Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 01:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 62   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Panaszok  (Megtekintve 566358 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #720 Dátum: 2009.11.23 22:52 »

Tényleg??
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #721 Dátum: 2009.11.29 21:06 »

Ötletek Fákkjú kék rész:
pl két kétben két UZI,
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
torrent
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 120


« Válasz #722 Dátum: 2009.12.02 20:29 »

milyen faszság ez a barát üzenőfal!!!!
Mi értele volt??
Naplózva
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #723 Dátum: 2009.12.02 20:31 »

Az, hogy egypár ***** nem tudta rendesen használni. Ha nem tetszik, ez is meg fog szűnni!
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Stickli
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4



« Válasz #724 Dátum: 2009.12.02 21:01 »

Szerintem is hülyeség volt törölni 2 ember miatt, mert csak az a linoage vagy, hogy hívták, meg az a tegnapi gyerek amelyik pattogott, azok nem tudták rendesen használni. De azért vannak a moderátorok, hogy töröljék a nem kívánatos üzeneteket... Meg biztos meglehetett volna úgy is csinálni, hogy ha valaki nem rendeltetés szerűen használta az üzenőfalat, annak elvették volna a jogát, hogy ne tudjon írni. De ti tudjátok. 
Naplózva
Taki
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #725 Dátum: 2009.12.03 18:41 »

Szerintem is hülyeség volt törölni 2 ember miatt, mert csak az a linoage vagy, hogy hívták, meg az a tegnapi gyerek amelyik pattogott, azok nem tudták rendesen használni. De azért vannak a moderátorok, hogy töröljék a nem kívánatos üzeneteket... Meg biztos meglehetett volna úgy is csinálni, hogy ha valaki nem rendeltetés szerűen használta az üzenőfalat, annak elvették volna a jogát, hogy ne tudjon írni. De ti tudjátok. 

Na az volt hülyeség amit most leírtál! Te nem unnád meg azt, hogy percenként törölgetnek kéne a sok hülye gyerek üzenetét, ami tele van "szmájlival". Képzeld ők is emberek és néha ők is elfáradnak. Így nekik nem kell a sok üzenetet törölgetniük mert nem tudják, hogy azok a hülyék az a Linoge vagy ki milyen hülyeségeket ír.
Naplózva


A hozzászólás olyan, mint a segglyuk, mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra.
hill
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #726 Dátum: 2009.12.03 19:26 »

-Csináljátok vissza a régi üzenőfalat!!!!!!!.. He
-A régi sokkal jobb volt!,egyébként is nem kell kattintani azokra a hüjeségekre és meg van oldva!
-Így meg jelöljek be mindenkit barátnak,aztán várjak,hogy visszajelölnek vagy elutasítanak...
-Mivel jobb ez mint a régi!
Naplózva
aNdRiS^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #727 Dátum: 2009.12.03 19:30 »

-Csináljátok vissza a régi üzenőfalat!!!!!!!.. He
-A régi sokkal jobb volt!,egyébként is nem kell kattintani azokra a hüjeségekre és meg van oldva!
-Így meg jelöljek be mindenkit barátnak,aztán várjak,hogy visszajelölnek vagy elutasítanak...
-Mivel jobb ez mint a régi!
Pontosan az ilyen stílusú emberek miatt mint te csinálták szerintem.Pl elnézve a hszed nemhiszem h sok kedvem lenne olvasgatni téged az üzifalon.Szerintem jobb így amúgy.
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #728 Dátum: 2009.12.03 19:33 »

-Csináljátok vissza a régi üzenőfalat!!!!!!!.. He
-A régi sokkal jobb volt!,egyébként is nem kell kattintani azokra a hüjeségekre és meg van oldva!
-Így meg jelöljek be mindenkit barátnak,aztán várjak,hogy visszajelölnek vagy elutasítanak...
-Mivel jobb ez mint a régi!

Nem lesz, ha ti nem voltatok képesek egy KEMÉNY 5 SOROS szabályzatot betartani (1. Ne káromkodj, ne szidd a másikat., 2. Ne írj 20k smileyt., 3. Ne rinyálj szerverért., stb.), akkor mi (illetve Bolint) mért adnánk vissza? "Szenvedjetek" csak a mostanival... Én próbáltam valami új "rendszert" ötletként felvenni, de nem lett elfogadva, mert az összes moderátornak (beleértve engem is egy kicsit) tele volt a töke az ilyen emberekkel...
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #729 Dátum: 2009.12.03 21:55 »

Úgy látom, hogy kezditek elfeledni, hogy ez Stickman Warfare és nem Stickman Üzenőcsík Homokozó!!! Amúgy inkább örüljetek a közelgő 2.0-nak!
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #730 Dátum: 2009.12.05 16:51 »

Most nagyon együttérzek bolinttal és szerintem végre ő is látja mit élek át Vigyorog

Javítok valamit, (pl. LAW), és a sok kis noob szid érte. Ráadásul ők vannak többen. Ezért nincs itt demokrácia. Kacsint
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #731 Dátum: 2009.12.07 17:51 »

Követelek egy időjárás nélküli verziót!

Egyszerűen már hihetetlen mennyire idegesítő, hogy állandóan beakad. A grafika is minimumon van, még az esőt is kinyomtam, és akkor is. Ha nem is lesz kiszedve, akkor legalább lehessen egy olyan beállítás, hogy mindig süssön a nap, vagy mit tudom én, de egyszerűen így nem lehet játszani . Harc közben a legirritálóbb...

Ui.: Rendes Main szervereken szokott ilyen lenni, realmokon nem...
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.08 00:58 írta -MH- Mark575 » Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #732 Dátum: 2009.12.08 18:53 »

Sokakl egyszerűbb lesz ha megtalálom a hibát ami a leakadást okozza és kijavítom. Remélem.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #733 Dátum: 2009.12.13 23:56 »

Az nagyon jó kérdés.

Viszont az tény, hogy a játék úgy veszi le a hangerőt, hogy konkrétan a hangerőszabályzóban veszi le. Sajnosezen már késő javítani. (nem fogom minden lejátszódó hang hangerejét egyesével állítgatni)
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
55andris
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


WWW
« Válasz #734 Dátum: 2009.12.16 07:21 »

én tegnap ott voltam a nagy  bumon de nem kaptam meg a medált miért?
Naplózva

mi az ott? egy madár! nem egy repülő! mégse ez csak rőzika lagja (by andris0131)  nem a killszámod számít hanem a pontszámod (valami kezdő Patkány nevű gyerek)
 
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 62   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.