Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 11:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Iskolai élmények, hülyéskedések!  (Megtekintve 158358 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #15 Dátum: 2010.09.03 21:53 »

Öltözőben ki van rakva egy Marian Cozma kép. Tavaly egyik barom osztálytársam megkérdi:
"Ez meg kicsoda?"
Mi elmondtuk h kézilabdázó volt, meg h kábé egy hétig ezzel volt tele a TV. Erre előjött az értelem és megszólal:
"Jó van na én nem FIFA-zok" Vigyorog
FAIL
Naplózva

(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #16 Dátum: 2010.09.04 10:50 »

Nálunk csak kis apróságok vannak.
Teckhnika tanárnak a bicikli kerekét bele raktuk a zsaluba és összenyomtuk. (Egyébként elég lol a tanár mert Érd-ről biciklivel jár be Szigetszentmiklósra.) Angol tanárt almadarabkákkal dobáltuk és megetettük vele azt a kaját amit teckhnikán csináltunk egy kis krétaporral fűszerezve. Akkor jöjjön az udvar. Mosolyog Eltörük a betonpadokat amik azért voltak odarakva, hogy majd csinálnak belőlük másikat mert elék romos volt. Télen a kicsiket 20 centis hógolyókkal headshotoltuk, a jegen amin csuszkáltak ellöktük öket. Nálunk az ebédlőben a konyhásnénik a fail-ok. Van amikor akkora bénák, hogy elejtik a levesestálat. Dúrva dolgokat direkt nem mondok mert eléggé ******ök szoktunk lenni.
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #17 Dátum: 2010.09.04 11:41 »

Nálunk is volt pár dolog... Egyik volt osztálytársam tavaly év vége fele a kémia tanárnak azt mondta, h NYASGEM, mert nem engedte neki, h amikor kiküldte óráról, a cuccát is vigye ki magával. Szintén ő leköcsögölte O.fő-t szemtől szembe. Egyik volt évfolyam társam Témazárós FAIL-je: írt egy írólapra puskát, amit a tanár nem vett észre, és sikerült neki, de a témazárós füzetben benne hagyta a puskát... xDDDD Egy másik volt évfolyamtársam doga FAIL-je: 15-ben az 5 megvan 2-szer, maradt az 5..... xDDDD Megint másik volt évfolyamtársam kémia órán a terembe menet a táskájával leverte a kémcsőállványt teli kémcsővel.... Ismét másik volt évfolyamtársam matek órán nem értett vmit, és kérdezéskor így szólította meg a tanárt: ,,Anyu!" xD
A volt osztályommal sorakozunk töri órára, de a tanár 10 perc múlva se jön. Csendben felmentünk a terem elé, majd ott vártunk egészen a jelző csengőig (5 perccel óra vége előtt van a jelző csengő). Ekkor vki lement a tanáriba, és megkérdezte a tanárt: ,,Tanárnő, nekünk nem töri óránk lett volna?" Erre a tanár: ,,Ti tiszta hülyék vagytok! Mért nem jöttetek szólni?!" Erre volt osz.társam: ,,Hát gondoltuk majd jön tanárnő, ha akar...." xDDDDDD Szintén töri óra, már v 30. órája, h minden órán írunk dogát, amit mindenki utál, ezért kitaláltuk, h senki se fog nevet írni a dogájára... Persze mindenkinek egyes lett... xDDD A kémia órákról tudnék egyes mást még mesélni, mert ott annyi minden volt (pl. Izolda nevű volt osztálytársam év vége felé, h megkapja a 2-est, mondta a tanárnak: ,, Jajj, tanárúr, adja meg a 2-est, és cserébe olyan finom sült csirkét csinálok magának, h megnyalja mind a 10 ujját!" (mellesleg félig roma származású xD)), de azok inkább apróságok.
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #18 Dátum: 2010.09.04 16:25 »

Remek sztorikat olvashattam / olvashattunk, köszönöm szépen tényleg, jó kis történetek. Gyakorlatilag én most mentem 9.-be, 38-an vagyunk az osztályba, mivel csatlakoztak a tavalyi nulladikosok, meg az idén nem indult nulladik, szóval három osztály van egyben, meg ilyen bukottak is vannak, akik annyira odavágnak, meg a tanároknál is. Például: Az iskola területén tilos cigarettázni! - ehhez képest ha kinézel (bármelyik) ablakon, feltárod a valóságot, bár szerintem, ezzel nem lesznek nagyobbak, de azért vicces. A tanárok negyed órákat csúsznak az órákról, fél 8-kor kezdődik a tanítás általában ráérünk háromnegyedre beérni, 50' felé jön a tanár. A közösségről annyit, hogy van a durvábbik fele, és van a teljesen normálistól, a meghúzódóig. Egy sztori: Tegnap évnyitó után az igazgató úr megmondta, hogy melyik osztályba kell mennünk, és bejött velünk egy srác is, de az a helyzet állt fenn, hogy pont annyi szék van, amennyien vagyunk (38). Később a srácról kiderült, hogy nem velünk egy osztályban (9.D), hanem egy osztállyal arrébb (9.A) kellett volna mennie. Eléggé nevetséges volt!

