Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 17:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 930527 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #60 Dátum: 2009.12.16 15:03 »

Főleg azért, mert lesz még VALÓDI szükség textúrákat betenni, ne most rögtön fogyasszuk el a helyet.

A másik meg, hogy textúránként külön külön le kell renderelni az épületeket, vagyis kétszer annyi textúra, kétszer olyan lassú lesz a poliszámtól függetlenül.

Shadowmap még GF3-mon nem lehetséges, majd ha FX5200-re növelem a min követelményt (erre azért még legalább egy évet várok), akkor majd lehet. Azonban a dinamikus (UT style) fényeknek utánanéztem, az talán még várható is a közeljövőben, csak van pár megoldatlan problémám azzal kapcsolatban. (egyébként ha lesz, akkor a golyónyomokkal együtt fog megjelenni, mert lényegében ugyanaz a technika)
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #61 Dátum: 2009.12.16 22:28 »

Esetleg lehetne valami pótló event az előző összeomlás miatt. Nem lenne sok, csak az égből lejönne egy olyan energia gömb (ez volt az előzőben is) és felrobbanna, közben olyan sugarat rajzol, mint az űrhajós eventben a robbanáskor. Aki akkor fentvan, esetleg az kapna medált, vagy aznap fentvan, esetleg előtte, utánna köv napon. De mivel most jönnek az ünnepek, majd mondjuk január 10-én lenne, és akkor kerülne be az új épület, bugjavítás, terepelrendezés, meg midnen, ami amúgy bekerülne.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #62 Dátum: 2009.12.17 10:52 »

Félreértés ne essék, én töröltem, mert nem sikerült elolvasni az 5letek FAQ-t hozzászólás előtt. Nem csak az van benne hogy nem kell fegyver ötlet, hanem az is, hogy ha mégis megtennéd, akkor milyen irányelvek szerint. A Burst fire-ös még úgy ahogy elmegy, bár nem lehetne fantáziadúsanbalancolni, a teches fegyver amit mondtál telibe ellenkezik az irányelvekkel.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #63 Dátum: 2009.12.18 15:56 »

Nem tudom felvetült-e már, de lehetne egy kommandós része is a játéknak. Ez alatt azt értem, hogy volna egy épületbelső és lenne két négy fős csoport (ugye tech és gun), zárt körülmények között (azaz csak 8-an lennének Mosolyog ), egymás megölésére "specializáldóva".
Naplózva
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #64 Dátum: 2009.12.18 18:03 »

Miért érzem úgy, hogy senki sem olvassa el a FAQ-t és mindenki CS-t akar csinálni a stickből?
Naplózva

sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #65 Dátum: 2009.12.18 18:04 »

atomot a szigetre és elpusztul vele együtt is a panthi, ez jobb ötlet?

Az lenne jó ötlet, ha befejeznéd. Nem tudom, ki törölte a kilóméteres 3.0 hozzászólásod, de ami utána követekezett Bolint-tól, Tomitól és tőled, azt én töröltem, a szokásos flamerkedés elkerülése végett. Szóval állj le, mert ebből ígyis-úgyis csak hozzászólás törlés lesz.

Miért érzem úgy, hogy senki sem olvassa el a FAQ-t és mindenki CS-t akar csinálni a stickből?

Nem ötlet értékű. Ilyen HSZ-eket ne írjon már senki. Soha. Köszönöm.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #66 Dátum: 2009.12.18 18:34 »

Nem én töröltem. Az biztos. Én csak leszóltam.

Egy ötlet: Gondolkozzatok 5 percet mielőtt ideírtok és ne úgy hogy:  lesz ez, jó lesz? jó hát, paff ás beírod. Reálisan..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #67 Dátum: 2009.12.18 18:39 »

Bocsánat hogy az emberek próbálnak ötletet adni!
A játék jó, de fejleszthető. Senki nem akar belőle CS-t csinálni, csak egy kis változatosságot maximum és ehhez kitűnő alapot nyújtanak a már meglévő sikerjátékok.
Akkor tessék bezárni ezt a topikot!
Honnan tudja a segíteni vágyó, hogy kinek mi tetszik?
Itt lehúzzátok az ötletek (és esetleges baromkodások) felét, aztán így elmegy a kedve az esetleges világmegváltó kedvétől...
Ezzel a hozzászólással meg azt tesztek amit akartok...

Ja, és azt hiszem nem feltétlenül ezek lehúzásával kéne foglalkozni, hanem mondjuk az esetleges más témákban felmerülő hibákkal.

