Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 13:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 209717 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #150 Dátum: 2011.01.03 21:45 »

Arshavin már nem olyan fiatal, 25-26, ha jól tudom.
német alapemberek nem a világ legjobb focstái? Nem azt mondtam, hogy a legjobb, hanem, hogy az egyik legjobb. Azért nem véletlen lettek 3.-ok a vb-n. jövőre lesz az 1. hely is Kacsint
Naplózva
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #151 Dátum: 2011.01.03 21:53 »

Sajnálom de jövőre nem lesz vb. Ha már kiveséztük a Bayernt akkor jöhet a Barca, amelyre épült a Spanyol válogatott játékosok és játékstílus terén egyaránt. Engem kérdeztek tulajdonképpen 5-10 évig még biztos, hogy fogják hozni ezt a színvonalt és akkor rettegj világ.
Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #152 Dátum: 2011.01.03 21:56 »

Sajnálom de jövőre nem lesz vb. Ha már kiveséztük a Bayernt akkor jöhet a Barca, amelyre épült a Spanyol válogatott játékosok és játékstílus terén egyaránt. Engem kérdeztek tulajdonképpen 5-10 évig még biztos, hogy fogják hozni ezt a színvonalt és akkor rettegj világ.
Bocsáss meg, lusta voltam kiírni, hogy eb-n, de szerintem ez magától érthetődő volt
tartsa ezt a szinvonalat a barca, csak nem biztos, hogy elég lesz a győzelemhez. Mourinhonak kell egy kis idő, míg csapatot formál a Madridból. Akkor aztán lesz itten alázás
Naplózva
sTofii™
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 213


Legenda.?


« Válasz #153 Dátum: 2011.01.03 22:03 »

Ezek szerint nem teljesen. 

Mourinhonak nem idő kell, hanem egy más felfogás és hogy ne ugyanazokra a posztokra igazoljon a Madrid mert lehet, hogy van 6 támadó középpályás amikor védő egy se. Személy szerint én tisztelem, becsülöm de meg lehet nézni Gourdiolát aki egyetlen szezon alatt jutott el a Barcával arra a szintre ami neki az Interrel csak pár év alatt sikerült.

"Ha a Hollandok Ebt nyernek megeszem a kalapom!"

Naplózva

Fuck the system. :|
Nincs több kérdésem: http://www.demotivalo.net/view/22338/nem-azert-iszok
[M] Dawer
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

Mindíg minden körülmények között?


« Válasz #154 Dátum: 2011.01.07 00:17 »

http://www.youtube.com/watch?v=_bQ-jgCuml8&feature=related  Ez nagyon parádés meccs volt, amikor vissza játszották a gólt, egyből jött a második. http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI  Ez is egy emlékezetes meccs volt, vertük Beckham-éket. 
Naplózva

Az életben lesznek olyan idők amikor nehéz lesz mosolyognod,de annak ellenére amit látsz,az összes fájdalom ellenére,meg kell őrizned a humorérzékedet.Tudnod kell mosolyogni azon a sok baromságon!
[FC]Ronaldo88¤
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #155 Dátum: 2011.02.10 21:32 »

