Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 09:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kis klánoknak segítség  (Megtekintve 32305 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #15 Dátum: 2011.04.25 16:04 »

Egyetértek kivéve azt h ha jön egy 5000-es nem feltétlenül kell kirúgni 2 kétezrest

.
attól függ.. több hely meg 1000-el több kill. megéri Kacsint
de.
szerintem is hülyeség mivel lehet hogy az haverja aki 2000 killes az 5000-rest meg csak névről ismeri és ezzel megy a barátság  apicsbe. =/


Inkább maradjon 2db   2000 killes, akik értelmesek, minthogy felveszel egy 7000-6000 killüt aki hülye. :S
Igen, és valóban azt sem kell elfelejteni, hogy, mert jelenkezik egy 5000 kill számú ember, azért nem kell kirúgni a 'haverodat"/tagot miatta.
Naplózva

zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #16 Dátum: 2011.04.25 20:59 »

Egyetértek kivéve azt h ha jön egy 5000-es nem feltétlenül kell kirúgni 2 kétezrest

.
attól függ.. több hely meg 1000-el több kill. megéri Kacsint
de.
szerintem is hülyeség mivel lehet hogy az haverja aki 2000 killes az 5000-rest meg csak névről ismeri és ezzel megy a barátság  apicsbe. =/


Inkább maradjon 2db   2000 killes, akik értelmesek, minthogy felveszel egy 7000-6000 killüt aki hülye. :S
Igen, és valóban azt sem kell elfelejteni, hogy, mert jelenkezik egy 5000 kill számú ember, azért nem kell kirúgni a 'haverodat"/tagot miatta.

Szerintem meg egy lowláma 10k-st inkább rúgj ki egy 100 killes jófej helyett..
Nem a kill számít!!!
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #17 Dátum: 2011.04.25 21:05 »

Egyetértek kivéve azt h ha jön egy 5000-es nem feltétlenül kell kirúgni 2 kétezrest

.
attól függ.. több hely meg 1000-el több kill. megéri Kacsint
de.
szerintem is hülyeség mivel lehet hogy az haverja aki 2000 killes az 5000-rest meg csak névről ismeri és ezzel megy a barátság  apicsbe. =/


Inkább maradjon 2db   2000 killes, akik értelmesek, minthogy felveszel egy 7000-6000 killüt aki hülye. :S
Igen, és valóban azt sem kell elfelejteni, hogy, mert jelenkezik egy 5000 kill számú ember, azért nem kell kirúgni a 'haverodat"/tagot miatta.

Szerintem meg egy lowláma 10k-st inkább rúgj ki egy 100 killes jófej helyett..
Nem a kill számít!!!
Ez phasság! Mehet itt a süket duma, hogy csak a társaság a lényeg, de tönkre megy a játékbeli közössége a klánnak, ha nincs semmi célja. Épp ezért van a toplista.
Naplózva
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #18 Dátum: 2011.04.26 14:07 »

Szerintem meg egy normális klánnak meg egy normális klán alapítónak először az a feladata,hogy jó fej tagokat szerezzen és "kovácsolja" össze a társaságot,hogy minden klán tag jó társaságban érezze magát,ilyenkor születik meg a klántagba az örök hűség érzés,hogy mindig kitart a klánja mellett,és soha nem haggya el...Emellett fontos a bizalom is,és a megérthetőség.Ha ritkábban vannak kisebb "civakodások" a klánon belül,az nem olyan nagy baj,az a baj ha ez már minden napos.Miután ezek megvannak hogy,kitartás a klán mellett,segíteni ha lehet,és a többi,utána lehet elkezdeni egyáltalán gondolkoznia killen meg a toplistákon.Ha egy klánnak az első a legelején a kill,akkor olyan tagok kerülnek oda,akiknek ha olyan kedvük van,akkor lazán kilépnek a klánból,és ezután jön az össze omlás.Meg olyan dolgokban is,például tagfelvételnél,egyáltalán nem a killt kell nézni,hanem az ismertséget és a viselkedést,az mindig plusz dolog ha egy jelentkezőt minden klán tag ismer,és jó véleménnyel van róla.Meg az is természetes egy jó klánnál,hogy ha van egy 5000 killes,meg egy 30000 killes,és az 5k-s jó fej de a 30k-s egy beszólogatós láma,akkor az 5k-s lesz felvéve.Ha ezek megvannak egy klánnál,a társaság,a nyugalom és a bizalom és a kitartás,akkor a klánról jó véleménye lesz a közösségnek,és elismerik őket,és ez által,a klán örök életű lesz.Ha valaki egy klánt alapítani akar,ezek legyenek a fontosak,mert akár hiszi valaki,egy jó klánt borzalmasan nehéz létrehozni,és össze tartani,ameddig csak lehet,és a klánhoz,hogy elismert legyen,rengeteg türelem kell,ez nem alakul ki egyik napról a másikra,ehez hónapok,évek kellenek,hogy a közösség tudja,hogy ez a klán egy minta klán,amiről példát kell venni.Nekem ez a véleményem,és tanácsom.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Pro12
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #19 Dátum: 2011.04.26 20:01 »