Kolta hova jársz? Gépipari?
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #19 Dátum: 2010.09.04 16:48 »

Igen oda, miért te ismered a sulit, vagy most derül ki, hogy osztálytársam vagy?
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #20 Dátum: 2010.09.04 17:03 »

Én 9/C s vok =) Te?
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
stickpetya97
Felfüggesztett
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #21 Dátum: 2010.09.04 19:31 »

Ma behívtak reggel 9:00 kóruspróbára, és úgy kb. a kórus fele jött el. Na de most jön a vicc: Amikor már vége volt mindennek, mentünk haza, betoppant az ajtón az osztálytársam. Olyan álmos volt, hogy észre sem vette hogy mi vagyunk azok, és bement az ebédlőbe mert ott volt a próba. Én elbújtam az ajtó mögött, egy 2 perc múlva kijött, és megkérdezte a karnagyot, hogy hol vannak a többiek? A karnagy alig bírta abbahagyni a röhögést, ő meg nem értette miről van szó.
Naplózva
(-PRO-) Darknesss
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 242


Senki Alfonz (és igen, olyanom van, mint a képen)


« Válasz #22 Dátum: 2010.09.04 20:41 »

Nyelvtan órán 1 szöveget kellet leírnunk, amit a tanár diktált.
A tanár diktálja: "Arany János legnagyobb sikerét Toldival aratta."
Erre én visszakérdezek: Miért, mezőgazdász volt? xD
Naplózva

The darkest player of the game - by Tiger
pistike
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40


« Válasz #23 Dátum: 2010.09.04 20:46 »

Az ebédlőben-A konyhásnéni összetör egy tányért,az osztálytársam meg megtapsolja xD
nem uszta meg-osztályfőnöki figyelmeztetetés.
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.15 20:13 írta pistike » Naplózva

[/url][/img]

Tudok repülni!       LAWvav...
iZotee
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 157


Népszerűség: 1337 [+] [x2] [x5]


WWW
« Válasz #24 Dátum: 2010.09.04 20:51 »

Mentünk tesi órára,előttünk egy 2.os hirtelen odahányt mellénk.  Vigyorog
Szétröhögtük magunkat.  Vigyorog
Naplózva



Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #25 Dátum: 2010.09.04 21:03 »

Hát, ide még nem írtam. Ebédlőben vagyunk, gyerek megy helyére, egyszer csak elesik, és felordít:
- A k***a isten b****a meg!
Mindenki odanéz, 5 másodperc hatás-szünet, majd teli torokból elkezdünk röhögni.

Vagy:
Van egy hülye osztálytársam (név szerint Bence). Nah szóval matekóra, írjuk:
 153
- 21   (Látszik, ez egy rohadt 1szerű kivonás, egy hülye meg tudja csinálni.)

mellettem ül, beírja:
 153
- 21
 174

Mondom neki, "Te hülye vagy?"
Aszongya: "Nem, csak tudok összeadni. Mondom igen, csak az a baj, hogy ez kivonás..."
Vár egy kicsit, radíroz, beírja:
 153
- 21
 459

Mondom ez még mindig nem kivonás, erre: "Nem baj, majd asszondom beba**tam."

Szóval ilyen hülyék is vannak ebben az iskolában...
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

Reboяn
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 98

MadaéstársaNyóctéhánégy ropigyártó KFT NagyKövet


« Válasz #26 Dátum: 2010.09.04 21:15 »

Kirugtuk az ablakot, és rákentük az egyik 3.-adikasra, és ő jött ki bűnösnek. xD
Utolsó óráról el lógtuk mekibe, és mikor vissza értünk megkérdezte a tanár, hogy hol voltunk. Mekiben tanárnő. Elmennétek nekem egy sajtburgerért? Hát ugye azért küldött el minket mert utál minket, mert mindig kikészítjük szegényt.xD
Naplózva


