Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Iskolai élmények, hülyéskedések!  (Megtekintve 158370 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #45 Dátum: 2010.09.19 22:20 »

Mai elég negatív élmény:
Testnevelés óra. Medicinlabda dobálás, 3 méter magasra, és annak az elkapása. Egyszer csúszott ki a kezemből..
Úgy fejbe*****tt, hogy eléggé szédülök itt a széken.
Élmény ital nélkül... Látod könnyű letenni az alkoholt Vigyorog.
Naplózva
Mike
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 175


Etióp Esélyegyenlőségi Ombudsman ^^


« Válasz #46 Dátum: 2010.09.20 19:57 »

Nálunk mostanába töri órákon azmegy, hogy a csajok hátul nyögnek, a fiúk meg "kan teheneset" játszanak!  Vigyorog
Hát nagyon dúrva...
Német tanár bekattant, és megdobáltál krétával. 

Igazából az egész tanév eddig egy humorpiculá!
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #47 Dátum: 2010.09.22 14:25 »

Mostanában facebookozunk a padon Mosolyog Egyik nap találtunk valami idézetet az egyik padon, és mellette más írással egy "Like" gombot, és hogy "2 embernek tetszik". Azóta egyre több helyen látjuk, meg mi is írogatjuk, például "Olasz óra - DISLIKE - 26 embernek nem tetszik"
Naplózva

   
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #48 Dátum: 2010.09.22 14:51 »

Hát ez hatalmas. Ma a földrajztanár: Gyere ki fiam beszélj valamiről. Mindegy, hogy mi az. Erre: Nos! A nők 90%-át érinti a hüvelygomba. Tanárnő lehet hogy maga is e kör tagja. Erre annyira pipa lett, ellenőrző stb... Meg állnia kellett a srácnak egész órán. Durva volt  .
Naplózva
Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #49 Dátum: 2010.09.22 15:32 »

Nekünk ma földrajzórán, azt mondta a tanár:Psssz cs... (beszéltünk).Persze bent maradt a felyünkben, következő órán (nyelvtanon)bent maradt mindenkinek a felyében, és kb 10-15 en Pssz cs... hát igen ki is hívott minket felelni.
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #50 Dátum: 2010.09.22 15:39 »

Nálunk ma nyelvtan órán megszólalt az egyik gyerek telefonja. http://www.youtube.com/watch?v=N0LP6RgGOvA
Így. Hát, az egész osztály dőlt a padból a tanár meg csak annyit fűzött hozzá, hogy nyam nyam. xD
Naplózva

Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #51 Dátum: 2010.09.22 15:43 »

Jaj én azt el is felejtettem, oszt társamnál most az a divat mindenre visszakérdez, ír a tanár egy szót mondjuk "hallotta",
a gyerek kb 10-er megkérdezi hallotta, tanár 10-er igen, és akkor utoljára mégegyszer feláll kinyújtja a karját az volt a szó, hogy "hallota"? Mindenki röhög általában. xD
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
BlueBoy
Vendég
« Válasz #52 Dátum: 2010.09.22 17:04 »

Egyszer osztálykiránduláson, kaptunk 2 óra szabad császkálást a városban. Szépen ment mindenki a feje után, de többség a Reál nevezetű kisboltba ment. Mi másért, ha nem piáért. Osztálytársaim vettek vodkától elkezdve a sörig mindent. (És nem 1 dobozzal, hanem minimum 6-ot) És nem a fiúk ittak, hanem a lányok, elég durván leitták magukat. Sör, cigi, vodka azért az elég ütős. Na nem is ez a lényeg, hanem, hogy 3/4 óránk volt vissza érni a helyszínre, hogy indulhassunk tovább. Dehát a lányok full mátósok voltak. Ezért mindenkit megkelett fogni, hogy nehogy elessen, egyik felordít hogy wc-re kell mennie. De csak pénzel működött. És ordít a csaj, hogy bepisileeek. Amíg a wc-leány megpróbált bejutni a wc-be, addig a másik mindenkit ölelgetett, hogy szereti. És valahogy a buszon ki józanodtak, deközben valami roma zenét énekeltek.
Másik élmény, amiből lenne 1000, de nincsen hozzá türelmem leírni, de ezt leírom. Szóval, mai napon. Elkezdtünk röfögni. oO Tanár mondja, ha nem fejezzük be beír mindenkinek malackodásért. Vigyorog
Naplózva
Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #53 Dátum: 2010.09.22 19:03 »

