Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 16:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 ... 96   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -MH- általános téma  (Megtekintve 1766917 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Zyzu
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 441

CoD4 maister


« Válasz #1245 Dátum: 2011.03.01 19:11 »

Aztán majd önálló életet élsz Ash oldalán...
Mi ez az új őrület(vagy csak EE-re jött rá?)?
Naplózva

->by Zak, KÖSSZ NEKI!
„A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!”-Mohamed Ali
"A parizerlábú szandálzokni kombós Tomi" - Tigerdash, 2011
SnowFlake
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


[FC] Már 1 Éves!


« Válasz #1246 Dátum: 2011.03.02 17:22 »

Tisztelt klántagok!
Már egy ideje, legalábbis a klánunk első születésnapja körül érlelődik bennem a gondolat hogy a Fight Clubnak is szeretném ha indulhatna egy saját klánfórum.
Néhány levélváltást, és fórumbeli nyilatkozást is tettem ez ügyben, ahol e kezdeményezéshez támogatást, ill. ennek ellenzését is kaptam. Viszont kaptam egy javaslatot is, hogy a fórummal rendelkező klánokat, illetve azok vezetőit keressem meg ez ügyben, és a válaszuk függvényében vihetnénk tovább a dolgot a döntéshozókig.
Erre a legjobb mód, ha itt a fórumon kereslek meg titeket, és remélem nem zavar hogy erre használom a fórumotok.
Tudom hogy egy jó ideje le lett állítva az új fórumok nyitásának lehetősége, de talán éppen ezért lehetne újra felhozni ezt a témát. Én sem szeretném hogy minden sebtében összehozott klánnak fórumot lehessen létrehozni, de talán [FC] a maga 14 hónapos létével már kinőtte ezt. A klán sok személyi változáson ment keresztül régebben,  próbálltam aktív  harcosokat, új reménységeket, és régebbi barátokat csábítani hozzánk, hogy a top listán is céljaink teljesüljenek. ( TOP 10 )
Ami azért azzal is járt hogy cserélődtek a stickek lehet sűrűbben mint ahogy elvárható, de ez a folyamat már megnyugodni látszik.  A klán helyzete stabil, és most már jobban meg lehet szűrni hogy kit vegyünk fel, nincs olyan nyomás a klánon hogy fel kell verekedni magát minden áron, és csak a kp számítson.
Szeretném a támogatásotok kérni hogy korrekt feltételekhez kötve, vagy akár csak próbaidőre,  klánom a Fight Club fórumhoz jusson.
 üdv: SnowFlake
Naplózva

Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #1247 Dátum: 2011.03.02 17:56 »

Én rábólintok, ha dávid és binyhun visszafogja magát.
Naplózva


"Alea iacta est."
Mand.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227


Mandi Family Member ^^


« Válasz #1248 Dátum: 2011.03.02 17:58 »

Én rábólintok, ha dávid és binyhun visszafogja magát.

Elintézem.
Naplózva

SnowFlake
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


[FC] Már 1 Éves!


« Válasz #1249 Dátum: 2011.03.02 18:37 »

Én rábólintok, ha dávid és binyhun visszafogja magát.
Személyesen ( írásban) nekem is szent fogadalmat tettek erről a napokban.
Naplózva

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #1250 Dátum: 2011.03.02 18:46 »

Privátban múltkor jóváhagytam. De egyébként ja, hasonló a véleményem, mint Pistinek.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #1251 Dátum: 2011.03.02 18:51 »

Gondolom csak nekem jutott eszembe, hogy "Senkinek egy k*rva szót sem a klubról!" XD
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #1252 Dátum: 2011.03.03 02:24 »

Fire in the hole! Mi az az FC?
Hopsz, nem tudok belépni a stick accomra se, jeah, valamikor kérhetek jelszóemlékeztetőt! Isteni.
Én nem egyezek bele, úgyse úgy lenne kihasználva, ahogy kell. A mostani klánok felének is mocsokkal van csak tele a fóruma / kihalt. A kihalt a jobbik eset ^^
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #1253 Dátum: 2011.03.03 12:33 »

