Stickman Warfare: A játék

2024.04.27 20:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Iskolai élmények, hülyéskedések!  (Megtekintve 158399 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #180 Dátum: 2011.02.02 17:05 »

Nyelvtanon mondatelemzés. Diktáljuk a mondatot, tanár felírja és elemezzük. mi mondjuk ő írja. Jön az eredet határozó, tanár aláhúzza hullámos vonallal és oda írja, hogy Here. xDD (H mint határozó, ere mint eredet határozó.)
Naplózva

Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #181 Dátum: 2011.02.07 18:54 »

Háát..mi kb totálisan kikészítjük az osztályfőnökünket Vigyorog
Van pár osztálytársam,aki nyíltan le ku***anyádozza meg..hát vannak ilyen dolgok..pl.:facebookon egyik osztálytársam ellenőrzőjében..: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs896.ash1/180489_144283598966029_100001531682999_267556_4373930_n.jpg  Meg kommentbe..: "hazudik.... nem is dobtam ki.... kirepült Vigyorog ugyanis repülőt hajtogattam belőle xDD"  Na mondom..szép Vigyorog


Néha én is kikészítem..dettó hogy játékhirdetőnek használtam a padot xD De istenem:'D Elvoltam a hétfői 7.(angol)órán Vigyorog Nem én tehetek róla hogy unalmasak az órák..és előjön a kreativitásom.. http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/163411_135494949845897_100001561771585_231049_6483068_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2011.02.09 16:12 írta -ELIT- Sünimanó » Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Zaphire
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #182 Dátum: 2011.02.07 21:44 »

Nekem fizika órán volt olyan, hogy az erőt tanultuk, és kellett hozni lufit, felfújni, elengedni... (hú de nagy kaland) és megszólal oszt társam h nem leszünk nyálasak? erre a tanár kiküldi, és mikor óra végén visszahívja pont fejbetalálja egy lufi és még a szeme sarka is nyálas lett.
>>>Hát ne szórakozz istennel Vigyorog

Másik fizika órán tanuljuk h a tehetetlenség mértékegysége egy latin szó, a massa. erre megszólal egy gyerek (pontosabban csak jó hangosan súgta a tanterem másik felébe) annál a rugóerő(=Fr= force rugó) nagyobb, nem? (ehhez tudni kell hogy azokban a napokban volt az a balesete Felippe Massának, hogy fejbetalálta egy rugó futam közben)
>>>Hát ne szórakozz Massával se Vigyorog

>>>Sőt, ne szórakozz Zohannal!        (van egy ilyen filmcím)
Naplózva
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #183 Dátum: 2011.02.07 22:08 »


Másik fizika órán tanuljuk h a tehetetlenség mértékegysége egy latin szó, a massa. erre megszólal egy gyerek (pontosabban csak jó hangosan súgta a tanterem másik felébe) annál a rugóerő(=Fr= force rugó) nagyobb, nem? (ehhez tudni kell hogy azokban a napokban volt az a balesete Felippe Massának, hogy fejbetalálta egy rugó futam közben)
>>>Hát ne szórakozz Massával se Vigyorog

>>>Sőt, ne szórakozz Zohannal!        (van egy ilyen filmcím)
Kétlem, ugyanis Felipe (Bio)Massa balesete nyáron volt, és szerintem ti nyáron nehezen járhatattok fizika órára.
Naplózva
Zaphire
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #184 Dátum: 2011.02.08 14:32 »


Másik fizika órán tanuljuk h a tehetetlenség mértékegysége egy latin szó, a massa. erre megszólal egy gyerek (pontosabban csak jó hangosan súgta a tanterem másik felébe) annál a rugóerő(=Fr= force rugó) nagyobb, nem? (ehhez tudni kell hogy azokban a napokban volt az a balesete Felippe Massának, hogy fejbetalálta egy rugó futam közben)
>>>Hát ne szórakozz Massával se Vigyorog

>>>Sőt, ne szórakozz Zohannal!        (van egy ilyen filmcím)
Kétlem, ugyanis Felipe (Bio)Massa balesete nyáron volt, és szerintem ti nyáron nehezen járhatattok fizika órára.

Jó nem emléxem már rá annyira:D de azt bítam h a lányok csak néztek h mit röhögünk.

