Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 00:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 62   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Panaszok  (Megtekintve 566343 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #465 Dátum: 2009.05.10 10:48 »

Az ékezetet a játék kezeli rosszul, de megpróbálom orvosolni a hibát, hogy itt nem tudjanak regisztrálni!

POD-nak töröltem a PÓD és PÖD accokat, neki javaslok egy jelszómódosítást, hogy a szerver képben legyen, valszeg neked is ezt kell tenned, hogy be tudjál majd lépni! (Persze, amint töröltem a rozike accot, ami akkor lesz, amikor oda jutok a megfelelő géphez!)

Ui.: Hamarosan kész lesz a 4.0-ás oldal, legalább azt várjátok meg, mire befejezem és megszeretitek, remélem Admin is leérettségizik, és újra minden rendesen fog tovább menni.
Ui2.: Az oszt. társaim is megunták már a stickmant, kellenek új épületek!!!
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #466 Dátum: 2009.05.10 13:05 »

Ui2.: Az oszt. társaim is megunták már a stickmant, kellenek új épületek!!!

Nézz be a modellekhez, hány kész munka vár bekerülésre. No, majd ha Admin a játékkal eljut a 2.0-ig, akkor mennek be. Ez most nem a modellező community-n múlik.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Calmarius
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 742


Creator of the RealHirróz


WWW
« Válasz #467 Dátum: 2009.05.10 18:46 »

Az ékezetet a játék kezeli rosszul, de megpróbálom orvosolni a hibát, hogy itt nem tudjanak regisztrálni!


Pedig mennyiszer mondtam adminnak, hogy unicode karakterkészletet használjon...
Naplózva

foo.cpp(5) : warning C4996: 'Calmarius' was declared deprecated
calmarius.h(666) : see declaration of 'Calmarius'
Message: 'This function or variable may be unsafe. Consider using fradi instead. To disable deprecation, use _CRT_SECURE_NO_DEPRECATE. See online help for details.'
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #468 Dátum: 2009.05.13 14:52 »

Hello, re, stb.


Örülök hogy ennyire aggódtok a játékért, közösségért, értem Mosolyog Ebből látszik hogy valóban fonos nektek. Nekem is. És valóban dolgozom rajta amennyi lehet.

De halljátok, kiveszek egy ónap szabit amig nem dolgozom a játékkal és már forradalom van!  Vigyorog Nyugodjatok meg, egész nyáron doglozni fogok vele, de először is leszögeznék három dolgot.

1) Kedvtelésből csinálom a játékot. Ez nem kereskedelmi dolog ahol muszáj hallgatnom a userekre mert attól több pénzem lesz. Nem, egyszerűen örömmel tölt el ha nektek tetszik meg jó érzés alkotni valamit. Viszont ha nem tetszik... hát az ellen se sokat tudok tenni, dolgozok rajta annyit amennyit jónak látok.
2) A játék (mint midnen) unható. Átlag ember egy, legfeljebb két hét alatt megunja. Ilenkor szépen jászani kell vmi mást aztán egy hónap múlva visszajönnni, valószínüleg úgyis lesz sok szép őjítás benne. A pálya átrendezése ezt nem oldja meg, a többi ojjektum is csak egy bizonyos határig kitolja ezt a megunási időt. Szóval ne b*sztassatok azzal, hogy rendezzem át a pályát.
3) Ha sokat mondjátok ogy csináljam már, csináljam már, akkor úgy érzem kényszerítve vagyok és semmit, de tényleg SEMMIT nem utálok jobban annál, ha kényszerítenek, így ha sokat kértek csak kevesebbet fogok vele dolgozni Kacsint

Ennyit mára, kösz, hogy elolvastad Mosolyog
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #469 Dátum: 2009.05.18 16:27 »

Panasz: Nem kapták meg a smiley versenyen indultak, és a smiley verseny nyertesei a jutalmukat...
Naplózva


kléni
Vendég
« Válasz #470 Dátum: 2009.05.18 16:30 »

a modellezésért sem kapták meg..
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #471 Dátum: 2009.05.18 16:31 »

A modellezéshez én vállaltam a medál készítést, de nincs időm rá. Talán a hétvégén.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #472 Dátum: 2009.07.11 07:18 »

Bocs, hogy ide írok, de bezártátok azt a témát...
Ha a Klánom Üzenőfalára megyek, nekem a fenti üzenőfal jön be...
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.30 13:45 írta Ádám » Naplózva
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #473 Dátum: 2009.07.11 12:38 »

Mert még nincs meg a klánrendszeri bázis, kezelhető formában, Azon kívül az accon sem vagy még bent Vigyorog

Bözsi: Nem, tényleg bent van, és ténlyeg a sima üzenőfal jön be.. Azon kívül bugos a "jogok kiosztása" pont, és nem mutatja az alap jogokat..
És valami olyan van, hogy "Közös klánüzenőfal"
Nomost ez nem tudom micsoda.. De a sima privátot akarjuk/akarom Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.11 12:45 írta Tomi » Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
kléni
Vendég
« Válasz #474 Dátum: 2009.07.13 00:15 »

E heti helyezésem:    6.
E heti pontszámom:    0

az szuper...
Naplózva
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #475 Dátum: 2009.07.13 08:47 »

Éjfél után pár perccel nem csoda. Én pl vasárnap 100vhanyadik voltam 0 ponttal...
Naplózva


Leo
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 679


« Válasz #476 Dátum: 2009.07.13 10:32 »

az én panaszom csak annyi hogy tegnap lenyomtam 200 killt és megkaptam 0-át -.-"
Naplózva

Látom, hogy az emberek céltalan bolyongnak
mindegyik része akar lenni csak a bolygónak
Az idő kapujánál egyre többen tolongnak
az órát nem állítják meg,hiába kopognak.
/Tibbah/


csopike
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4

FőSámánDruiaJedi


« Válasz #477 Dátum: 2009.07.15 15:09 »

nekem két panaszom van.

1.alt-tab-olni akarok..msn-ezni akarok játék közben..nem nem xfire-ozni barátnömnek nincs olyan..
2.kiskést..tudom régen volt lézerkard meg lángszoró..de ez nem lenne olyan k**va erős..egy sima kés..lehetne vele szurni v eldobni ami kb 10méteres körzetben halálos..
Naplózva

kukackaka@mybrute.com

harcolj és üss ki!

Tigerdash
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122



« Válasz #478 Dátum: 2009.07.15 15:18 »

A késről annyit, hogy olvass ötletek faq-t.Nem lesznek kések, és játék közben fegyver váltás sem.
Naplózva

"HADJÁK,ELLENFELEITŐ,HAGGYA,PROBÁLT,MÉRT,MERT?!,BAL[Ađz,NYUGOT,SEGTSÉGÉRT,ÁLJ,TANÚLTUNK,felhúzod a vizet,moovie maker,stódiójában,MAGYARSZÖVEG,élletbenmaradásért,vágógép,felvevő program" - by xpisti, thx 2 Bennnii
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #479 Dátum: 2009.07.15 17:34 »

1.alt-tab-olni akarok..msn-ezni akarok játék közben..nem nem xfire-ozni barátnömnek nincs olyan..

Ismered a mikrofont? 3000 forint egy alap, bedugod a gépbe, telepíted, és akármikor beszélhetsz a barátnőddel
Naplózva


Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 62   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.033 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.