Stickman Warfare: A játék

2024.05.01 22:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Betonkezű TGF (2011-04-27)  (Megtekintve 180392 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Betonkezű Damisz
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #105 Dátum: 2011.06.26 14:36 »

Drazsi NEM bocs.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.26 21:10 írta Betonkezű Damisz » Naplózva




Damisz a komisz. By: Elég Sokan. Vigyorog
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #106 Dátum: 2011.06.26 16:55 »

Most esélytelen, Drazsi ha gondolod gyere vissza 5-6 hónap múlva és ha addig látunk fejlődést beszélhetünk erről.
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
aron65
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 281

A BSC 2 és a Stickman bújócska győztese


« Válasz #107 Dátum: 2011.06.26 21:07 »

Mindkettőre NEM, de ettől függetlenül én pl. les***om mit csinálnak a jelentkezők szabadidejükben tehát a 90soros kisregényekkel se kötelező untatni.
Naplózva

Tanuld meg a szakkifejezéseket:1. Cheaterek és hackerek nincsenek, csak laggerek. 2. Akit lelősz, az noob. 3. Aki téged lelő, az láma. 4. Aki beszól, az low.
"aron nem pro, hanem aron" /by Tiger
"aron nem jófej, hanem aron" /by Zyzu
lokopoid11
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


kezdő fórumozó


« Válasz #108 Dátum: 2011.06.26 22:37 »

Sziasztok Nagy Sámuel vagyok jelenleg 9. osztályos tanuló informatika szakon , játékbeli nevem Jambolé, ez a jelentkezésem bővített változata, mert az előzőt nagyon összecsaptam. Szóval szeretnék a betonkezűbe tartozni mert számomra ez egy nagy lehetőség és  élmény lenne. Vannak más okok is mint például a társaság amit véleményem szerint nagy nagyon jól fenntartjátok és alakítjátok is. Magamról annyit mondanék, hogy 15 éves pécsi lakos vagyok aki szeret sportolni és stickmanezni. Körülbelül egy éve boxolok amit a nyári szünidőre felfüggesztettem, mert dolgozom. a klánból ismerek pár személyt többek között BleuBoyt,Szabeszt és Damiszt akinek én lettem a 130 ezredik killje Mosolyog Marc600-at a napokban ismertem meg és ma Bőrmajommal is váltottam egy pár szót. Kedvenc fegyverem az mpg de a többit is szeretem. Nem vagyok klánvándor mert mióta játszom 2 klánom volt. Az egyik a Pearl Harbor a másik az általam alapított mások által kritizált Stickdaráló ami mostanában nem valami aktív klán. amit én tudnék adni a klánnak az a killjeim és a társaságom,  a killjeimmről annyit, hogy ha egy nap van elég időm megcsinálok átlag 500-at, ám volt már rá példa, hogy 1400 körül csináltam egy nap. A társaságomról annyit, hogy nem bírom a magányt és a kirekesztettséget. A toplistán ma a 78. vagyok amin javítani szeretnék és minél följebb törni az elismerés és a önelégültség végett szeretem a rendet és a tisztaságot. Amit a legjobban rühellek az az, hogy ha nem válaszolnak vagy leanyázak, mert édesanyám az a személy aki pont nem tehet a konfliktus forrásáról. Remélem bevesztek próbaidőre és akkor lesz rá lehetőségem, hogy bizonyítsak.




Köszönöm, hogy elolvastátok és bocsánat amiért az első jelentkezésem olyan rövid lett Mosolyog
Naplózva

amíg erőd van csináld továb!!
Bőrmajom
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 282


Server Police


WWW
« Válasz #109 Dátum: 2011.06.26 22:52 »

Nem nagyon ismerlek, de szimpatikusnak tűnsz, ezért kapsz tőlem egy igent.
Naplózva

Kisbicajos blog, Bear Attila 4! Nézzétek Meg!, TeCső, Flickr
Én nullázom a karmád, mert ilyet nem játszunk. MEg azért ide írtam, mert úgyis ezen az oldalon jártam, és kényelmes volt. Admin Kacsint
lokopoid11
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


kezdő fórumozó


« Válasz #110 Dátum: 2011.06.26 22:59 »

