Stickman Warfare: A játék

2024.04.25 09:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 [3]   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: -ELIT- Tagfelvétel  (Megtekintve 49506 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Krisz4002
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #30 Dátum: 2011.07.29 00:04 »

Tisztelt -ELIT- Tagok

Krisztiánnak hívnak de csak szólítsatok Krisznek. 13 éves vagyok, most fogom elkezdeni az utolsó általános iskolás évemet.Szabadidőmben dobolok(már 7 éve kezdtem Vigyorog), biciklizem és nem utolsó sorban stickezek. Ezen kívűl tagja vagyok egy fúvószenekarnak is amivel évente párszor kimegyünk külföldre(Franciaország, Olaszország).Nagyon fárasztó de szinte fillérekbe kerül.Vigyorog  A játékot 2009 év elején valamikor tavasszal kezdtem,, de azóta voltak kihagyásaim. Kedvenc fegyverem az m4, de jó vagyok mpg-vel, m82-vel és valamennyire noobbal is. Véleményem szerint a napi killrekordot most én vezetem 2111 killel de ha valakinek több volt írjon. Mosolyog(És ebből csak 100 kill quad Vigyorog) Már sokan megismertek, sok új barátom lett, szerintem jól kilehet jönni velem Vigyorog. Az ok amiért jelentkezem az hogy szerintem itt a helyem jó társaság, profi játékosok a toplista élén. Már régi célom hogy -ELIT-es legyek és most valóra is akarom váltani.
Naplózva
Márk
Téma moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 287

I am God


« Válasz #31 Dátum: 2011.07.29 18:59 »

F*szom a tagfelvételbe. Lezárom,mert csak a vita ment miatta.
Naplózva

A család szétmegy, a nők felednek, nem baj! Mondj áment minden tesóért, mert ők temetnek el majd!
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.041 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.