Még harmadikban azt hiszem, osztálytársaimmal azt játszottuk ősszel, hogy a sapkát a szemünkre húztuk és egymást akartuk megfogni, persze osztálytársam sietett, gyorsan futott és neki a fal hegyes végének, betörte a feje de nem ez a vicc, nem betört csak egy picit berepedt neki, állítólag nem fájt neki miután ki jött orvosiból, de ilyen kacsás sebtapaszt kapott és mindenki röhögött rajtani, utána sírt állítólag fájt neki "" de mert kinevettük. xD
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
BlueBoy
Vendég
« Válasz #54 Dátum: 2010.09.22 19:45 »

Ez miért hülyéskedés?
Naplózva
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #55 Dátum: 2010.09.22 19:48 »

Sztem az a topic címe, h: Iskolai ÉLMÉNYEK,hülyéskedések!
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Gyümi
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 105


« Válasz #56 Dátum: 2010.09.22 20:21 »

Tegnap a szünetben a barátom mondja hogy wc-re kell mennie de lusta elmenni másik haverommal kitettünk 1 banánt az útra ő meg pont arra járt azt 7 mp ig csúszott és pont be a wc be XD
Naplózva
Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #57 Dátum: 2010.09.23 14:45 »

Ma angolórán osztálytársamnak megcsörren tlefonja:Jé csörög, csörör
-Nem csak csörög vibrál is
-fuu én azonnal felvenném
-Veddmárfel veddmárfel!!!
És ilyen meleges hangon az a neve Meleg csengőhang mindenki akkorát röhögöt
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
Crepslay
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #58 Dátum: 2010.09.23 15:44 »

Mi az 5-es általános  suliban osztálykiránduláson kaptunk 3 óra szabadságot ezért hát elmentünk csövezni. Oszt. társam hozott szakadt ruhát meg feliratos karton lapokat. Mi meg elfelejtettük hány óra, mentünk oda a kocsikhoz és pont a mi buszunkat állítottuk meg hogy: ,,Alamizsnát adjanak". Erre a buszsofőr meg kiadott 2000 Ft-ot és mi meg szépen felszáltunk észrevétlenül a buszra.
Összesen 50000 Ft-ot kapartunk össze. Vigyorog
 
Másik ügy: Kémia órán dumál a tanár a periodusos rendszerről mi meg azt eszeltük ki hogy: Oszt. társam ki megy a retyóra és felveszi az ilyen pápás öltözetét. Én meg amikor látom hogy jön kikiáltom hogy: ,,Itt jön a tiszteletes I. Lipécz pápa!" És erre ő bejön nagy lassan, császárian.Mindenki dőlt a röhögéstől még a tanár is, és azt mondta idézem:,,Annyira megnevetettetek hogy nem kell felelnetek 1 hétig!" Tehát a végén jól jártunk. Mosolyog
Naplózva

Crsple:by SgtChris
Cres:by Gulyko
Crashplay:by a lowok
Cresap: by Dr.KamikazEE
Márk
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #59 Dátum: 2010.09.23 21:14 »

Csak én érzem úgy, hogy egy-két dolognem tükrözi a valóságot?


Mai: Sulinkba, jár egy elég idióta gyerkőc. Kedvenc tesitanárunk betiltotta a nevét az óráján.

Kedvenc napszemüvegemben mászkálok a suliudvaron, amikor szembejönvelem egy csaj(elégennyiróla). Megállít, és mutogat a szemcsimre:
Ez nekem kell!.
A dohányzó melletti bokorban ráncigált, folytogatott..
Az ofőm egyszercsak megszólal a bokormellől:
Mitcsináltokti ott?

 
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 ... 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.