Köszönöm szépen Mosolyog))
Naplózva

amíg erőd van csináld továb!!
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #111 Dátum: 2011.06.26 23:08 »

IGEN És cserébe rúgjuk ki Janit :DDDD
Naplózva
Betonkezű BlueBoy1995
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #112 Dátum: 2011.06.27 09:11 »

Jó fej gyerek vagy, jól is játszol, haverom is vagy, kell még valami az IGEN-hez? Vigyorog
Naplózva
Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #113 Dátum: 2011.06.27 09:55 »

Kedves Betonkezű
Szeretnék jelentkezni e nagyszerű klánba:

Halmi Ferenc vagyok,19. életévemet most nem rég betöltve épp Bordeauxban segítek bátyámnak a munkában.Legkedvesebb elfoglaltságaim a foci,a gördeszkázás,kézilabda és még sok egyéb sport,a focit már 11 éve űzöm szép sikerekkel.Electrot és a Technot szeretem a zenék közül,de mást fajta zenét is szoktam hallgatni.Szeretek bulizni,szórakozni,és felfedezni a nagy világot.

A játékot 2008 decembere óta játszom,sokszor abba hagytam volna,de a játék fantasztikus társasága vissza vonzott.Persze van pár eszetlen ember is a játékban,de azokon könnyen át lehet nézni.Természetesen aktívan játszok,fórumozok.Több nagy klánban is voltam,de az előző klánom,az általam alapított Hungarian Gunners volt,ahol 1 évet is eltöltöttem.A Stickmanen kívül sok más játékkal is játszok,például a Trackmania,Counter-Strike,és a WolfTeam.

Azért szeretnék ebbe a klánba jelentkezni,mert egy fantasztikus társaság,és jó példát mutat más klánnak is.Több tagot is ismerek a klánból,mint például BlueBoyt,Damiszt,Marcot,Janit meg Szabeszt.A többi tagot látásból vagy kisebb dumálgatásokból ismerem.Ha még van valami kérdésetek,nyugodtan mondjátok,szívesen válaszolok rá Mosolyog.
Skype címem:killerhun92
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Betonkezű BlueBoy1995
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


« Válasz #114 Dátum: 2011.06.27 10:10 »

Huni, szép jelentkezés, jól játszol, jó fej vagy, ezért kapsz egy N.....IGEN-t! Vigyorog
Naplózva
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #115 Dátum: 2011.06.27 10:42 »

Nem ismerlek és egy kibaszott nagy láma vagy
JA
Hm, mi van velem, hogy osztogatom az igeneket? o__O Talán kezd ellágyulni a szívem. Vigyorog
Naplózva
Betonkezű MaRc600
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 309



« Válasz #116 Dátum: 2011.06.27 10:50 »

Jambolé: tartózkodok KillerHUN:igen

Talán kezd ellágyulni a szívem. Vigyorog
Te nem szabesz vagy!!!44!!négy!!4!!
Így nem jó kell troll a klánba
Naplózva
8th4
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 176

Az elismert balf*sz


« Válasz #117 Dátum: 2011.06.27 11:01 »

KillerHUN: IGEN
Jambólé: Ebből a jelentkezésből már jobban tükröződik az értelem. Háát, na legyen. Neked is adok egy Igen-t.
Naplózva


Let's play!
lokopoid11
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


kezdő fórumozó


« Válasz #118 Dátum: 2011.06.27 11:12 »

Köszönöm szépen mindenkinek aki eddig igent mondott Mosolyog
Naplózva

amíg erőd van csináld továb!!
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #119 Dátum: 2011.06.27 11:13 »

Amúgy, ha már jelen állás szerint leszünk 20-an kb. Kirakhatnánk azokat a tagokat, akik évente 2x néznek fel, és ha visszatérnek, akkor felvehetnénk őket próbaidőre, és meglátjuk mennyire lennének aktívak.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.