Ja és ha már ide írok akkor:
Tesi óra előtt öltöztünk és meg akartuk szivatni oszt társam, erre monjuk h állj csak fel, erre ő: áll a f*szom!
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #185 Dátum: 2011.02.10 18:32 »

Massa balesete a Magyar Nagydíjon volt. (augusztus eleje)
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
[Fight Club] david rossz
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144


Kerepes!


WWW
« Válasz #186 Dátum: 2011.02.19 22:04 »

Magyar tanár (igazgató): A fejetekbe fogom verni...
                                         Belétek verem minden áron...
                                         Fejetekbe verem ezt a (ge)címet!

2 évvel ezelőtt infóteremben sokat hülyéskedtem az osztálytársaimmal csomószor meg is döglöttek!
(Mindenki gunba lángszóróval a Piramisnál én a gyár tetején Qad-dal.) Vajon ki nyírt ki kit többször?
                                       
Naplózva

"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." by:Michael Schumacher
PIZZADOX
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77



WWW
« Válasz #187 Dátum: 2011.02.23 16:53 »

 A mai tesi órán tanár hozott rádiós zenelejátszót hogy tesizés közben szóljon zene (de minek?).Berakja a CD-t a tanár.Nem figyelte mi van ráírva a CD-re.Elindítja erre megszólal Ganxsta Zolee:Kész vagytok ge*ik?(Mert így indult a zene)Tanár égett,mi röhögtünk.
Naplózva

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Help Bunny by Copying and Pasting Bunny into your web page to help him gain world domination.
http://terge.myminicity.com <--MyRohadtulMiniCity!
Royal
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54



« Válasz #188 Dátum: 2011.02.23 17:03 »

Ma egyik barátoméknál volt ilyen "szülői előkészítő" mint a filmekben, tehát egy fiú, egy lány, gondozni egy játékbabát stb... Hozott pelenkát, mi meg bele a csokiszirupot. Matekóra előtt lámpára fel, bejön a tanár, mikor nem figyel galacsinnal heccsát a pellusra. Nokomment... ^^
Naplózva
Oránzs
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #189 Dátum: 2011.02.23 17:54 »

Ma osztálytársam megunta a sulirádiot:

http://www.youtube.com/watch?v=k812e7AXi7Y
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #190 Dátum: 2011.02.27 19:31 »

Idézet
Itiootaaa
OMG! A magyar gyerekek helyesírás terén itt tartanak. Ha ÍÍTi ódanézz akarta lenni akkor elnézzük 
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
PIZZADOX
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 77



WWW
« Válasz #191 Dátum: 2011.02.27 20:32 »

Idézet
Itiootaaa
OMG! A magyar gyerekek helyesírás terén itt tartanak. Ha ÍÍTi ódanézz akarta lenni akkor elnézzük 
sok IQ betyár.keménykednek de írni se tudnak.ez már nem OMG hanem OMFG
Naplózva

(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Help Bunny by Copying and Pasting Bunny into your web page to help him gain world domination.
http://terge.myminicity.com <--MyRohadtulMiniCity!
[N] Djibril_Cissé
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



WWW
« Válasz #192 Dátum: 2011.02.28 17:42 »

Én és 2 haverom egyszer a portást dobtuk meg vizibombával, beragasztóztuk a retardált gyurcó(stickmanben a neve:hambi5c jelszava:lampa vagy lámpa nemtom) székét, meg elloptuk az ülést a portás bringájáról.
Naplózva

Mand.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227


Mandi Family Member ^^


« Válasz #193 Dátum: 2011.02.28 18:27 »


Ez tök jóó lett Sünee  Vigyorog

Velem is sokminden történik  Csak hogy egyet említsek, múltkor iszonyatos ordítás meg sikítás hallatszott a lányöltözőből, és éppen már ment a tanár hogy mi a rák van, amikor az egyik csaj kirohant vécékefével a kezében, kettő meg utána, majd leálltak kardozni  Vigyorog
Naplózva

Frici báá :$™
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Problem ?!


« Válasz #194 Dátum: 2011.02.28 19:20 »

Hát nem tudom,hogy milyen értelmi szintüek lehetnek azok a "lányok" akik unalmukban a WC kefét használják unaloműzőnek.
Naplózva

Bocsánatot kérek, fiúk! Azt tudtam, hogy Szabesz egy f@sz, de hogy szószerint az, feje van de esze nincs, ráadásul korai agyömlésben is szenved...
Ez a kölyök egy tragédia hiába pofázik neki az ember a fórumon, pm-ben...
Az igazság a felszínre tör.
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.026 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.