Stickman Warfare: A játék

2024.04.25 13:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Hogyan készítsünk weblapot? kérdések  (Megtekintve 145535 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #195 Dátum: 2010.08.09 12:54 »

És nem csak az $username-t, hanem minden $ kezdetűt. Azok nem tárolnak adatot, pontosabban csak abban a fájlban, ahol létrehoztad őket és értéket adtál nekik. Mondok egy példát:
a.php-ben lehet neked egy $username változód, az egyszerűség kedvéért YoYo értékkel,
ám ettől a b.php-ben nem lesz $username változó.
Hiába tudod te, hogy a kettő együtt alkotja azt, ami neked kell, attól a változó még nem fog átköltözni a másik fájlba.
Külön létre kell hoznod ott is, mi több, még ugyanazt az értéket is meg kell adnod neki. (Igazából én is tudom, hogy a hozzászólásom teljes mondanivalóját kizárólag az első mondat hordozza, de így mégiscsak érthetőbb és kevésbé off.)
Naplózva
stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #196 Dátum: 2010.10.19 19:40 »

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, még pedig az xampp-vel. Bolint mondta, h jó lesz ha letöltöm az xampplite-ot, hát leszedtem. Van egy oldal, ahol elmagyarázzák, hogy hogyan kéne használni. De valahogy nem egyezik az ami a képen van és az, ami nekem van. Nekem csak az apache-nél mega  mysql-nál van olyan, h start, de ha rákattintok nem történik semmi. Nem értem ezt az egészet, nincs erről vmi tutorial féle, vagy tudtok segíteni, hmit csinálhatok rosszul vagy hogy egyáltalán hogyan működik az xampp, mert én nem értem. (Előre szólok, nem tudok angolul.)
Naplózva

Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #197 Dátum: 2010.10.19 21:07 »

Ha használsz SKype-ot, akkor Eszközök->Beállítások->Speciális->Kapcsolat. Itt a "80-as vagy 443-as port is használható bejövő hívásokhoz" mellől vedd ki a pipát. Elvileg így mindkettő menni fog.

Amennyiben nem használsz Skype-ot, indítsd el a port check-et, és nézd meg, melyik portok vannak lefoglalva. (Másold be ide, talán tudjuk, mit kell kikapcsolni a rendes működéshez)
Naplózva


stukker01
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Barátok Közt Fan


« Válasz #198 Dátum: 2010.10.20 13:04 »

Használok Skype-ot és megtettem, amit mondtál, de nem lett jobb. Ugyan az van, mint eddig.
(És a portcheck-ben mindegyik free...)
Naplózva

Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #199 Dátum: 2010.10.20 13:10 »

http://www.apachefriends.org/f/index.php

Itt megpróbálhatsz segítséget kérni. Ha nem tudsz németül, görgess a lap aljára, ott lesz egy "Apache Friends in English" fórum.
Naplózva


Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #200 Dátum: 2010.10.20 14:42 »

...(Előre szólok, nem tudok angolul.)
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #201 Dátum: 2010.10.21 07:22 »

http://translate.google.hu/# Ez itt még hasznodra válhat. Használd egészséggel Mosolyog
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #202 Dátum: 2010.10.21 15:04 »

Drága Wborg, az egész oldal németül van. Általános iskolában németet és angolt tanítanak. Ha nem tud angolul, akkor vajon milyen nyelvet beszél? Na ugye.
Naplózva


kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #203 Dátum: 2010.10.21 17:28 »

Szerintem próbáld meg a XAMPP Windows 1.7.3-t, a letöltéseknél találod. Nem sokban fog különbözni, egy próbát megér, nekem ez van fent, és megy.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #204 Dátum: 2010.10.24 11:46 »

Sziasztok!

Nekem lenne egy kérdésem:  Ugye van nektek az a "hogyan készítünk weblapot?" tutorial. Én már az elején elakadtam, mert mikor megcsináltam az ftp kapcsolatot is de nem tudom hogy menjek tovább. Belépek az admin oldalra de ott hova kell mennem? Mert csak a MySQL van, a többi beállítás. Jó akkor beléptem a MySQL-ra és ott hova? PLS HELP ME.

Domain névhez meg pénz kell.... legalábbis szerintem. www.demoforme.atw.hu Eddig csak ez van nekem, mert nem tudom hogy mit kell csinálni. Légyszi segítsetek!
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #205 Dátum: 2010.10.24 11:55 »

Tehát nem tudsz FTP-vel fájlokat feltölteni ? Azt nem az atw.hu-n kell, hanem a Total Commander-ben (vagy amit használsz). Beírod az adatokat az FTP progi megfelelő helyeire, kapcsolódsz, és ott láthatod a tárhelyedet.
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.26 20:14 írta Adamikus » Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #206 Dátum: 2010.10.24 11:59 »

Tehát nem tudsz FTP fájlokat feltölteni ? Azt nem az atw.hu-n kell, hanem a Total Commander-ben (vagy amit használsz). Beírod az adatokat az FTP progi megfelelő helyeire, kapcsolódsz, és ott láthatod a tárhelyedet.

igen igen ez volt a gond. csak nem tudtam rendesen kifejezni magam :S. Köszi hogy iylen gyorsan válaszoltál. Mivel eddig mlapoztam és azt már kevésnek tartom, hozzászoktam hogy van egy menü ahol fek ól lehet tölteni a fájlokat. De msomár tudom mi volt a gondom. KÖSZI! Kacsint
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
Surveyor
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


Big Tower Challange Modder


« Válasz #207 Dátum: 2010.10.24 12:46 »

Hogy tudom törölni a már feltöltött fájlokat?
Naplózva

Az ember több annál, mint amit alkotni tud!
(Balázs Ferenc)
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #208 Dátum: 2010.10.24 15:57 »

Delete gomb, vagy jobbklikk, és törlés. De amúgy jó lenne először tisztázni magadban az ilyen alap fogalmakat, mint az FTP.
Naplózva

   
goofre
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


« Válasz #209 Dátum: 2010.12.31 22:46 »

amúgy vannak ilyen alap portál motorok, amik nagyon hasznosak, ha valaki nem akar megírni egy komplett oldalt, és nem is lesz nagyon rossz az oldal.Ilyen portálmotorokat össze lehetne gyűjteni, pl én az e107 portálmotort jól ismerem.
Naplózva


"Ne lopd el, mert nincs időm újat csinálni!" By:Nyolcvan
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.