Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 22:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Irritál, hogy nem használják ki ezt a lehetőséget? (by Iván)
Igen, merthogy ez egy nagyszerű ötlet
Nem, mert legalább kevesebb a noob
Nem, mert teljesen fölösleges
Igen, mert kellenek a kisklánok is
Gozom sincs

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Hirdetőtábla(Klánbázis is)  (Megtekintve 202615 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #30 Dátum: 2009.09.04 17:03 »

hagyjuk már ezt!!
Hirdetni akarom a klánom
Aki ezen veszekszik az veszekedjen máshol(pl.off téma).Itt klán hirdetés folyik.
És attól még hogy a nagyobb klán leelőzz pedig 1-2 hete játszó játékosok vannak benne azért ne a klánvezetőket okoljátok hanem admint mert ő megengedi(nekem ez nem baj)
És az S.K.R jó klán fegyelmezett egyedi medálokkal rendelkezik van klánoldala edzője stb.
Kész téma lezárva
Naplózva
$ProMann$
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

Nyári Közép Iskola rajongó! a cekra a fegyver!


WWW
« Válasz #31 Dátum: 2009.09.04 17:06 »

Ok vágom, csak Dani nyughasson és ne cseszegesse a kis(/kezdő) klánokat, és vegyen vissza a nagy pofájából.
(Igaz én is ilyen VOLTAM de meg változtam [valamennyire] és már nem fikázom a kis klánokat)

Edit: közben irt Ferdinánd
Naplózva



Ez a legg jobb aláirás: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jó mi? kár h csak 500 ma
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #32 Dátum: 2009.09.04 17:07 »

Nem fűrész, engem nem zavarna, ugyanis abból látszik, ki mennyire aktív, és márpedig a nagy klánok eléggé inaktívak. Ja, és attól még mindig nem hülyék (lámák)
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #33 Dátum: 2009.09.04 17:21 »

A HSPC-ben vagytok tízen valahányan azt abbol is csak te forúmózól b*meg

Lol.

Ferdinánd, Kléni. Attól, hogy egy player új, még nem biztos, hogy hülye. De Ferdinánd biztos az. Engem tökre nem érdekel, hogy 50 tagjuk van, de annyival ne verje magát, hogy 9.-ek a toplistán.
Naplózva

\M/etál az ész
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #34 Dátum: 2009.09.04 18:18 »

Hát.. én nem tudom, de az skr nagyon kis aranyos klán, de nem kéne toplistesnek lennie... jó ötletm, a logók, stb, de nem topliostán , még nem érték el azt a szintet... HA ferdinánd nem anyázna és bazdmegolna akkor jó is lehetne a klán és ezt a témát takarítani kéne, és akkor ott vanna k a klánreklámok (vagy áthelyezni komplett az offtopicba, ez is lehetséges megoldás
Naplózva

Ferdinánd
Felfüggesztett
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 70


« Válasz #35 Dátum: 2009.09.04 18:46 »

Hirdetés van nem érdekel mit dumáltok a klánomról és rólam én hírdetek

                                                                 S.K.R
                                                         Stickman központi Rendőrség

Mindenkit várok a klánomban.Jó társaság 9. hely a toplistán egyedi medálok klánhonlap edzések programok stb.
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #36 Dátum: 2009.09.04 18:52 »

Ferdinánd, Kléni. Attól, hogy egy player új, még nem biztos, hogy hülye. De Ferdinánd biztos az. Engem tökre nem érdekel, hogy 50 tagjuk van, de annyival ne verje magát, hogy 9.-ek a toplistán.

Ezt mondtam én is...
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
Nuclear
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

"Anarchista vagyok nem szégyen! Inkább dicsőség"


« Válasz #37 Dátum: 2009.09.04 18:56 »

Nem lesz@rom ez nem offtopik hanem Hirdetés az hirdeti magát aki akarja nem szólhattok bele!! (Tisztelet a kivételnek)
Naplózva

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #38 Dátum: 2009.09.04 18:59 »

Két nap b*sszátok meg.. KÉT napot akartam lehúzni törlés nélkül, hála nektke a 3 oldalas topik mehet ivssza 1 oldalasra/restart..

Szerda este óta nem töröltem 1 hsz-t sem.. Ma este törölgetek, addig is, egy kis anyázás (jajj már vásárláskor ezt a pillanatot vártam ^^)

Dani, tényleg vehetnél hátrébb, attól hogy a vezető gyök, lehet pár értelmes tagjuk..
Ferdinánd, rohadt nagy a pofád, egy tudatlan új vagy, kérlek TÁJÉKOZÓDJ VÉGRE! OLVASD EL A FÓRUMSZABÁLYZATOT és kérlek az 5LETEK FAQ-t IS.. Köszönöm, addig kérlek ne is válaszolj, amíg nem teszed ezt legalább meg..
Promann.. Te még mindig a nem teljes ember kategóriába vagy nálam, az a fajta szökött idegbeteg.. Voltál? Igeen, már a kis klánokat szidod, hanem a nagyokat. Egy kutya..
Kléni, ne okoskodj annyit, arra itt van Dani meg én ><  Kacsint

Rudi, ferdinánd és Promann, HELYESÍRÁS. Köszönöm. (jéé egy anyázás se volt ^^)

3 új válas, nocsak
Á, Nuclear, te is figyelj néha oda, köszönöm.
A többi NC
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Nuclear
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25

"Anarchista vagyok nem szégyen! Inkább dicsőség"


« Válasz #39 Dátum: 2009.09.04 19:01 »

igazad van Tomi restart +1 karma neked
Naplózva

-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #40 Dátum: 2009.09.04 19:14 »

Dani, tényleg vehetnél hátrébb, attól hogy a vezető gyök, lehet pár értelmes tagjuk..
Nem mondtam hogy mind hülye.Azt mondtam, hogy egy lámagyűjtő.tehát, lehet felvesz pár amúgy értelmes embert is, de ők hamar elmennek, tehát nagy rá az esély, hogy már mind eltávoztak.
Nem az a baj hogyha hülyék (dehogynem) hanem ha arra verik magukat, hogy nem tudnak semit, és beugatnak.Na azt nem.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #41 Dátum: 2009.09.04 19:16 »

Akkor viszont megint én vagyok a ludas  Zavart
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #42 Dátum: 2009.09.04 19:19 »

Ha lecseréled az aláírásod, elnézzük neked.
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #43 Dátum: 2009.09.04 19:21 »

Megfelel?
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #44 Dátum: 2009.09.04 19:46 »

Kikúúrt jegenyefán szétbas.zott k.urva anyátokat, mekkora gyökerek vagytok mindannyian... egy békés, kedves, innovatív topiknak indult, és a nyamvadt söpredék (igen, AAAZZZ) ide is betévedt, mert manapság kib.aszott nagy divat agyonoffolni ezt a ****** klán dolgokat.
(ne csesszétek el a napomat, bazijó volt. Mentünk deszkázni, és megtanultam olliezni a füvön. Utána egyből kiküldött haver a betonra, ott pedig estem akkorát, hogy térdem/könyököm vérzik lazán XD Utána egy kis kosárlabda, és egy levezető vízipipázás a parkban. Fasza Vigyorog)
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.027 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.