Én meg úgy vagyok vele, hogy addig semmi szüksége sincs egy klánnak sem a fórumra, amíg a fórum community nem kezd el önmaga, kényszerítés, ráerőltetés nélkül beszélni az adott klánról. Talán ez a hat nagy klán egyedül az, amelyikről érdemes is beszélni (bár még ez is wtf). Most lenne egy FC fórum, hurrá. Lenne 3 aktív tag aki írna (meg még max. mennék anyázni az offtopikotokba XD), és ennyi.
Magyarul nem kell több nagy klán.
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Zyzu
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 441

CoD4 maister


« Válasz #1254 Dátum: 2011.03.03 16:56 »

Én úgy vagyok ezzel, hogy a fórumok -bár tény, fél éve nem olvasok mást csak a szent MH fórumrészét- már közel sem arról szólnak amiről régen. Minden témának van külön része, és a klánok fórumán csak a "majmok" írnak be fél évente 1-2 offot, és akkor mennyire szuper, van téma, de hogy értelme legyen(?!)...
Ez a klán tény hogy ez alapján elég kultúrált, de higyjétek el, első héten minden fórumos noname gyerek gratulálna, aztán 2. héten lankadna a kedv, kifogynátok a témákból, a 3. héten meg már csak fel-fel járkálnátok, 1 hónap alatt meg mehetne is a süllyesztőbe. Érdekes, hogy még mindig ettől gondoljátok magatokat nagy klánnak, hogy fórumrészt kaptok, inkább beszélgessetek meg partyzzatok, nektek fontos hogy élvezzétek, nem másoknak. A híretek, ha jó kedvűek vagytok, amúgy is terjedni fog, a fórumon pedig sok bírálás is érhetne titeket, ami cask feszültség, mert nem tudjátok kezelni a kritikákat, és menne az oltogatás... Ezt nézni is rossz, unalmas, és mint mondtam marhára semmi értelme se lenne, ezt megtehetitek Skype-n is, ott legalább nem égtek be a stick-community (ha még van olyan tag, aki nem őskövület azokra gondolok főleg) előtt...
Nem.
Naplózva

->by Zak, KÖSSZ NEKI!
„A lehetetlen csupán egy szó, amivel a kisemberek dobálóznak!”-Mohamed Ali
"A parizerlábú szandálzokni kombós Tomi" - Tigerdash, 2011
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #1255 Dátum: 2011.03.03 20:02 »

Togepi kikelt! Vigyorog
Naplózva


"Alea iacta est."
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #1256 Dátum: 2011.03.03 21:41 »

Yeaaah! Balmicvó
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
SnowFlake
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


[FC] Már 1 Éves!


« Válasz #1257 Dátum: 2011.03.03 22:49 »

Én úgy vagyok ezzel, hogy a fórumok -bár tény, fél éve nem olvasok mást csak a szent MH fórumrészét- már közel sem arról szólnak amiről régen. Minden témának van külön része, és a klánok fórumán csak a "majmok" írnak be fél évente 1-2 offot, és akkor mennyire szuper, van téma, de hogy értelme legyen(?!)...
Ez a klán tény hogy ez alapján elég kultúrált, de higyjétek el, első héten minden fórumos noname gyerek gratulálna, aztán 2. héten lankadna a kedv, kifogynátok a témákból, a 3. héten meg már csak fel-fel járkálnátok, 1 hónap alatt meg mehetne is a süllyesztőbe. Érdekes, hogy még mindig ettől gondoljátok magatokat nagy klánnak, hogy fórumrészt kaptok, inkább beszélgessetek meg partyzzatok, nektek fontos hogy élvezzétek, nem másoknak. A híretek, ha jó kedvűek vagytok, amúgy is terjedni fog, a fórumon pedig sok bírálás is érhetne titeket, ami cask feszültség, mert nem tudjátok kezelni a kritikákat, és menne az oltogatás... Ezt nézni is rossz, unalmas, és mint mondtam marhára semmi értelme se lenne, ezt megtehetitek Skype-n is, ott legalább nem égtek be a stick-community (ha még van olyan tag, aki nem őskövület azokra gondolok főleg) előtt...
Nem.
Azért mi kipróbálnánk élesbe, hátha bejönne mégis, Kacsint  de köszi tanácsot.
Naplózva

Bilux
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70



« Válasz #1258 Dátum: 2011.03.03 23:13 »

Mi az, asztal, és nem szék? Mosolyog
Naplózva

Royal
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Válasz #1259 Dátum: 2011.03.04 13:02 »

Szék? :O
Naplózva
Oldalak: 1 ... 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 ... 96   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.029 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.