Stickman Warfare: A játék

2024.04.27 23:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kinek honnan származik a neve? 2.  (Megtekintve 91179 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
láng láger
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 151


Na aki beszó' annak szó' a kép.


« Válasz #30 Dátum: 2010.09.29 21:38 »

A régiek ismerik az M2-2 fegyót ami örökös kedvencem volt(innen a lang) és amikor elösször játszottam a stickel olyan mértékbe volt lassú a gépem hogy úgy futottam ahogy más gugolva ment(innen a lagger) aztán egy hosszabb szünet után kicsit rövidítettem és ékezeteztem így lett a Lángláger(a rövidítés meg Lánger,nem pedig Láng).
Naplózva

Ridik ;)
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117



WWW
« Válasz #31 Dátum: 2010.09.29 21:39 »

Én láttam egy másik játékban a Ridik nevet, és nagyon megtetszett, azóta Ridik vagyok. Mosolyog
Naplózva

Semmi gond Mark. Neked mindent.
(757)
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #32 Dátum: 2010.09.29 21:39 »

No hát az én nevem?huh..hát..eredetileg nem a kedvem miatt lett ez,eléggé hosszú,de..jó,elmondom röviden No szóval,volt nekem ezelőtt vagy 1000 hülye nevem..de végül is úgy indult hogy a Niki kicsit túl egyértelmű név volt,hisz tesómnak is Calmarius..akkor nekem is legyen vmi olyan név..ami nem sejtet sokat,akkoriban nagy Heroes3 fan voltam(nem mintha ma máshogy lenne Vigyorog ) onnan ugye bejött aza hydra vagy mi..és az arch angel+demon is..igy lettem egy ideig arhc hydra..na jo,de meguntam..hülyén is hangzott..meg blablabla...1szer kértem tesóm,hogy találjon már ki vmi jó nevet nekem,így lettem egy ideig Shadow angel,de ez nem tetszett..és lettem Snufy a mobilos nyuszi után..meg ez a Sunny onnan is jött,hogy én eredetileg nem Niki lettem volna,hanem Alexandra..és nem úgy becéztek volna Szandi..hanem úgy h Sunny..meg is tetszett ez a név..és így sztem érthető Vigyorog
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #33 Dátum: 2010.09.29 23:25 »

Az én nevem eredete a legegyszerűbb,de azért leírom hátha valaki nem tudja.Fradi a Ferencváros rövidítése,ami Magyarország legnépszerűbb foci csapata.Persze vannak más szakágak is a Fradinál de a foci a fő.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
-MH- Zaknod
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


Szájkaratetanonc


« Válasz #34 Dátum: 2010.09.30 15:08 »

A Zaknod onnan jött hogy még anno 4. körül regelni akartam egy Runescape nevű játékba ( www.runescape.com ) és akkoriban az osztállyal illetve 1-2 haverommal HKK-ztunk (Hatalom Kártyái Kártyajáték,még mindig tolom,(voltam pár versenyen is,egyet nyertem) www.hkk.hu ) és volt egy elég tápos lap (igazából abszolút nem volt jó lap,de a mi kis szűkös készletünk közül az volt a legjobb) a neve: Zarknod ( http://www.beholder.hu/?m=hkk&in=hkk.php&kartya=3755 ).Igenám,de nem volt nálam éppen a paklim (haveromnál csináltuk az accot) és nem emlékeztem pontosan a nevére,mert nem rég jutottam hozzá csere árán.Így emlékmorzsáimat összekaparva beírtam hogy Zaknod,és otthon lecsekkolva a lapot rájöttem hogy rosszul írtam be,de annyira megtetszett a név hogy azóta szinte mindenhol azt használom.Viszont van még 1 gyakran használt nickem is,melynek története az alábbi:
Haverok ösztönzésére letöltöttem a Counter Strike 1.6os verzióját,és amint a gépemen volt ki is próbáltam...No de amikor már nagyban írtottam a CT-ket,észrevettem hogy mások mindenféle kis kafa logókat fújkálnak a falakra,és ez igen megtetszett nekem.Én is belevettem magam a logózásba,de nem vittem túlzásba a kreativitást,az alap képek közül válogattam,nem töltöttem fel semmit.Volt ott egy csirke,és annál szépen beálítottam a kék színt,és ha már ott voltam,akkor a nevemet is átírtam az első dologra ami eszembe jutott:BlueChicken
Azóta mindkét nicket gyakran használom különböző helyeken,de az sem elképzelhetetlen hogy más néven találtok meg valahol.
Naplózva