Lebron /Zyzu/         Re(born) /Kolta/
Betonos Jani ;>
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 283


Villámot eszek, vihart szarok. Jancsikaa^^


« Válasz #27 Dátum: 2010.09.04 22:33 »

Osztályfönőkin a gáz sprének a szívásáról volt szó, eggyik debil osztályátrsam ráirta egy A4-es lapra hogy Sárika néni meg Trabant kipufógótt szivott és azért ennyire hülye, a tanár meglátta elkezdett dühőngeni mi meg majdnem kiköptük a tűdönket a rőhőgéstől.Meg osztályátrsamék megszagoltattak egy gáz sprés dobozt a kutyával és elvezette őket egy döglőtt macskához, én meg beórditom:A maccsak is szivott, az egész osztály rőhőgött..!Meg másik osztálytársam kiplakátolta a suliba, hogy "Nem használt barátnőmet cserélem egy BMW-re"xD. Vigyorog Mosolyog
Naplózva

Az első Mortals Kombat verseny nyertese^^.
2011.Január 15. 17:26 Újra Betonkezű.*-*
jani=énekes    damisz=kockaa   én=low  By:Marc
Nyughass te sajtos bejgli.  By:Damisz^^ <333
Amúgy is egy bazi nagy betonököl van a fejed helyén  By:Huni
Ez a fórum legyen csak a Betonkezűé és Jani kapjon teljes admin jogot.
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #28 Dátum: 2010.09.04 22:37 »

Még eszembe jutott valami. Megint egy volt német tanárral kapcsolatban. Ő olyan, hogy semmit sem vesz észre stb. Kicsit dilis, ezért szerettük.
Egyik órán diktált. De úgy, hogy elmondta magyarul is, németül is. De nekünk csak németül kellett írni. Egy mondatot 3x diktált magyarul-németül. Mindent írtam. Szó szerint MINDENT. xD Közben összetűzésbe került egyik kedves (vagy kevésbé kedves) osztálytársammal. Leírtam azt is. Amíg a többiek fél oldalt írtak én 2-t. Be kellett adni. Hát.. kövi órán megkaptuk. A német mondatokat kipipálta, a többi felesleget pedig áthúzta. xD És oda írta (németül, azt hitte nem értem. xD), hogy többet írtam a többieknél, írjak kisebb betűvel. xD
Naplózva

Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #29 Dátum: 2010.09.05 09:47 »

No hát akkor énis írok,mi általánosban nagyon rossz osztály voltunkxD van 1 csomó ilyen,és hasonló történetem.No igen,asszem ez 7.-ben volt és ápr. 1 .A mi volt ofink szó szerint retteg a pókoktól,meg ugy egyébként a rovaroktól,ezért engem megkértek h szerezzek mű pókokat,meg bogarakat,ugye ezek voltak is nekem,és bevittem..hát,még óra előtti szünetben rákötöttük a tanári asztal feletti lámpára a szőrös műpókot..és amikor bejött a tanár,mindenki ártatlan képpel várta h milesz,a tanárnő észrevette h nincs itt vmi rendben,de nemigen érdekelte..leült és az első padsorból ülők a műpókot zsinegen lassan leeresztették,mindenki elkezdett röhögni,a tanár még mindíg nem értette h mivan..és ekkor le eresztették hirtelen a fejére a pókot,erre a tanár felpattant(egy nagydarab tanárra kell gondolni) és elkezdett ugrálni és kiszaladt az osztályból..de úgy h visszasem mert abban az órában jönni xĐ és így lógtuk el a nyelvtan órát .. Vigyorog Vigyorog

egy másik eset(8.oszt) meg az h az egyik gyerek hozott 2 maszkot,az egyik egy koponya formályu..a másik meg a sikoly filmből aza..pofa..xĐ Ugyanúgy az oszt.főnökkel csesztünk ki,az egyik oszt társam a koponyás maszkal beállt az ajtó mögé..a sikolyos maszkal meg egy másik a tanári pad alá a szék helyére,bejött a tanár,becsukta az ajtót..de megint majdnem a szívbajt hoztuk ráxĐ ugye mindenki röhögésben tört ki,megint kiszaladt a tanár..nagysoká(ami beletelt az óra felébe) lenyugtattuk h nincs már semmi trükk..vissza bejött..na ugye ottvolt még a pad alatt a másik..amikor azt is meglátta a tanár..megin kiszaladt xĐĐ és még1 nyelvtan órának lett kampec..xĐĐ Vigyorog Vigyorog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 ... 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.021 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.