Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 21:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Iskolai élmények, hülyéskedések!  (Megtekintve 158374 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Gyümi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 105


« Válasz #75 Dátum: 2010.10.07 20:09 »

Tesi óra után amikor öltözködtünk bejöttek a nagyok és az egyik kér a másiktól 1 öngyújtót az odadobja neki az közben fújta be magát és ráspriccelt a lángra...és lett 1 kis jó lángszóróXD mondjuk kicsit veszélyes de tök jó volt ott nézni:D
Naplózva
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #76 Dátum: 2010.10.07 20:18 »

Ja, jó kis látvány. Még régebben csináltunk ilyet, a játszóteres pinpong asztalra felállítottunk egy hókupacot, elé egy gyertya gyújtva, aztán mehet a spré Vigyorog
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #77 Dátum: 2010.10.07 20:24 »

Ja, jó kis látvány. Még régebben csináltunk ilyet, a játszóteres pinpong asztalra felállítottunk egy hókupacot, elé egy gyertya gyújtva, aztán mehet a spré Vigyorog
xD. Ezt idén télen megcsinálom én is osztálytársaimmal. (Ha lesz hó!? :/)
Ma angolórán dolgozat.Megírtuk, beadtuk. Mindenki egyből:1 hiba ötös 2 hiba ötös... Mi 3 haverommal egész órán ezzel szivattuk a tanárt.
Óra végén tanár jó ott az Andrásék csapata 1 jeggyel rosszabat kap, mi meg ha 1 jeggyel rosszabat kapunk lehet még ötös. :/ xD
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
gulyko
Vendég
« Válasz #78 Dátum: 2010.10.07 20:27 »

A tanár töri órán vetített egy bemutató és lesett minden a vetítő a hangfal az egyik gyerek megfelfordított hogy azta k*rva és a tanár meg nem vette észre hogy felordította nagyon nagyonvolt XD
Naplózva
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #79 Dátum: 2010.10.07 20:27 »

Ma töri. Gyerekek, ma négy szerencsétlen dolgozatot ír. Mondom: Fene egye meg bátyja', mondom úgyis én írok elsőként. Na mármost, az első felelő Koltay Attila. Mondom. Hát ilyen nincsen, csak a mesében. Enyhén Babi Nénis stílusban. Végül aztán összehoztam valamit, ilyen az élet. Kléni: Ötletet adtál nek(em)ünk.
Naplózva
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #80 Dátum: 2010.10.07 20:31 »

Tesi óra után amikor öltözködtünk bejöttek a nagyok és az egyik kér a másiktól 1 öngyújtót az odadobja neki az közben fújta be magát és ráspriccelt a lángra...és lett 1 kis jó lángszóróXD mondjuk kicsit veszélyes de tök jó volt ott nézni:D
Tényleg poén tud lenni az ilyen, csak ez nem igaz. Már több kitalált történet is van itt, de ez az, ami tökre nem életszerű, mert nem valószínű, hogy a fickónak aki dobta olyan gyújtója volt, ami ég ha már egyszer meggyújtották, mert az eléggé drága ahhoz, hogy csak úgy dobálja (meg miért is pazarolná a gázt, hogy úgy dobja el ? ). A sima, meg nem ég, ha nem nyomod a gázadagoló gombot. Ha meg már a kezében volt, és úgy fújta, miközben égett, akkor egyrészt hülye a csávó; másrészt ügyes, mert ezt megtudta csinálni; harmadrészt elnézést kérek a vádaskodásért.
Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #81 Dátum: 2010.10.07 21:39 »

xD. Ezt idén télen megcsinálom én is osztálytársaimmal. (Ha lesz hó!? :/)
Vigyázzatok, mert ha beindul a kicsike, nehéz lefékezni a mellett, hogy megsül a kezetek Vigyorog
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #82 Dátum: 2010.10.07 22:06 »

Ma irodalom órán, szokás szerint, hülyítettük a tanárt!
Osztálytársam az ellőte levő lánynak kikapcsolta a melltartóját erre a tanár felordít: HAGGYÁTOK MÁR ABBA A MELLTARTÓZÁST! /mellesleg a tanári szoba mellet van a terem/
+ legtöbbször eldugjuk az irodalom tanár elől a szivacsot (: Volt már virágtartóban, a falon levő hangszóró tetején meg ezernyi helyen!
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #83 Dátum: 2010.10.12 15:02 »

Ma úgy írtunk olasz dogát, hogy előtte felírtuk szünetben a táblára kb. 5-6 ige ragozását, névmásokat, minden hülyeséget. Tanárnak nem tűnt fel Vigyorog Ettől függetlenül rohadt nagy karó lesz Vigyorog
Naplózva

   
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #84 Dátum: 2010.10.12 15:50 »