Szerintem az a baj a mai magyar fociban, akik kikerülnek akadémiákról tehetséges srácok azoknak van egy bizonyos pont a z életükben amikor eldől, hogy milyen futballista lesz belőle ott elbuknak.Volt ez a U21-es világbajnokság ott sikerült a bronzérem és egyből azt gondoltuk, hogy egy jó csapat lesz.Szerintem a Gulácsinak, Németh-nek már válogatottban kéne játszania.De ezt nem használják ki.Meg a második probléma az, hogy sz*r helyekre eligazolnak, elsietik a klubváltást.Ezzel kéne egy kicsit várni mert a Németh Krisztián is leigazolt a Liverpoolba mégis a 2. csapatban játszott sokáig utána meg Görögországba leigazolt.De nézzük Dzsudzsák példáját 2-3 szezont volt a Debrecenbe és utána elment külföldre ahol egy olyan csapatba ahol már rögtön berakták a csapatba és alapember lett egyből.Meg kellett nyilván valóan Várhidi Péter aki felfigyelt rá.Kell olyan ember is aki ért a fiatalokhoz és tudja, hogy egy komoly játékosról is lehet szó.Ennek az is az előnye lehet, hogy a külföldi csapatok pár millió euróért leigazolják a tehetséges játékosokat.Meg a saját bajnokságunkat is kell megerősíteni és ott szerepeltetni a fiatalokat mert leigazolnak harmadfokú senkiket akiket erőltetnek.Igen is szerepeltetni kell a Magyar fiatalokat!Meg ami még fontos az az pénz.Kellenek jó szponzorok és növelni a klubok bevételét és még több akadémiát létrehozhatnánk.Meg szigorú akadémiákat kell létrehozni mert itt a közelben egy akadémia van és ott ilyen kinyalt fenekű neveletlen tajparasztok fociznak és megtanítani őket az illemre is mert az is számít.
Naplózva
[M] Dawer
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

Mindíg minden körülmények között?


« Válasz #156 Dátum: 2011.02.10 23:18 »

Van aki elsieti a klub váltást, van akit megvesznek, ha oda akar menni, ha nem.
Naplózva

Az életben lesznek olyan idők amikor nehéz lesz mosolyognod,de annak ellenére amit látsz,az összes fájdalom ellenére,meg kell őrizned a humorérzékedet.Tudnod kell mosolyogni azon a sok baromságon!
fradi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 709


Green Eagle


WWW
« Válasz #157 Dátum: 2011.02.10 23:25 »

Ronaldo,ez azért van ,mert nincs már klubhűség,hanem mindenki csak a pénzt nézi.Oda mennek ahol többet keresni,bármelyik országba is kell menniük a tehetséges magyar fiataloknak.
Naplózva



Minek nekem ellenség,ha ilyen barátaim vannak mint Stofi??
[FC]Ronaldo88¤
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #158 Dátum: 2011.02.11 07:15 »

Ez is baj, hogy már a pénz lett az Isten.
Naplózva
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #159 Dátum: 2011.02.11 13:06 »

Eléggé régóta az, legalábbis sport terén.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #160 Dátum: 2011.02.11 13:08 »

Mindenhol az, de ebbe ne menjünk bele.
Naplózva
kalló peti
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #161 Dátum: 2011.02.16 17:27 »

Ma Arsenal-Barcelona!Go Gunners!!
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Sensui
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 623


iLameZz /Level41-Archer/


WWW
« Válasz #162 Dátum: 2011.02.16 17:30 »

Csak ismétlődjön meg...  Mosolyog
Mit szóltok a tegnapi Milan buktához?
Naplózva

ööö ez egy aláírás akar lenni? Vigyorog
[M] Dawer
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

Mindíg minden körülmények között?


« Válasz #163 Dátum: 2011.02.16 18:44 »

Csak ismétlődjön meg...  Mosolyog
Mit szóltok a tegnapi Milan buktához?
Tudtam, hogy nyerni fogunk.  Amúgy meg Hajrá Arsenal.  Mosolyog
Naplózva

Az életben lesznek olyan idők amikor nehéz lesz mosolyognod,de annak ellenére amit látsz,az összes fájdalom ellenére,meg kell őrizned a humorérzékedet.Tudnod kell mosolyogni azon a sok baromságon!
Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #164 Dátum: 2011.02.16 18:45 »

Csak ismétlődjön meg...  Mosolyog
Mit szóltok a tegnapi Milan buktához?
Tudtam, hogy nyerni fogunk.  Amúgy meg Hajrá Arsenal.  Mosolyog
Dettó. Mindenki, ha a Barca ellen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.043 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.