Bevallom, ez egy hosszú off volt a panaszok topikban, mivel nem játékkal kapcsolatos panasz. Ellenben panasz volt, veletek szemben, a közösséggel szemben, akik életben tartják a játékot, de megölik a fórumot, és közel lehetetlenné teszik ezáltal a játék közösség általi fejlesztését. Mert a játékosok is beleszólhatnának, hogyan fejlődjön tovább az SMWF, de hiába, ha erre jönnek millióan, továbbszövik a postot, és onnan kezdve nem lehet belőle kibogarászni az értelmes hozzászólásokat (ez az ötletek topikra vonatkozott, de modelleknél is ugyanez a helyzet, fogadni mernék, hogy Admin a postolt modellek felét nem is látta, mert a feltöltött kép eltűnt az értelmetlen HSZ-ek közt).
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #207 Dátum: 2009.01.08 00:00 »

Most elmondanám minenkinek, hogy én MINDEN EGYES hszt elolvasok a legutóbbi látogatásom óta (kivéve a klán részleeget). No comment igazából, nincs vele problémám, csak kevesebb idő menne el vele, ha kevesebb az off... Dehát ti tartjátok az extra toplistáján az oldalt, szóval ANNYIRA nem haragszom Kacsint (lsd http://extra.hu/top/notadult Játékok box. Amikor legutóbb néztem, első hely, de rákkanttintva 3. lol fura Vigyorog)

Az 5leteket is elolvasom, csak ott is többször említettem, hogy nem mindenhez van kedvem, de minél több ötletet halmoztok, annál több kerül be Vigyorog

Szóval ne offoljatok annyit, tényleg, ahogy látom az egymás szidalmazása néhány fellángoláson kívül egészen abbamaradt, aminek örülök.

Panasz: Azért tényleg sokat kell olvasnom itt a fórumon (Your skill in reading has increased to 245)
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.08 00:03 írta Admin » Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #208 Dátum: 2009.01.08 00:26 »

és én még a klán részleget is elolvasom.. egyedül az english stuff-ot adtam le, de a többit én is átolvasom.. Mosolyog hál istne a szidás már csak az 5-6 hszes fellángolás max.. Mosolyog

tényleg jobb is és rosszabb is lett a fórum.. Mosolyog
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #209 Dátum: 2009.01.08 15:21 »

én a kis klánok meg az MH témát nem olvasom el mindig, a többit mindig, kivéve az English stuff amiben csak a Blablát
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 62   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.032 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.