Stickman Warfare: A játék

2024.04.26 10:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Iskolai élmények, hülyéskedések!  (Megtekintve 158356 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #90 Dátum: 2010.10.15 15:57 »

Ma nagyon megszopatta pár osztálytársamat az osztályfőnök. Azzal kezdődött az O. főnöki óra, hogy kihívta az embereket az asztalához, és mindegyiknek egy-egy "hivatalos" (majd a vége fele kiderül, mért raktam macskakörmök közé) lapot adott, aminek a címe: Tanulói jogviszony megszűntetése. Remélem mindenkinek egyértelmű (Akinek nem: Iskolából kiíratkozás valamilyen ok miatt [suliváltás, bukás*, stb.]). Rá kellett írniuk a nevet, és hogy melyik suliba iratkoznak át. Akik lapot kaptak, azok szinte sokkos állapotban voltak, volt aki majdnem idegbajt kapott (remegve beszélt), az osztály másik fele meg csak nézett, hogy WTF? Aztán kiderült, hogy ez csak egy próba volt (fake volt a lap), az o. főnök azért csinálta ezt, hogy észbe kapjanak az eddig (1-2 dologból) bukásra állóak. És nem, én nem kaptam. Vigyorog

*Mivel nem indul több gimnáziumi osztály, ezért vagy az A osztályba, vagy másik suliba kell mennie annak, aki megbukik.
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.15 20:29 írta -MH- Mark575 » Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #91 Dátum: 2010.10.15 17:19 »

Mint köztudott ma volt az ölelés napja.
Egyik osztálytársammal tegnap kitaláltunk egy versenyt 1 Mars csoki összdíjazással. Azon versenyeztünk, hogy ki tud több embert megölelni ! Egy lapon aláírással lehetett bizonyítani, hogy tényleg megölelted.
Reggel 4:30-kor keltem, csak azért, hogy a legelső busszal beérjek Tatára és ott legyek a kolesz nyitásánál. Odaúton csak 2 embert ölelhettem meg a többi nem engette Vigyorog. A kolesz nyitásánál viszont kb 60-70 aláírás gyűjtöttem. 7:45-kor futottam át a sulihoz hogy minden bemenőt megölelhessek. Mindezt megcsináltam mind az5 szünetben. Most 473-nál járok, de még nincs vége a napnak ! Sőt most pótolnak egy ifi meccset Vigyorog Remélem sokan lesznek
Kell a csoki !!
Naplózva

mcK.
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #92 Dátum: 2010.10.16 09:54 »

Best élmény:

Karácsony az osztályban,mindenki szabadnak érzi magát.Ofő beszél.Én nagyban hintázom.Befejezi a mondandóját,én meg felborulok,semmi bajom,de hallom reccs.Mindenki dől a röhögéstől,nézem a szék kettétört :DDDD

Meg rajzóra nagyban,épp húzom ki a dolgokat,tussal.Erre kiborul :DDDKövi óra tesi,de 35 van.25 percig takarítottam Vigyorog

De a BEST:Matek óra,törtek átismétlése.Olvasd fel kisfiam ezt:Valami három ketted volt,erre azt mondja,KÉT NULLAD :DDDDDDDDDDDD
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #93 Dátum: 2010.10.18 19:43 »

Kémiatanár, TZ osztásnál: "Jó, két csoport lesz, A és B. A mint ablak felőli, B mint bécsoport" Vigyorog
Naplózva

   
gulyko
Vendég
« Válasz #94 Dátum: 2010.10.19 17:31 »

Még tavaly kémián valamelyik gyerek valamit elszámolt a táblánál és tanár mondta hogy nem jó a gyerek meg ott erősködött hogy az nem annyi és azt mondta a tanár hogy bocsáss meg fiam de én se vagyok hülye én meg a padtársamnak mondtam pedig az vagy és a tanár meg pont meghallotta  és azt mondta hogy hát ha te úgy gondolod  és óra végén az o főnök azt mondta hogy megne haljak még egyszer ilyet .
Naplózva
JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #95 Dátum: 2010.10.19 17:37 »

Még tavaly kémián valamelyik gyerek valamit elszámolt a táblánál és tanár mondta hogy nem jó a gyerek meg ott erősködött hogy az nem annyi és azt mondta a tanár hogy bocsáss meg fiam de én se vagyok hülye én meg a padtársamnak mondtam pedig az vagy és a tanár meg pont meghallotta  és azt mondta hogy hát ha te úgy gondolod  és óra végén az o főnök azt mondta hogy megne haljak még egyszer ilyet .
Remélem, hogy a tanáraitok túlélnek titeket.
Naplózva

SgtChris
Vendég
« Válasz #96 Dátum: 2010.10.19 18:19 »

Nos ez nem a i osztályunkba történt de muszáj elmesélnem! (xD)
Ismerősöm mesélte, hogy náluk amikor kezdődött volna az Orsz. Kompetencia akkor volt ez az 5 perces beszámoló.
Egyik gyerek már unta és bekiabálta...
-Kezdjük már a ku**a életbe!!!
Az első mérésről ki is küldték.
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #97 Dátum: 2010.10.20 15:21 »