"Minden kill honorable. Aki chatel vagy hátat fordít, magára vessen." \Bolint99\
Guild Wars 2 magyar hírblog|Guild Wars 2|Gang Garrison 2|Sumo Paint|SuperCrateBox
aka Blue Chicken
zerocool.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 607



« Válasz #35 Dátum: 2010.09.30 15:36 »

Én a Coca Cola Zero-t szeretem, és amikor accot nyitottam itt, akkor pont az volt előttem, és nem akartam spacekat a nevembe, mert az _ lett volna, meg ha beírtam volna, h cocacolazero az olyan furi lenne ezért alakítgattam, és kijött a ZerocOol Mosolyog
Naplózva

Helló! Én szabó áron vagyok 13 éves és kistokajban lakom. A múltkor felborúltam 1 gokártal ezért most tiszta seb vagyok.
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #36 Dátum: 2010.09.30 19:16 »

age of empires 2 höz campaingot szedtem le a netről: trójai háború. Éppen akkoriban vettük az Íliászt. A játékban megláttam egy olyan szereplőt, hogy Ajax. Mondom ha róla elneveztek egy mosóport, akkor ilyen erővel lehetek én is Hector. MEg amúgy is teccik jól hangzik, hamar klasszikussá vállik Vigyorog
Naplózva


Adam Hector
Captain Jack Harkness
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 456


Torchwood Team Member


« Válasz #37 Dátum: 2010.10.03 12:56 »

Az én becses nevem onnan ered, hogy ugye Benji-nek hívnak, és kiejtve BenDZSI, és innen a Dzsidzsi Mosolyog Emellett több becenevem is van, de ez volt a legelső, és neten ált. ezt használom, de mivel ez a becenév kb. már 2 éves, így a haverok, ismik köréből kikopott, nem sokan használják, hanem a többit (Bunji, Bundzsi, Bunjidzsi, Bunjámin) És így lett a Chocapic! Mosolyog
Naplózva


,,Dzsidzsi, te elmebeteg quados" xD By: chester Vigyorog
,,Nem vagyok buzí, csak szimplán megdugok mindenkit Vigyorog" xDDD By: cakko
ßen
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39

Fórumozó


« Válasz #38 Dátum: 2010.10.03 13:15 »

Gondolkodtam,mert egy csomó jó név foglalt volt és mivel Bence a nevem,onnan jött a ßen.
Naplózva

   voltam xD
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #39 Dátum: 2010.10.03 13:19 »

Az enyémnek nagy sztorija nincs:egyszer szilveszteri buliba az egyik haverom nagyon elázott és szólt nekem idézem "Kritoof Tkófi aztán meg stofi.A másik srácnak meg megtetszett és azóta már szinte mindenki így hív.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Betonkezű 55andris
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169


A Sajt Hörcsög gazdija *.*.


« Válasz #40 Dátum: 2010.10.03 15:00 »

Andrásnak hívnak innen az andris és 5.hó 5-én születtem és a 0505andris nem tetszett ezé le rövidítettem így lett belőle 55 ==> 55andris .
Naplózva

,,Bekenem magam 5 karátos naptejjel˝ by:Bálint a sticktalin

HK & Kalashnikov & FN & Colt fan.
NeverwinteR
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


Alwayswinter


« Válasz #41 Dátum: 2010.10.03 16:38 »

Pár éve játszottam a Neverwinter Nights II. nevű játékkal, és mivel nagyon megtetszett, egy csomó helyen ezen a néven vagyok regelve.
Naplózva


A Föld intelligencia-szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.
Bombing for peace is like fucking for virginity!
sohasrác - by Zyzu
Hapcibenő - by mada
iZotee
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 157


Népszerűség: 1337 [+] [x2] [x5]


WWW
« Válasz #42 Dátum: 2010.10.03 17:17 »

Az én nevemet még 8 évesen találtam ki.
Gondolkoztam,hogy mi lehet a Zsoltból.
Zuit,Zybess,Zumen,de végül Zotee lettem Vigyorog
Naplózva



Dark Lady
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #43 Dátum: 2010.10.03 19:06 »

A Kedvenc állatom a Katica mivel az angolul: Lady Bird Megtartotam betőle a Lady-t!  A Darkot meg azért szeretem mert minden játékból imádom a gonoszokat! Mosolyog Ezért Dark lady
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #44 Dátum: 2010.10.03 19:10 »

En inkabb mas, a fejedben levo dolgokra tippelnek. Hogy Dompertol idezzek: Egy no anatomiaja: Nyaktol felfele: sotet kamra, nyaktol derekig: szivkamra, derektol lefele: Farkamra!
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.044 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.