Nálunk infóból felelet volt, egyik kérdésben az állt, sorolj fel mindent amit a CU-ról tudsz. ez nem a kémiai elem, félreértések elkerülése végett
Osztálytársam mondta a tanárnak, hogy semmit nem tud róla, a tanár meg azt felelte, írjon oda valamit.
Ez a hülye meg leírt a rézről mindent Vigyorog
Naplózva


"Alea iacta est."
Gyümi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 105


« Válasz #85 Dátum: 2010.10.12 16:37 »

Irodalom órán egy olyan teremben voltunk ahol az ajtó nagyon régi már ki is akarták cserélni és alig állt na beszél a tanár és akkor pufff eldőlt az ajtó és a tanár felkiált juj mi meg mindannyian röhögtünk XD olyan hangos volt hogy a folyosó végén is hallották és mindenki kiment hogy megnézze mi volt ez:D
Naplózva
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #86 Dátum: 2010.10.12 16:44 »

Háát, ma egy osztálytársam, akit nagyon felhúztunk, meg 3-szor kellett felelnie ugyanazon az órán (nem is mondom mi lett a jegy Vigyorog ), és ideges volt, és a tanár leküldte a biosz terembe vmit felhozni. Alig akart lemenni. Amikor kiment, futott mint a ló, azt nekirohant az igazgatónak akinek forró kv volt a kezébe, az meg neki ment. Elsőnek nem tudta ki az, azt felkiállt, h: Minek állsz elém te redvás p***!
Megnézte az igazgató volt az. Felkiáltott az igazgató, mindenki kirohant az osztályból azt felment az igazgatóiba Vigyorog Azóta nem láttam Vigyorog
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #87 Dátum: 2010.10.12 16:45 »

Angolóra van, dejó. De: hülye Czinderi CZ-VEL (csak hogy neki is tettszen) ordibál össze-vissza, tanárnak elege van, büntetődoga mindenkinek, aszt még ő sír, hogy mér ír ő is dogát  xD

Másik, ismét angolóra, leverem a tolltartóm, kiömlik belőle minden. Oké, lenyúlok, füzetemre támaszkodom, majd hirtelen zutty! a padlón kötök ki. Csajok sikítanak (igen, elég hülyék), többiek röhögnek, köztük én is, tanár kérdezi: "Tamás, mit csinálsz ott???" Erre mondom:
- Háát, csak fekszem a főldőőn és szedegetem fel a cuccaiim...  Vigyorog
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

elbandii
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #88 Dátum: 2010.10.12 17:05 »

tudni illik nekünk 3 nyelvet kell tanulnunk. (magyar, angol, német) amiből egy a tanárunk. Szegíny 70éves Marika Néni. Bejön hogy nagyba tartsa nekünk a németet, mi meg addig magyaráztuk neki, hogy magyar van, amig el nem hitte Vigyorog
Jaj most jutott eszembe, a nyári tábor.
Nos gondoltam, mert előtte még tanév közbe hallotam hogy sok jó csaj jön a táborba. Vetem egy 5 doboz gumit. Jó ez meg nem vicces. Jó akkor megyek a buszhoz, meglátom hogy itt a gumi el fog fogyni, csupa jó csaj... What The Fuck?He 2 táskám volt. Egyikbe a cuccom, másikba a gumik. 2 tök ugyanolyan kinézetű. Erre én még félálomban fél 5kor, még kettőt látok mindenből, és se kép, se hang. Na mit láttam, hát 4 (ami amúgy 2) tök egyforma táskát. Na jóvan, tudom hogy másnapos vagyok, azthiszem hogy 4et látok, ezért felkapok egy táskát. 3-at tippelhettek hogy melyiket vittem. Megyünk tihanyra, és én KB fél úton felordítok, "G*ci csak a kotont hoztam!" Na jólvan, mindenki röhög. Na jó, nem csak ez a vicc. A srácok olyan töketlenek voltak, hogy este tőlem kértek, hogy hát tudod, mondtad hogy csak izé és hát... Tudnál adni?
Én meg ott áltam mint egy díler Vigyorog nagyon nagy show volt
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.12 18:07 írta elbandii » Naplózva

<<== katt ide. Hülyeségre vagy éhes? Tucc ennél jobbat?
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #89 Dátum: 2010.10.12 18:52 »

Tesi óra előtt öltöző... Zuhanyzó műanyag ajtójára ráfújtunk minden féle formákat dezodorral és meggyújtottuk öngyujtóval.
Épphogy sikerült eloltani mielött jött volna a tanár. 
 Olaszórán ülünk már kicsengettek 5 perce a tanár magyaráz, magyaráz... Megkérdezem: Bocsánat tanárnő de tudja, hogy kicsengettek. Mondja: Nem. Nem tudtam, sajnálom. Feladom a házit és mehettek ><  Így késtünk el majdnem tesiről ><
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.