Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 03:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 62   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Panaszok  (Megtekintve 566386 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
kléni
Vendég
« Válasz #330 Dátum: 2009.03.19 12:47 »

úgylátszik, hogy csak arra az 1 napra nyomták be - szerencsére *letörliahomlokát*
Naplózva
GYULA44
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #331 Dátum: 2009.03.21 10:59 »

Kevés az épület és nem lehet sokat pk zni
Naplózva
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #332 Dátum: 2009.03.21 12:44 »

Lehet hogy én vok hülye de WTF is the PK?
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #333 Dátum: 2009.03.21 12:46 »

Parkour
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #334 Dátum: 2009.03.21 12:48 »

Hát bazz.. ez FPS.. nemj ki a tóra és parkorozz az akjában, ebben lőni kell nem ugrálni! -.-"
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #335 Dátum: 2009.03.21 13:28 »

(bocs h off, de: csak így zárójelben, de mekkora lenne már egy parkour verseny. Kijelölnénk a checkpointokat (csupa irreális helyet), csak mndjuk lőni nem lehetne egymásra (emiatt lehetne mindenki quaddal, mert azzal úgyis meg kell állni). Na ez csak egy ötlet...)
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #336 Dátum: 2009.03.21 17:11 »

Régebben még hülyéskedtem is ilyenekkel,pl folyamatos futással végigmenni a hajó szélén lévő kis peremen
Naplózva

   
petyike
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #337 Dátum: 2009.03.21 22:45 »

sztem a jatek jo csak kár ho laggsosk vannak na meg persze lámák-.-  Mosolyog
Naplózva

én vagyok a
nemtom xD
tetra
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153

Fórumremete


« Válasz #338 Dátum: 2009.03.22 09:44 »

sztem a jatek jo csak kár ho laggsosk vannak na meg persze lámák-.-  Mosolyog


Figyelj, szerintem ezen már kár háborogni. (olit sem értem) Bőven le lett már csökkentve a lagg olyan szintre, hogy tényleg csak néha-néha lehessen kirívó esetekkel találkozni. Persze tény, hogy ha ilyen van, akkor az tényleg nagyon durván akadozik, de engem még sosem lőtt le úgy senki, hogy közben 2-3 métereket teleportál Mosolyog
A lámák...a lámákat sem kell igazából szidni. Persze a játékban már megszokott a 'hátbaláma', 'f...láma', 'láma m2-s' kifejezéseket, de ettől még senkinek sem esett baja.

****Vigyázat, beszélni fogok az M2-2-ről****

Kétféle 'láma' van:
1.) Egész régóta játszik, de nem képes leszokni az M2-ről, és ezért szegénykét bántjuk. Szerintem nem kell emiatt sokat írni, mindenkinek megvan a véleménye az  ilyenekről, de mivel Admin mindenkit megkért, hogy ne szidjuk az M2-t, nem folytatom most a gondolatmenetemet.

2.) Most kezdett játszani. Láma. Ez nem kérdés, de kinek nem kellett játszania egy jó adagot, mire kiismerte a pályát, a fegyvereket, stratégiákat? Szerintem mindenkinek kellett. (szvsz onnantól lehet haladónak tartani valakit, ha nagyon jól észreveszi a pixelnyi stick-eket a távolban. Az ilyet nem szabad szidni, mivel kellenek az új játékosok, mivel annál jobban lehet darálni, minél többen vannak a szerveren. Ne ijesszük már el a kezdőket!

tetra

ui.: persze vannak, akiknek csak úgy maguktól nagy a képük, azokkal is jobb nem törődni. Például nemrég megtudtam danimantól, hogy én egy kezdő noob vagyok, és azért ismerek itt pár embert, akik ezen annyira kiakadtak volna, hogy a szerver behalt volna a különböző virágnevektől.