Német órán javító dolgozat volt azoknak akiknek rossz lett. Ketten kaptunk jó jegyet (2-es fölött) a padtársammal, mi nem írtunk.
A tanár elkezd köhögni mögöttünk ülő mondja h Robitusin xD Ezen már szakadtunk, de a tanár válaszol : - Allergiás vagyok rá.
xDD Ezen röhögtünk 20 percen át. Vigyorog

Suli után megyek buszhoz. Az egyik osztálytársunk anyukája ott beszélget osztálytársakkal, nagyobbakkal...
Azon volt felháborodva, hogy valaki lefényképezte a lányát. Oda megy egy nagyobb és veszekedik vele stb stb stb..
Kutat a táskájában, előkap egy kemotoxot (Igen kemotox) a lány felé tartja és ordibálja, hogy - Takarodj vagy lefújlak!!! xD
Nagyon odavágott xD Holnap lesz téma az biztos. xD
Naplózva

gulyko
Vendég
« Válasz #98 Dátum: 2010.10.23 14:40 »

Még tavaly kémián valamelyik gyerek valamit elszámolt a táblánál és tanár mondta hogy nem jó a gyerek meg ott erősködött hogy az nem annyi és azt mondta a tanár hogy bocsáss meg fiam de én se vagyok hülye én meg a padtársamnak mondtam pedig az vagy és a tanár meg pont meghallotta  és azt mondta hogy hát ha te úgy gondolod  és óra végén az o főnök azt mondta hogy megne haljak még egyszer ilyet .
Remélem, hogy a tanáraitok túlélnek titeket.

Nem nagyon mindig a 8 osztály azaz a mi osztályunk van témában
Hogy ne offoljak:
A német dolgozatnál a tanár ül az asztalnál mi meg írjuk a dogát és a tanár nem vette észre hogy puskáztam ezután így mindenki egyszerre elő vette a könyvet és mikor körbe járkált akkor a padtársam -nak is ki volt nyitva  könyve és a padtársamtól megkérdezte hogy ugye nem puskáztatok és az mondtuk hogy nem és a padtársam padjából hirtelen kiesett a füzet felkapta a tanár meg nem vette észre ><
Naplózva
Adam15
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 148


Elmélkedő vándor a nagyvilágban


« Válasz #99 Dátum: 2010.10.23 15:58 »

Kémia órán olyan dogát írtunk hogy a tanár csak pár embertől szedte be + a füzetbe kellet írni. Akik hátul ülnek azok nem szoktak tanulni ezért ő hátrament. Én visszalapoztam mert elől ülők és nem tanultam. Így hibátlan dogát írtam volna ha beszedik. Aztán mikor én is meg a mögöttem ülő ember is befejezte elkezdtünk MSN-ni radírral. A tanár meg nem vette észre se a puskázást se az MSN-ést.
Naplózva

Wborg1
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 133

Népszerűség: 1024


WWW
« Válasz #100 Dátum: 2010.10.24 11:24 »

Ezt nem tudom rendesen megfogalmazni, szóval lehetséges, hogy nem lesz teljesn érthető. Szóval ugye egyik osztálytársunk UTE-be jár, nővére mindenben támogatja, de mi... Meglátjuk nővérét alap: "Fújj, fújj Újpest! Fújj, fújj Újpest!"... Vigyorog
Naplózva

"a 1.-izét felérecsökkenytyük, a 2.-izét kécceresérenagyíttyuk" by ÉN
"[2010.10.18. 16:47:49] Gaz: Wborg egy tisztességes, normális ember. Jó? te magaddal foglalkozzál..."


http://sadypisten.blog.hu/ <--- KATT!!!

Ti@n
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 143


VIGYÁZAT: Bringa függő


« Válasz #101 Dátum: 2010.10.25 18:46 »

Ma matek órán bejött egy nő,erre Márk egyből ezt monta:
-Tanárbááácsi bejött egy jó csaj.
Erre a tanár:-Az a feleségem.
A másik ezis a matektanárral történt:Mikor bejött egy olyan pólót viselt amin azt irta.hogy: The basic The basic.Kristóf meg szépen magyarosan kiolvasta xD.És kapott 2est.
Naplózva


Én LAW-al: 1.Lövés=Figyelmeztetés;2.Lövés=Találat;3.Lövés=Laggolsz,EZÉRT nem tudlak megölni
"Nem helyes megkülönböztetni valakit a múltja miatt." by Admin
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #102 Dátum: 2010.10.25 19:10 »

Mi tavaly csináltuk azt (8.-ba) hogy odaadtuk a tanárnak a light kolát és kinyitattuk vele mert ugye gyenge fiúk vagyunk és nekünk nem jött össze...Megfogta a tanár kinyitotta és durván másfél méterre kicsapott a cucc, egyenesen a tanár orrába.Először mi röhögtünk, aztán ő ahogy takarítottuk fel.


Tény: Ha mentost Kola lightba dobunk akkor fel csap..nem kicsit.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #103 Dátum: 2010.10.25 19:16 »

Reggel fél nyolctól háromig a Székelyen, meg a fián röhögni: felbecsülhetetlen. Komolyan, már fájt a fejem, annyit röhögtünk Vigyorog Csipp!
Naplózva

   
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #104 Dátum: 2010.10.25 19:21 »

Fuu hozzátok is most jutott el..
Mi minden tanárt ezzel szivattunk...pl:
tanár:Mi lesz az ebéd?
mi:mentoloshurka meg stb..
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.028 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.