Stickman Warfare: A játék

2024.04.19 14:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 93   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: 5letek a játékhoz (5letek FAQ-t célszerű átolvasni)  (Megtekintve 930498 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #75 Dátum: 2009.12.18 19:08 »

Jogos.
Le a néppel. Ez a topik tökéletes erre. A törlésre nincs magyarázatom. Majd elolvasta volna valaki, ebben biztos vagyok. Nem sírni, nem lázadni, mert lelövetlek titeket, gyaur részeges disznók!
A fene vigye el, ITT kell offolni nektek? PANASZOK és OFFTOPIK, is létezik, meg 5letek FAQ (gyakran ismételt kérdések)

Nem tartom jó ötletnek az 5letek fórumrészt. Így is sok van a fórumrészekből. Sokkal inkább eltalált egy kezdő a 3 részen, mint most a 6 fő fórumrészben.. Akkor mi maradna itt? O.o?!

2 új hsz. MOST ELÉG AZ OFFBÓL!
És az előző 2höz: Azért kapta a jogot a modi, hogy (JÓ) belátása szerint takarítson..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #76 Dátum: 2009.12.18 19:08 »

Én nem törlök hsz-t.
Amúgy: van már ötletek modul, Womi készítette, csak még nem volt időm berakni az oldalba...
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Why.So.Sure
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21

Master of kamikaze tactics


« Válasz #77 Dátum: 2009.12.18 19:16 »

szvsz hópelyhekre kéne most lecserélni az esőt, hisz mingyárt karácsony és pár fenyőfát hogy a nép érezze az ünnep szagát:)
ha valaki leszólja az ötletemet azt esküszöm fejbe lövöm egy Revolverrel
Naplózva



Bannert köszönöm kris11-nek.
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #78 Dátum: 2009.12.18 19:21 »

LE fogom szólni. Ugyanis hülyén néz ki, hogy hó még nem lehet (nem is nagyon lesz) és mégis havazik egy kb trópusi, fél szerengeti éghajlatú helyen..
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #79 Dátum: 2009.12.18 19:23 »

Az ötletek modulhoz: Először a hozzáértők döntenék el, hogy egyáltalán megvalósítható-e, aztán meg Admint kell megkérdezni, hogy szerinte kéne-e, mert mégis ő csinálja a játékot, és olyanra, amilyenre ő akarja.
Hó: Megoldható. Hópelyhet egyszerűen be lehetne rakni, aztán Adminnak már csak a sebességen kéne állítania.
Naplózva

   
Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #80 Dátum: 2009.12.18 21:00 »

Az ötletek modulhoz: Először a hozzáértők döntenék el, hogy egyáltalán megvalósítható-e, aztán meg Admint kell megkérdezni, hogy szerinte kéne-e, mert mégis ő csinálja a játékot, és olyanra, amilyenre ő akarja.

Ne becsüljük le Admin ötletátnéző képességeit, nekem pl. nagyon fasza lenne egy ilyen, és tényleg lenne pár választás, hogy "Már felmerült", "FAQ!", "Hülyeség", "Nehéz", "Nem illik a játékba", (stb.) "Kicsit finomíts rajta", "Na, fasza, elfogadva, MAJD be is kerül a végén". Meg egy indoklás rész amikor nem egyértelmű. Szépen átnézném naponta azt csá (jönnek az ötletek, lenne egy radio-gomb-sor azokról amiket mondtam, meg egy "elküld és következő" gomb).

Meg nyilvános lenne az összes ötlet, a rá adott válasszal, és pl. szabály lenne a legutóbbi 20-at megnézni mielőtt Postolsz egy újat. Meg persze az ötletek FAQt.

Messze jobb rendszer, mint most ez a fórumos dolog. Esetleg még mg s marad ez a rész ha valami olyan ötlet jön, amiről nem tudom eldönteni, hogy jó-e és vitára bocsájtom.

U.I:Admin nem akar havat csinálni. Nem nem tud, nem AKAR.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #81 Dátum: 2009.12.18 21:05 »

nem AKAR.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
[TIM] Ricco
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60

3hónapjajátszómagátprofinak képzelő embertípus


« Válasz #82 Dátum: 2009.12.19 11:20 »

ne végre egy ötlet! az előző pár oldalt végigolvasva sem találtam egy normális ötletet (tudom,ez is off) és csoda történt,van egy ötlet (bár én nem nagyon értem )

amugy meg ha bemegyek a híd alá,akkor nekem azt irja ki,hogy: You are in the , no enemies.    tehát a meder neve: ,
Naplózva




This is my fucking world,and I am this fucking world's LORD
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #83 Dátum: 2009.12.19 12:21 »

A medernek nincs neve, ezért a játék semmit nem ír ki névnek. Ezt viszont lehetne javítani olyan módszerrel, mint ami a bunkernél is használva van. Esetleg Stickman Channel lehetne a neve.
Naplózva


Admin
The Stickman-Überlord
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1984



WWW
« Válasz #84 Dátum: 2009.12.19 13:23 »

Kösz Womi, ez legalább tényleg jó ötlet Kacsint

JEL, ez latt rtsd azt, hogy a tiedet elvetettem, bocsi :S. Jobb szeretem csak úgy bepakolni a dolgokat lapáttal, mint mindig felhajtást csinálni köré. Ráadásul azt szeretném, hogy a lehető legtöbb medált egy újonnan reggelt player is meg tudja szerezni. A te ötleted ezzel szöges ellentétben áll.
Naplózva


"Admin olyan kemény, hogy még a 8ast is headshotolta a bannerében" (asszem Banán)
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #85 Dátum: 2009.12.20 01:21 »

KIFINOMULT domborzati térkép, Amit szívesen megcsinálnék. Aztán a pályát részekre osztani. Pl: a kikötő oldalán levő épületek, + a tech bázis és környező területek: death city, többi ép.  + környező területek = camper city. És ehhez megyetérkép . És egy épületek helyét meghtározó térkép. De egyiken sem mutatná a playereket.
Naplózva

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #86 Dátum: 2009.12.20 01:28 »

Admin, remélem nem felejtetted el a galériába a képeket Kacsint
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #87 Dátum: 2009.12.20 18:20 »

Hát, nem nehéz megcsinálni, ha akarjátok, akkor mehet!

Amúgy kísérleti jelleggel először a fórumosoknak: http://stickman.hu/page/?o=idea&l=hun Ötletgyűjtő rendszer szavazással. Próbálgassatok, teszteljetek Kacsint Pl ez az ötlet is mehet oda! (A modult Womi csinálta)
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #88 Dátum: 2009.12.20 18:29 »

Hát, nem nehéz megcsinálni, ha akarjátok, akkor mehet!

Amúgy kísérleti jelleggel először a fórumosoknak: http://stickman.hu/page/?o=idea&l=hun Ötletgyűjtő rendszer szavazással. Próbálgassatok, teszteljetek Kacsint Pl ez az ötlet is mehet oda! (A modult Womi csinálta)

Akkor ha nem gond, gyors hibajelentés.

Az ember a saját ötletére ne nyomhasson.
Ha az ember nyomott elfogadást, akkor ne nyomhasson a másikra és fordítva.
Ne lehessen többször nyomni ugyanazon gombra. Nekem sikerült.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #89 Dátum: 2009.12.20 19:40 »

Valamint még lehetne egy olyan, hogyha egyre már szavaztam akkor az átkerül egy másik csoportba, a "szavazottak" közé, így át lehet nézni az újakat is.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 93   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.