Stickman Warfare: A játék

2024.04.27 22:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Hogyan készítsünk weblapot? kérdések  (Megtekintve 145608 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #120 Dátum: 2010.02.07 15:12 »

Admin oldal -> MySql -> Lap alján phpmyadmin (ugye aktiválni kell a mysql-t, és akkor azzal a jelszóval lehet a phpmyadminba belépni). Megjegyzem, nem az adatbázisnál kell kezdeni. Hacsak nem egy fórum adatbázisát akarod exportálni, de az külön macera stb.
Naplózva

[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #121 Dátum: 2010.02.07 15:17 »

Admin oldal -> MySql -> Lap alján phpmyadmin (ugye aktiválni kell a mysql-t, és akkor azzal a jelszóval lehet a phpmyadminba belépni). Megjegyzem, nem az adatbázisnál kell kezdeni. Hacsak nem egy fórum adatbázisát akarod exportálni, de az külön macera stb.

Fórummal nem lesz macera, forumx.hu aztkész, nem fogok azzal b*szakodni.
És akkor megmondanád, hogy csináljak honlapot adatbázis nélkül?
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #122 Dátum: 2010.02.07 15:22 »

Nem minden holaphoz kell adatbázis. Ha egy sima regisztráció, és minden egyéb kiégészítő nélküli, szöveges, de mégis csicsa honlapot akarsz csinálni, akkor sem. Még (szerintem) ha flash-t raksz az oldaladra akkor sem kell.
Naplózva

[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #123 Dátum: 2010.02.07 15:24 »

Nem minden holaphoz kell adatbázis. Ha egy sima regisztráció, és minden egyéb kiégészítő nélküli, szöveges, de mégis csicsa honlapot akarsz csinálni, akkor sem. Még (szerintem) ha flash-t raksz az oldaladra akkor sem kell.

Akkor én vagyok hülye.
Hol érem el a kezelőfelületet?
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #124 Dátum: 2010.02.07 15:27 »

flashoz csak akkor kell, ha összekomponálod vele.
regisztrációhoz akkor nem kell, ha szöveges fájlban tárolod az adatokat, viszont az böngészőből megnyithatjuk, igaz, kódolva nem tudjuk megfejteni, de nincs olyan hülye aki azt választaná.
Minek a kezelőfelületét akarod?
Most mit is akarsz? Írj le mindent részletesen.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #125 Dátum: 2010.02.07 15:29 »

flashoz csak akkor kell, ha összekomponálod vele.
regisztrációhoz akkor nem kell, ha szöveges fájlban tárolod az adatokat, viszont az böngészőből megnyithatjuk, igaz, kódolva nem tudjuk megfejteni, de nincs olyan hülye aki azt választaná.
Minek a kezelőfelületét akarod?
Most mit is akarsz? Írj le mindent részletesen.

Én egy oldiba kezdenék bele. De csak kezdenék, és utána jönnének az extrák.(accrendszer, levelezés...)
De egyáltalán egy kib*szott szöveget nem tudok még beilleszteni.
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #126 Dátum: 2010.02.07 15:32 »

Aham, vagyis nem értek semmit. Meséld el, hogy akarod most felépíteni az oldalt, mit akarsz rá tenni.

Ja, és ne idézz már be, nyomj alul a hozzászólás gombra.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #127 Dátum: 2010.02.07 15:42 »

Nos, egy oldalt csinálnék, amin lenne először főoldal, amire írnék egy köszöntőszöveget, és ott be is lehetne lépni egy minijátékba.
Másik maga egy rejtett link, szóval csak a belépéssel lehet elérni. Ez lenne a játék.
Lenne még egy Linkek menü is, amelyben linkek vannak összegyűjtve.
Negyedik lenne a videók menü, itt csak videókat lennének összegyűjtve a játékkal, klánnal kapcsolatban.
Utána lenne a fórum.
És hatodik a Kláninfók.
A többit majd ha elkészültek az előbbiek...
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #128 Dátum: 2010.02.07 15:48 »

Na, mint Kléni mondta, a regisztráción kívül ezekhez NEM kell adatbázis. Írd meg egy szöveges dokumentumban a főoldalt, mentsd el index.php-nek. És akkor jöhet a többi extra de erről leginkább a többiek tudnának mesélni.
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #129 Dátum: 2010.02.07 15:52 »

Ha nem megy az N++, akkor bőven megfelel a sima, MS Windows alatt elérhető notepad is (bár az nem színezi a tag-eket, kicsit átláthatatlan). Egyszerűen fogod magad, beírod a megfelelő tageket, amire szükség van egy alap HTML laphoz, ez legyen a nyitólapod, elhelyezel rajta egy linket, amivel továbbugrik egy esetleges PHP lapra (ide is tökéletesen megfelel az igényeidnek a html), aztán ott szépen, ha utánaolvasol a CSS-nek, megírod, amire szükséged van, és szétpakolászod a megfelelő helyre. Nem kell ide semmilyen grafikus program, de még csak adatbázis sem, csak egy jó elképzelés, és pár óra seggelés. Igen, pár óra ... Ehhez nem kell sokkal több, ennyi megoldható HTML-ből (a minijáték remélem flash beépülő, mást úgysem igen tudnál megírni, azt is csak beilleszteni valahonnan), egy minimális CSS formázással.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #130 Dátum: 2010.02.07 16:05 »

Rudi, csitt, igen is kell hozzá adatbázis, egy játékot nem tud máshogy üzeneltetni, és minél több dolgot adatbázisban kell tárolni, főleg amit módosítani is akar.
kecsap, mennyire értesz most a html, php sql nyelvekhez? Mert ha kezdő szinten, amit nagyon gyanítok, akkor erről még egy évig tegyél le, mert nem cisnáljuk meg neked, hanem meked kell megírnod, ismeret nélkül pedig az nem megy. Ha nem érted ezeket a nyelveket, akkor olvasgasd a tutorokat, ott lesz róla szó, tanulgasd, próbálgasd, és csinálj kisebb dolokat. Én is így kezdtem, mindent leteszteltem. Szóval nyugodj meg, ráér ez, mivel sajnos nem terem a semmiből.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
mad-zag2
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #131 Dátum: 2010.02.18 14:52 »

Egy Barátok rendszer miből épül fel?
Naplózva
KisRévay
Vendég
« Válasz #132 Dátum: 2010.02.21 12:15 »

Hello! Kecsappp és Én készítjük a klánweblapunkat (Ami eddig titok) és ezt csinálja: 1 csomó  hírdetést idepakol.
Naplózva
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #133 Dátum: 2010.02.21 12:18 »

És melyik szolgáltatónál vagytok?
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
[M] Kecsappp
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376


WWW
« Válasz #134 Dátum: 2010.02.21 12:23 »

Atw.hu...
Naplózva

Az élet szar játék és a grafikája is szar.
"Te még egy lyukban is meglátod a spartát" by Firzen
Cappy- by kolta
"homokvér"- by Dark General
Kázmér- by Nesh
Kecsappp Michael Jacksonnal a McDonald's-ben már nem tudom mikor békésen fosott.
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.