Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 04:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 933080 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #1335 Dátum: 2011.07.12 16:02 »

LAW-al a suicide kill megadást ki lehetne venni mert nagyon idegesítő hogy mindenki azzal rohangászik és nagyon könnyű vele ölni így.
Ha nem megoldható, legalább nevezzük át LOW-ra. Mosolyog
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #1336 Dátum: 2011.07.12 16:10 »

Akik mondjuk az oldalon moderátorok, azok lehetnének a játékban is, csak mert a sok gyökér nem tudja hogy kell viselkedni egy játékban, és az a tudat, hogy bárhogyan is viselkednek és nem von semmit maga után... Biztos meg lehetne nevelni a kölköket.
Mert szerinted aki itt oldalon modi, az olyan gyakran feljár? Nem. És Admin párszor már elmondta, hogy nem, asszem.
Naplózva
[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #1337 Dátum: 2011.07.12 16:37 »

Akik mondjuk az oldalon moderátorok, azok lehetnének a játékban is, csak mert a sok gyökér nem tudja hogy kell viselkedni egy játékban, és az a tudat, hogy bárhogyan is viselkednek és nem von semmit maga után... Biztos meg lehetne nevelni a kölköket.
Mert szerinted aki itt oldalon modi, az olyan gyakran feljár? Nem. És Admin párszor már elmondta, hogy nem, asszem.
Hát azért a moderátorok, mert megbízhatóak, más nagyon meg úgyse lesz szóval mindenképp ők . Párszor elmondta. Mondja el most is ha a válasza nem. Sokan azért hagyják abba a játékot, mert egyszerűen nincs meg az az elvárt intelligencia a játékban.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #1338 Dátum: 2011.07.12 16:52 »

Az Industrial Districtet felbontani. Nem jó ez így, hogy a gyáár mögé lespawnolok, a kikötőben császkál valaki, és mivel az ind. district tagja, keresem összevissza...
Naplózva

m4rcee
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


Ezt ne olvasd el mert...


« Válasz #1339 Dátum: 2011.07.12 18:29 »

Az Industrial Districtet felbontani. Nem jó ez így, hogy a gyáár mögé lespawnolok, a kikötőben császkál valaki, és mivel az ind. district tagja, keresem összevissza...
Ma pont ezen gondolkoztam. Sztem a gond tényleg a kikötő mert pont nem esik úgy a látómezőbe mint a többi (ha belülről nézzük.)
Naplózva
[FC]Ron
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44

http://


« Válasz #1340 Dátum: 2011.07.12 18:33 »

Szerintem a pantitól jobbra el lehetne helyezni pár épületet
Naplózva

"Nudli" by PIZZA
"Gúglidzsumpi" by Huni

"Figyelj, aki a valóvilágot szereti (vagy rosszabb, hogy elhiszi, hogy "való"), és azért szereti, mert szerinte milyen jó (pl. győzike sót azért bírtam, mert akkora baromság), az egy BUTA SZAR EMBER. És én a buta szar embereket utálom. Szóval így függ össze." Admin
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #1341 Dátum: 2011.07.12 20:14 »

Az Industrial Districtet felbontani. Nem jó ez így, hogy a gyáár mögé lespawnolok, a kikötőben császkál valaki, és mivel az ind. district tagja, keresem összevissza...
Ma pont ezen gondolkoztam. Sztem a gond tényleg a kikötő mert pont nem esik úgy a látómezőbe mint a többi (ha belülről nézzük.)
Szintén ma gondoltam rá én is. (Milyen érdekes Vigyorog) Egyébként én már régóta nem is veszem figyelembe az ind. district enemy számát, mert nem jelent semmit, a gyártól a kikötőig bárhol lehet... És ez egy bazi nagy terület. Egyébként már korábban is az lett mondva, szinte amióta egy zónába lettek olvasztva ezek az épületek, h vissza lesznek állítva a régi zónák.
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #1342 Dátum: 2011.07.13 00:48 »

Industrial A és B részlegre lesz osztva (lehet még lesz C is)

A játékba nem kell moderátor, és nem is lesz. Ez egy FPS. Ha valaki csetelni megy fel, az vállalja a következményeket.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #1343 Dátum: 2011.07.13 07:18 »

Érzékenyebbé tenni azt a funkciót, hogy valaki floodbannt kapjon.
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #1344 Dátum: 2011.07.13 10:10 »

Esőről jut eszembe. Mikor kikapcsolom az esőt, akkor is hallom, hogy esik.. Elég fura.
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
HelloTibi
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161



« Válasz #1345 Dátum: 2011.07.13 10:44 »

A játékban nem az esőt lehet kikapcsolni, hanem az esőcseppek kirajzolását. (Ezért is van az a beállítási lehetőség a grafika fülön.) Az teljesen normális, ha hallod az eső hangját amikor a játék szerint esnie kellene az esőnek, de a kikapcsolt esőcseppek miatt nem látod, hogy esik.
Naplózva

HammeR
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #1346 Dátum: 2011.07.13 17:20 »

Ha egy ellenség lőne, akkor jelezné a helyét a radaron pirossal. (Pl pár másodperc múlva meg elhalványul)

He
Naplózva

Stickman-es kisfilmünk: (Sniper versus Tech)
http://www.youtube.com/watch?v=XCP7CAI32eo

\,,/, (-.-) ,\,,/
m4rcee
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


Ezt ne olvasd el mert...


« Válasz #1347 Dátum: 2011.07.13 22:56 »

Ha egy ellenség lőne, akkor jelezné a helyét a radaron pirossal. (Pl pár másodperc múlva meg elhalványul)

He
már más felvetette, el lett utasítva
az én véleményem az hogy eléggé nagy szemétség a camperekkel szemben
Naplózva
-D- Banán
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2411


Nózúm sznájper mászter. "Rambanááán"


WWW
« Válasz #1348 Dátum: 2011.07.13 23:39 »

Sztem lehetne vmi revenge megoldás. Én imádom, képes vagyok addig nem lelőni senkit míg elkapom aki megölt. Aztán ugye t-bag.
Naplózva

Betonkezű 55andris
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169


A Sajt Hörcsög gazdija *.*.


« Válasz #1349 Dátum: 2011.07.14 11:53 »

LAW-al a suicide kill megadást ki lehetne venni mert nagyon idegesítő hogy mindenki azzal rohangászik és nagyon könnyű vele ölni így.
ezt én is támogatom.

Ezen kívül arra gondoltam h nem kéne egy kicsit csökkenteni a quad tűzgyorsaságát?Mert így iszonyat erős és elég zavaró hogy mindig közelharcolok valakivel oszt egy quados meglát egyből ki is lő.Vagy Erősíteni az M72-őt mert talán az egy olyan fegyver ami tényleg hatásos a quad ellen. (igen az M72 a LAW). várom a véleményeket.
Naplózva

,,Bekenem magam 5 karátos naptejjel˝ by:Bálint a sticktalin

HK & Kalashnikov & FN & Colt fan.
Oldalak: 1 ... 83 84 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.026 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.