de az én klánomba senki nem szeretne jönni.tehát most várnom kéne?
Naplózva
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #20 Dátum: 2011.04.26 20:47 »

Mondjuk, ha esetleg kicsit nyugodtabb, és értelmesebb lennél akkor többen érdeklődnének.

Am meg neked nem bántásból, de neked kéne menni klánba, mert szerintem neked egy egyedüli klán nemfog össze jönni. He
Naplózva

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #21 Dátum: 2011.04.26 20:49 »

de az én klánomba senki nem szeretne jönni.tehát most várnom kéne?
Mert nem vagy ezek szerint vezéralkat, és nem tudsz normálisan embereket toborozni..
Naplózva
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #22 Dátum: 2011.04.27 13:49 »

nekem 2 honap kellett a klanomba hogy jöjjön egy ember.Most 8an vagyunk.
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
SL Zotee *.*
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 350

-.-


« Válasz #23 Dátum: 2011.04.27 15:58 »

Szerintem alapból úgy érdemes elkezdeni,hogy párban esetleg 3-man elkezdeni. Hogy miért? Hisz már a kezdésnél megvan a főcsapat. És sokkal könnyebb toborozni,esetleg hirdetni vagy hírnevet szerezni.
Naplózva

StickLows
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #24 Dátum: 2011.04.30 12:28 »

de az én klánomba senki nem szeretne jönni.tehát most várnom kéne?
Én erre csak annyit tudok mondani,hogy igen várnod kell,mert ha látják,hogy alapítottál egy klánt és látják,hogy akkor se oszlatod fel,ha nem megy,akkor hűségesnek,és kitartónak látnak,ilyenkor születik meg rólad a jó vélemény,és ilyenkor kezdenek érdeklődni a jelentkezők.

Idézet
Szerintem alapból úgy érdemes elkezdeni,hogy párban esetleg 3-man elkezdeni. Hogy miért? Hisz már a kezdésnél megvan a főcsapat. És sokkal könnyebb toborozni,esetleg hirdetni vagy hírnevet szerezni.
Igaz,ha többen kezdenek el klánt szervezni,sokkal könnyebben lehet "felemelkedni".Főleg akkor,ha az a pár személy akik alapították a klánt,jó fejek,és becsülik őket a játékban.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Estván
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #25 Dátum: 2011.06.04 13:02 »

hülye kérdés, de hogy tudok új klánt alapítani?
Naplózva
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #26 Dátum: 2011.06.04 13:06 »

Most sehogy.Mivel az oldalnak az a része jelen pillanatban nem elérhető.
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
Estván
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #27 Dátum: 2011.06.04 13:11 »

oké, akkor nem én vagyok a vak
Naplózva
IzsI
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



WWW
« Válasz #28 Dátum: 2011.06.15 12:17 »

Szerintem 3-4 en kell BARÁTOK nak elkezdeni és ne az legyen, hogy mindenki fölvesz azt akit gondol hanem beszéljétek meg és csak utána, mert
lehet, hogy az egyik tag valamiért tart tőle és ezért megromlik a társaság!
Naplózva

Az ember néha szélvédõ, néha bogár./M. Knopfler/
Amit nem lehet megrendszabályozni, azt meg kell engedni./ Pécsi Zoltán/
A mazsola riadt arcú szõlõszem.
Oldalak: 1 [2]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.