Stickman Warfare: A játék

2024.04.29 04:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Ajándékok, online pénzkeresés és hasonlók  (Megtekintve 78599 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #120 Dátum: 2010.07.23 18:04 »

Idézet
(viszont vicces, hogy csak egy galériát lehet linkelni, én viszont több galériába szétszedem a cuccaim, mert szerintem kezelhetetlen és átláthatatlan az egy szem galéria, még ha nem is annyira éri meg)
Akkor linkeld a profilod. Én pl. amikor Te a tábládat betetted, akkor azt megnéztem, majd rákattintottam a More from gombra, és végignéztem a galériádat. Olinál is ezt akartam, de ott kicsit több a képek száma, és már idegesített a sok hirdetés, ami folyton előjött külön ablakban.
Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #121 Dátum: 2010.07.23 18:17 »

Tiltsd le a felugró ablakokat ... Egyébként pont emiatt is mondtam, hogy Zaknod hülyén csinálja, úgy a büdös életben nem lesz, aki végignézi az összes képet. Ez pont arra való, hogy egy-egy képet linkeljen ki az ember, és arra sokan kattogjanak. Nem pedig több száz képre, és csak egy-egy ember ...
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #122 Dátum: 2010.07.24 14:40 »

Idézet
Balance: $ 0.4512 USD
Image views: 2002

Referred Users: 2

Referred Image Views: 655
Megvan a 2000 is Vigyorog Gyorsan megy nagyon, szerintem tényleg próbáljátok ki
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.24 15:22 írta sadypisten » Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #123 Dátum: 2010.07.24 16:21 »

Ha szabad kérnem, referral linket a számotokra szimpatikus felhasználótól kérjetek PM-ben. Eddigi tudomásom szerint Oli, Zaknod és én vagyunk azok, akik ide beregisztráltak, és szívesen adnának referral linket. Köszi!

Edit: Jut eszembe. Egy valamire még had hívjam fel a figyelmeteket. Ahhoz, hogy mindez működjön, szükséges egy nemzetközileg hiteles bankkártya, amit bárhol a világon elfogadnak, hogy arra pénzt is tudjanak utalni ... Szóval nem elég egy csomó képet feltölteni, hogy meggazdagodjatok. Mindenesetre hajrá, de azért ne ész nélkül.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #124 Dátum: 2010.07.24 16:43 »

Átkéne valamire nevezni a témát, mert már egyáltalán nem arról szól, mint ami eredetileg volt.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #125 Dátum: 2010.07.24 16:43 »

PayPal számla kell, azt bárki tud csinálni percek alatt. Persze ha tényleg a kezében szeretné érezni a pénzét, akkor azt ki kell utalni egy rendes bankkártyára.
Naplózva

   
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #126 Dátum: 2010.07.24 18:35 »

Jó lesz ez a név, ha nektek is megfelel.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #127 Dátum: 2010.07.24 19:57 »

Nekem az egész téma nem felel meg. Le kéne szokni erről a folyamatos mindenféle reklámozásról. Nem csak azért, mert egy ez játék fóruma, igaz, ezek nem játékok, de akkor is. A legtöbb fórumozó még nagyon gyerek. Nekik az ilyen fizetős dolgok nem mondanám, hogy nagyon valók, ugyanis nem gondolnak bele a kockázatokba normálisan. Addig oké, hogy itt meg ott ez meg az van leírva. Mondjuk én alapból másképp látom ezeket, egyikben sem hiszek, de jó lenne, ha jobban átgondolnák. A harmadik ok, hogy egyre nagyobb divatba jön. Ha ez nem lesz megfékezve, ez lesz a legnagyobb divat, ami lehet csak engem fog idegesíteni, de akkor sem lesz túl fényes a helyzet.
Persze használni lehet, az mindenkinek a saját döntése. Csak a reklám ne menjen túlzásba. Bőven elég lenne az offtopic is, oda berakni egyszer a linket, aki akarja majd megtalálja ott is, és ha érdekli, privátban érdeklődik.

Bocs, ki kellett adni Mosolyog
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #128 Dátum: 2010.07.24 21:12 »

Pont emiatt törölgettem ki én is a referallokat. Igen, én is használom az oldalt, de ha nincs olyan képem, amit oda feltöltenék, akkor nem linkelem agyba-főbe. Ezen kívül nem is erőltetem másra rá, hogy regisztráljon olyan helyre, ahova ő maga nem akar (pont az itt lévők fiatalsága miatt). Én azt mondom, lehet az ilyet használni (mondom, én is használom), de felesleges erőltetni a dolgot, kihasználni kell a lehetőséget, nem terjeszteni és reklámozni.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Sitichu3
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #129 Dátum: 2010.08.01 20:01 »

Énis kérnék egy meghívót
ikariam999999@gmail.com
címre
kössz Mosolyog
Naplózva
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #130 Dátum: 2010.08.01 22:15 »

Szeretnék kérni, xBox Mosolyog

zundelr@gmail.com

Köszönöm,

Rudi
Naplózva

Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #131 Dátum: 2010.08.28 12:21 »


Kikerült a hónap elején a fotóm a Shareapic főoldalára, azóta 700-an megnézték Mosolyog
Naplózva

   
Oli
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3749


Népszerűség: ~200 [+]


WWW
« Válasz #132 Dátum: 2010.08.30 21:52 »

Mindjárt véget ér a hónap, és ez alatt az egy hónap alatt 1100-an nézték meg a képemet a főoldalon. A többi képet végignézve el lehet mondani, hogy 900-1500 látogatást lehet elérni ezzel. Szerintem megéri nevezni egy-egy képpel a fórumban Mosolyog
Naplózva

   
Adamikus
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #133 Dátum: 2010.08.31 11:39 »

Pontparkon a mai kérdésért 10 pont jár, úgyhogy ezt semmi képpen se hagyjátok ki !
És hamarosan lesz vásár, bár én a 158 pontommal még nem igazán tudok semmi hasznosat venni
Naplózva


+------------------------------+             
| Ha kivágod ezt a kupont,  |
| vehetsz egy új monitort !   |
+-------------------------------+
-D- Cody
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 186


-D-ani's "petsinthekeyboard" Lover ♥


« Válasz #134 Dátum: 2010.08.31 11:42 »

A kukázást tartsd meg magadnak...
Naplózva

[18:59:31] DenDo728: Olyan Egod van ami ha fényt bocsátana ki nem kellene nap

"Titokság van!!" Dani Mosolyog
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.042 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.