Bryan
Naplózva
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #68 Dátum: 2009.12.18 18:40 »

Én se, az biztos. Bolint?
Amúgy sapi ez egy fórum továbbra is, szóval mindig lesznek a témától eltérő dolgok. Viszont az egész "ötletmegmondós" rendszernek úgy lenne értelme, ha szét lenne választva a fórumtól, és a honlapba beépítve. Egyszerűen írnál egy ötletet (cím, részletes leírás), majd a megfelelő jogú emberek pipálják, törlik, vagy címkével ellátják, például átgondolás alatt, elfogadva, megvalósítás alatt. Így Alexnek is egyszerűbb lenne átnéznie az ötleteket. Bolint meg tudnád csinálni? Kacsint
Naplózva

   
Why.So.Sure
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

Master of kamikaze tactics


« Válasz #69 Dátum: 2009.12.18 18:46 »

Igaza van az előttem szóló két emberkének: írtam egy [igaz hogy hosszú] de talán jó kis 5letet, erre meg lehúzzák pont a modik, és ha pont az 5letnek egy kis részéből egy normális dolog tűnik fel? Ennyi erővel a topik felét ki lehetne törölni a felesleges és témához nem illő hozzászólásokat, egyszerűen ez már nem egy normális topik, mások is pont ugyna úgy mint én írnak pici hülyeséget de azokat nem veszitek figyelembe, hát gratulálni tudok. Nem azt mondom hogy a modik rosszak csak nem figyelnek, és ha nekik jobb ötletük van akkor osszák meg, nekem legalább van fantáziám ami talán jól jöhet...   És jó játékból ötletetek lopni nem bűn. Nem lehet tudni hogy a jövőben milyen dolgokat valósít meg Alex, lehet ami most hülyeségnek hangzik az pár hónap múlva már benne is lesz a játékban.
Oli: ez egy remek ötlet.
Naplózva



Bannert köszönöm kris11-nek.
Bryan
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #70 Dátum: 2009.12.18 18:52 »

Oli: ez egy remek ötlet.

Támogatom!
Naplózva
Why.So.Sure
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

Master of kamikaze tactics


« Válasz #71 Dátum: 2009.12.18 18:59 »

Én se, az biztos. Bolint?
Amúgy sapi ez egy fórum továbbra is, szóval mindig lesznek a témától eltérő dolgok. Viszont az egész "ötletmegmondós" rendszernek úgy lenne értelme, ha szét lenne választva a fórumtól, és a honlapba beépítve. Egyszerűen írnál egy ötletet (cím, részletes leírás), majd a megfelelő jogú emberek pipálják, törlik, vagy címkével ellátják, például átgondolás alatt, elfogadva, megvalósítás alatt. Így Alexnek is egyszerűbb lenne átnéznie az ötleteket. Bolint meg tudnád csinálni? Kacsint
csak ne úgy legyen [ha lesz] hogy egy moderátor dönti el, hanem kérdezze meg a többiektől hogy: "Szerintetek ez kikerüljön? Mert szerintem picit vicces és nincs helye itt, menjen offtopicba." Szóval ha megoldható lesz az ötleted akkor kérem a moderátorokat, kérdezzék meg mástól is.
Naplózva



Bannert köszönöm kris11-nek.
Ádám
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


Bilux láver (L)


« Válasz #72 Dátum: 2009.12.18 19:03 »

Ha a játékosok alakítanák a játékot, akkor most valószínűleg, valahol az űrben lennénk, és űrhajóval lövöldöznénk, és 12312 csapat lenne, mindenkinek egy.
Naplózva
-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #73 Dátum: 2009.12.18 19:04 »

Honnan tudja a segíteni vágyó, hogy kinek mi tetszik?

Esetleg onnan, hogy:

1. 5letek FAQ

2. Admin lusta, magyarán amit BAROMI NEHÉZ megcsinálni, abba bele se kezd...

3. Ez egy Deathmatch FPS.

4. Ádám leírta.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Why.So.Sure
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

Master of kamikaze tactics


« Válasz #74 Dátum: 2009.12.18 19:05 »

Ha a játékosok alakítanák a játékot, akkor most valószínűleg, valahol az űrben lennénk, és űrhajóval lövöldöznénk, és 12312 csapat lenne, mindenkinek egy.
nem úgy értettem hogy mi döntsük el, hanem a moderátorok egymás közt. több modi, több vélemény. és: 12311 csapat lenne, én maradok gun x)
Naplózva



Bannert köszönöm kris11-nek.
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.