ui.2: Ez azoknak szól, akik igen sűrűn lehülyéznek engem a játékban: ha azt írom, hogy Kevés a gun, akkor nem kérek különböző minőségjelzőket magamnak, azért írom, mert kevés a gun/tech. Ez nem azt jelenti, hogy "Te barom! Ugyanannyi van!". Hiszen mindenki tudhatja, hogy ha a másik csapatból 1,5-2 szer többen vannak, akkor a killszámláló kicsit jobban pörög. :p
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #339 Dátum: 2009.03.22 10:03 »

Nem értelek tetra,én nem nagyon szoktam szidni senkit se a lagg miatt.Mondjuk régebben szidtam,de akkor még tényleg nagy volt a lagg,és én is m4/mpg-vel voltam,na akkor meglátszott,hogy laggol valaki.Mostanában nem vagyok gyakran fent,de néha,amikor felmegyek,akkor se látok senkit laggolni.Mondjuk lehet,hogy azért van,mert quaddal,meg lawwal vagyok?^^Ja,tényleg,tegnap fent voltam,és mondtam,hogy lagger,de az tényleg érdekes volt,mert hárman lőttük a gyereket.És meghalt,szóval nem lehet mondani,hogy nem látjuk egymást,stb.De ilyen szerintme már ritkán van csak.
Naplózva

   
POD
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 672


United Hardcore Against Racism and Fascism


WWW
« Válasz #340 Dátum: 2009.03.22 10:36 »

Hopp van egy kis próbléma a top10 'acc nézegetőjével' 

http://kepfeltoltes.hu/090322/problematika_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

http://www.paintmaster.extra.hu - Megnézed!!!! x)

DJ + Bassdrum + Madness + MC = Gabber



Fórum szabályzat: Kötelező olvasmány gyerekeknek.
5letek FAQ
tetra
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 153

Fórumremete


« Válasz #341 Dátum: 2009.03.22 10:42 »

Nem értelek tetra,én nem nagyon szoktam szidni senkit se a lagg miatt.Mondjuk régebben szidtam,de akkor még tényleg nagy volt a lagg,és én is m4/mpg-vel voltam,na akkor meglátszott,hogy laggol valaki.Mostanában nem vagyok gyakran fent,de néha,amikor felmegyek,akkor se látok senkit laggolni.Mondjuk lehet,hogy azért van,mert quaddal,meg lawwal vagyok?^^Ja,tényleg,tegnap fent voltam,és mondtam,hogy lagger,de az tényleg érdekes volt,mert hárman lőttük a gyereket.És meghalt,szóval nem lehet mondani,hogy nem látjuk egymást,stb.De ilyen szerintme már ritkán van csak.

Oli: nálad konkrétan nem a szidásra gondoltam, hanem hogy nem játszom, mert szerinted túl nagy a lagg, kicsi a játékélmény.
szerk.: amúgy igazad van a többiben, és csak azért hoztalak fel, mert nem egyszer láttalak elhúzni a szerverről/Main realmról, hogy túl nagy a lagg... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.22 10:44 írta tetra » Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #342 Dátum: 2009.03.22 11:07 »

Elég régen lehetett az,amikor a lagg miatt mentem el.És nem a lagg miatt nem játszok,mert az most már nincs,de sajnos játékélmény se
Naplózva

   
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #343 Dátum: 2009.03.22 17:02 »

Akkor én fogom ki a legnagyobb laggereket. A gyerek egyhelyben fut, fut, fuut... Már az 5. noob golyót eresztem belé, amikor mögémteleportál, és leszed.
Naplózva


bbalint
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91

őőőőőőőőőőőőőőő nem tom...XD


« Válasz #344 Dátum: 2009.03.23 12:29 »

nekem az accuontomnál mutatja ho 0 killem van de a banneremnél azt mutatja ho 63. vagyok
ez mér van?He? He He
Naplózva

"Ne pofázz, inkább ölj!"
     (+bbalint+)

                                  "Bármi is történik tégy úgy mintha
                                                            szándékos volna"
                                                              (Murphy)
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 62   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.