Stickman Warfare: A játék

2024.04.27 23:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 932706 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #465 Dátum: 2010.04.26 15:17 »

A klánalapítás legyen időhöz kötve. Tehát 2 hét alatt ne lehessen alapítani, és 1 hét alatt ne lehessen belépni se. A regisztráció időpontjától számolná. Így nem lenne 8329742 kisklán.
« Utoljára szerkesztve: 2010.04.26 18:05 írta Tomi » Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #466 Dátum: 2010.04.26 16:23 »

Node 5let:
A klánalapítás legyen időhöz kötve. Tehát 2 hét alatt ne lehessen alapítani, és 1 hét alatt ne lehessen belépni se. A regisztráció időpontjától számolná. Így nem lenne 8329742 kisklán.
Sőt...
klánból való kilépés után első esetben egy hétig, második esetben két hétig, harmadik esetben három hétig ne léphessen be az illető más klánba. (Természetesen az alkalom és a várakozási idő növekedhet.) Klánalapító esetén a más klánba való lépés lehetősége azonnal három hetes időszak eltelte után lenne lehetséges.
Naplózva

fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #467 Dátum: 2010.04.27 13:45 »

Na Bani ez jó ötlet,mert már tényleg sok klán van,és van olyan játékos aki hetente csinál újat,hogy aztán azt is feloszlassa.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
gergőkiller
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #468 Dátum: 2010.04.27 13:55 »

Lenne egy ötletem. Lehetne csinálni egy összefüggő több outlandből álló lebegő, nagyon kis szigetet ami palókkal öszekötött outland-ekből állna:D
Naplózva



-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #469 Dátum: 2010.04.27 13:58 »

Idézet
Outland módosítása
Outland úgy marad ahogy van, később szerver által automatiálzt 1v1-ek, 2v2-k helye lesz. Igen, a nagyobbítás is módosítás.

(És szerintem a több Outland is beletartozik.)
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #470 Dátum: 2010.04.27 17:10 »

Szerintem ő nem Outland nagyobbítására, területének megnövelésére gondolt, és nem is még 1 ugyanolyat betenni mellé, hanem egy hozzá hasonló lebegő ,,szigetet,, vagy valamit betenni, ami látszik Outlandről, és össze lenne kötve. Én ezt úgy tartanám jónak, h Outlandtől távol, de még látható távolban, úgy, hogy m82-vel lehessen Outról oda, vagy onnan Outra bemérni embereket és lelőni, ott lenne gondolom vhol a Delta és Port környéke felett, és az egész másik lebegő ,,sziget,, teches kivitelű lenne, mivel nem sok tech épület van. ( Oda úgy jutnánk, h egy másik Stickportálhoz hasonló, teches kivitelű teleportépület lenne a Delta mögött ). És nem lenne összekötve, hanem lenne Outon is meg azon a helyen is 1-1 teleport, amivel át lehetne menni. Szerintem ez nem igazán módosítás Outon, csak +1 teleport lenne vhol rajta.
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #471 Dátum: 2010.04.27 17:28 »

not bad. ha elfogadják, szívesen lemodellezem. 
Naplózva


Adam Hector
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #472 Dátum: 2010.04.28 10:35 »

Mintha láttam volna szép avatar jellegű lebegő szigeteket vagy modokban vagy modellekben.

Azt még be is raknám, csak lenne teleport vissza a földre Vigyorog
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #473 Dátum: 2010.04.28 15:21 »

Újabb 5let, a klánokkal kapcsolatban. Lenne egy limit, ami a tagokat meghatározná, de nem is akármilyen. Alapból mondjuk 5 tag
lehetne, az alapítóval együtt. Aztán ha 2-3 tag eléri az 1 hetet (klánban töltött idő) akkor lehetne +3 tag. És szépen hetente, vagy a limit növekedésével a szükséges idő is növekedne, és max. 20-25 tag lehetne.
Naplózva

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #474 Dátum: 2010.04.28 15:51 »

Vagy lehetne alap feltételeket beállítani ahhoz, hogy valaki jelentkezhessen.
Medálok, killszám, idő amióta játszik stb.
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #475 Dátum: 2010.04.28 16:13 »

Ennek a limitnek nem sok értelmét látom. A mostani soktagú klán is régóta fentáll, az 1-2 tagosakba meg úgyse lép senki, vagy ha mégis, mire beindul a klán, pont lennének annyian, ahányan lehetnek.
Akkor már össz kill átlagának megfelelően egyen, bár még mindig nem látom értelmét ezt limitálni.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
gergőkiller
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


« Válasz #476 Dátum: 2010.04.29 18:55 »

Vagy akkor már vmi nagyon komoly "fenyítés" kellene hogy ne legyen kedvük csak ugy klánokat gyártogatni, meg klánokból ide oda ugrálgatni. Mondjuk lehetne olyan hogy x kill-be kerül egy klán alapítása/ha már van annyi killje akkor ha klánt csinál le lenne vonva az össz pontjából....
Naplózva



Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #477 Dátum: 2010.04.29 19:16 »

Szerintem ez, már ne haragudj, hülyeség, h a killjéből von le. Én ezt úgy tartanám jónak, h a killel azonos pontszámot kap mindenki, és ebből vonna le klán alapításkor, belépéskor, és kilépéskor, de a killjei megmaradnak, csak a pontja fogy. De azt, mondjuk minden hónapban 1szer, visszakapnád a killjeid számával megegyező mennyiségű pontot. Így nem lehetne eszeveszetten be-ki lépni.
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
SzÉcSi97
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 214


SAJTfőzelék^^


« Válasz #478 Dátum: 2010.05.04 18:10 »

Vagy akkor már vmi nagyon komoly "fenyítés" kellene hogy ne legyen kedvük csak ugy klánokat gyártogatni, meg klánokból ide oda ugrálgatni. Mondjuk lehetne olyan hogy x kill-be kerül egy klán alapítása/ha már van annyi killje akkor ha klánt csinál le lenne vonva az össz pontjából....
Ezt én nagyon rossz ötletnek tartom akkor neked is kb. 1000 killed lenne
Naplózva


Tomi[]
Egy gondolat bánt engemet, kádban bálnák közt halni meg. xD by Petőfi Sándor
fireice5
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #479 Dátum: 2010.05.06 20:59 »

Én azt az outland melletti kis szigetet jó ötletnek tartom, de mi lenne ha az oda vezető teleportert eldugnánk valahova, hogy nehezen találják meg
szerintetek ez megvalósítható?

Kár hogy nem akarnak módosítani outlanden, ha "lehetne" azt az ötleted adnám, hogy nem teleporter vezetne az említett lebegő földrészre, hanem egy keskeny út,
sztem zsír lenne ha meg lehetne csinálni :S
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.