Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 07:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Iskolai élmények, hülyéskedések!  (Megtekintve 158109 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #60 Dátum: 2010.09.28 16:39 »

Ma "gyengéden" 9, azaz kilenc darab órám volt. Játszottunk egy jó focimeccset, és megjöttem, majd az a fogadtatás várt, hogy a kávéfőző felrobbant. Nesze Kolta, le is vágta a villanyt. Ergo Most már minden oké. Amúgy nem tudnám megszokni ezt a sok órát. No bátyja! Ide a rozsdás bökőt az oldalamba!
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.28 16:48 írta Kolta » Naplózva
gulyko
Vendég
« Válasz #61 Dátum: 2010.09.28 17:43 »

Még tavaly 7WC kefével elkezdtünk verekedni és a tanár belépett és a feje fellet repült el a wc kefe ezért egy intőt kaptunk is.Mostanság 8 létemre inkább mmmár csak német órán pókerezni szoktunk(zseton nélkül az kicsit feltünő lenne).
Naplózva
stickpetya97
Felfüggesztett
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #62 Dátum: 2010.09.28 18:53 »

Miközben a tanár diktálta a matek doga feladatait, az egyik osztálytársam elrontotta és elordította magát: b*ki

Jah meg papír galacsinokat lövöldöztünk egymásra ének-órán, és én fejbe lőttem a tanárt. Kaptam is egy beírást.

Német órán az osztálytársaimmal angolul szoktunk beszélni.
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #63 Dátum: 2010.09.28 19:01 »

Matel órán az egyik nyomi gyerek felordít h "NE PISZMOTÁJJÁMÁ A CERUZÁDDAL" xD (ne piszkálj a ceruzáddal). De nem bírta rendesen kimondani. xD Egész szünetben mindenre rámondtuk h piszmotál. A gyerek meg enyhén ideges lett.
Naplózva

stickpetya97
Felfüggesztett
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #64 Dátum: 2010.09.28 19:11 »

A mögöttem ülő gyereknek leesett egy tankönyve a földre, és jó parasztosan elordította magát: HINNYEEEEEEE
Nem tom ismeritek-e Karsay11-et. Na ő a hinnyés gyerekkel, a takarító söprűivel szoktak kardozni.
Most 3 cigány lebukott hozzánk, és az egyik ének órán elkezdi, hogy tiltja a vallása az éneklést.
Mivel nem nagyon bírjuk az ének órát, a tanárnak ordibálnia kell, hogy túl harsogjon minket, erre az egyik gyerek elkezdi: a f*nak kiabálsz nem  hallom a zenét.(órán zenét szokott hallgatni)
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #65 Dátum: 2010.09.28 19:16 »

Ma jöttek be hozzánk nyolcadikosok bemutató órára. Hát, megismerték a suli minden hülyeségét/hülyéjét. Amúgy jófejek, egész jól elszórakoztunk velük Mosolyog
Naplózva

   
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #66 Dátum: 2010.09.28 19:26 »

...az egyik ének órán elkezdi, hogy tiltja a vallása az éneklést...

Így volt nekünk is majdnem.
Úgy, h van egy keresztény gyerök(am majdnem mindenki keresztény az osztályba )
Megszólal Rajz órán: Mondta anyám, h tiltja a vallásom, rajzoljak!!
Aztán még ő akarta munkájára 4-est xD
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #67 Dátum: 2010.09.28 19:34 »

Nekünk erre mindig azt mondja a rajztanárunk, hogy oké, nem kötelező rajzolni, de akkor egész órán írja egy lapra, hogy "Utálok rajzolni. Utálok rajzolni. Utálok rajzolni" Mosolyog
Naplózva

   
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #68 Dátum: 2010.09.28 19:48 »

Nekünk meg az Utálok rajzolni helyett kapásból karó...
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
gulyko
Vendég
« Válasz #69 Dátum: 2010.09.28 19:56 »

Biosz órán  harántcsíkolt izom szövet helyet harántcsikló izom szövete mondtam majd meg dögöltünk a röhögéstől
Naplózva
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #70 Dátum: 2010.09.30 21:20 »

Nálunk múltkor az volt,hogy az egyik gyereket angol órán kihívta a tanár felelni,jó..a gyerek kiment..ugye nem tudott semmit,szval ott hülyült mindenki előtt..a tanár oltotta is rendesen..már mindannyian dőltünk a röhögéstől..ekkor megszólalt a mobilja vmi hülye röhögős csengőhangal..az egyik osztály társam hívta fel szívatásból,aki a hátsó padsorban ült,így senki nem vette észre,hogy mit ügyködik ő ott..de nem is az,a felelő gyerek beleszól a telóba: ... ne szórakozzál b+.  Na,így nemcsak a felelő,de még a másik is szívta egy 1-esel Vigyorog Vigyorog


Egy másik eset,bár ez az év elején volt,új osztálytársak..új iskola..ezért be kellett mutatkozni..stb. Az egyik gyerek elkezdi magyarórán: ''Az én nevem Petőfi Sándor.K*rvára egyedi vagyok,le sz*rom mások véleményét,az enyém sem nagyon érdekel,ezért mindenki kapja be.És aki nem tanulja a verseimet mer megkeresem oszt ott b***om meg ahol van. '' mi szakadtunk..de a tanár..hát az más helyzet..szerintem még azóta haragszik rá.. Vigyorog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #71 Dátum: 2010.10.01 20:35 »

A mi osztályunk nagyon illedelmes és jó osztály. Viszont ma logopédián diktáltak nekünk hiányos közmondásokat és azt kellet kiegészíteni. Az egyik ez volt:
Tanulj.... , ..... lesz belőled.
Én meg ezt írtam: Tanulj disznó, ebéd lesz belőled.
Tanárunk 5 percig röhögőt aztán megpróbálta röhögés nélkül elmondani a helyes megfejtést.
Naplózva

Dragon123
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


Cheesewhale


« Válasz #72 Dátum: 2010.10.04 18:39 »

Én egy 80 éves öregemberrel szorultma lift-be gondolhatjátok:Hááááát fiam udlátszik beszorultunk nyugoodj meg ugyis kiszabaditanak minket -.-  KB ezt nyomatta XD aztán egy elsős gyerek ka kival a kezében mászkált az udvaron szétkente a falon marha nagy volt  Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Kérsz egy head shotot a lábadra? by:én
Egy világ omlott össze benned? Építsd újra!
Grig,grigor,drag,drog,dragi,dragcsíí <3,dragon,keksz,kekszi.
gulyko
Vendég
« Válasz #73 Dátum: 2010.10.04 21:04 »

A tanár fizika órán írta táblára és mi meg elkezdtünk hajigálni a papír galacsin és a tanár mellet haladt el kb 3 cm a tanár meg szerintem tudjátok mi lett a kövvetkezménye
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #74 Dátum: 2010.10.04 21:46 »

Ma megbeszéltük az olasztanárral, hogy halasszuk el a témazárót csütörtökre. Viszont csütörtökön nincs is óránk Mosolyog
Naplózva

   
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.022 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.