Stickman Warfare: A játék

2024.03.19 11:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 214762 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Dragon123
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177


Cheesewhale


« Válasz #150 Dátum: 2010.10.07 21:40 »

Helo a nevem Grigorescu Erik Norbert (nem röhög! XD) dunaharasztin lakom 14 éves leszek januárba
-Szeretek Stickmanozni
-UTÁLOM A SULIT! (egyértelmű...)  Mosolyog
-szoktam focizni,sokszor zenét hallgatok (Órán is ha tudok sunyiba Vigyorog )

A játékok Paly mutata 09.08.23-án másnap már regiztem és egész megtetszett a játék azóta játszok vele
Naplózva

Kérsz egy head shotot a lábadra? by:én
Egy világ omlott össze benned? Építsd újra!
Grig,grigor,drag,drog,dragi,dragcsíí <3,dragon,keksz,kekszi.
[FC] Ferikegh
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #151 Dátum: 2010.10.09 17:11 »

Sziasztok!  Lorincz Ferenc vagyok. Zslovakian Gömör horkan lakom.
-szeretem a csajokat a penzt es az akciot
-utalom azokat akik leanyaznak masokat es feltorik mas accjat
Ennyi lenne az en bemutatkozasom
Naplózva

µ~'*_:µ€³²³@||
EtosLampele
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #152 Dátum: 2010.10.12 22:11 »

Helló
Tóka Emánuel vok Székesfehérvárról. 13 éves, és a törin, irodalmon, infón meg fizikán kívűl semmit sem tudok rendesen megtanulni.
Van mégvalaki fehérvárról?
Naplózva
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #153 Dátum: 2010.10.26 18:39 »

Ahoj Vigyorog
Na ha már idetévedtem,akkor én is bemutatkozok Nevem Csirmaz Nikolett,15 éves és mezőkövesdi.Szőkésbarna hajam van és mélybarna szemem.Suliba a helyi gimibe járok,művészeti tagozatra Szeretek lövődözős,harcos játékokkal játszanifura..tudom.. Hát..zenei izlés..:vegyes..nem tudok egy kimondott műfajt 'megnevezni' ,de ami első hallásra megtetszik..akkor az Vigyorog De úgy olyan bulizós..pörgős számok Kimondottan kedvenc énekes/előadó: Linkin Park,Evanescence,GreenDay,Eminem,Basshunter,Children of Distance stb..
Hobbik: tv,net,görkori,kutyával futni Vigyorog ,rajzolgatni, haverokkal-haverinákkal lógni,újonnan kiidegenli a tanárokat xD (de csak módjával;] ) + órán rajzolgatni/firkálni a könyveket és zenét hallgatni
Utálom a sulit(ami alap )
Célom a Sticken: Calmát leelőzni..és jobb NOOB-ossá válni tőlexP
Hát ennyi..több nem jutott hirtelen eszembe..de pont elég ennyixP
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
(-PRO-) Kungfus.
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 836


Skater


« Válasz #154 Dátum: 2010.10.26 20:43 »

Egy kérdés.Te nem calma tesója vagy? Vigyorog
Naplózva

Aki sokat izzad edzésen, az kevesebbet vérzik a harcban!
Gaz
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325

-FirePower- hűséges tagja!


« Válasz #155 Dátum: 2010.10.26 20:45 »

Nézd meg az adatlapját és megtudod. Az olvasás nagy úr, de ezt PM-be is meg lehetett volna oldani...
Naplózva



"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot, aki nem, az talál kifogást." Stephen Dolly
Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #156 Dátum: 2010.11.20 16:24 »

Dr.Kamikazee vagyok.
13 éves Bp.srác
Kiss András nak hívnak
A játékot már régebben találtam még nyár közepén de még akkor nem regisztráltam hanem Player neven játszottam.
Legjobb barátaim:
Nem sorba:
Blackman/blekmen Vigyorog ugye a fonetikus írás Vigyorog
FireFoxBoy/A klántársam
Mandrew007/Mand Vigyorog
gladibeni/Gla
Strike/sztrájk Vigyorog
flyboy/ne repűjé Vigyorog
Elit_Andris/Andres
binyhun/binyi bugyi Vigyorog
Általában Gun vagyok és M4
Kedvenc fegyvereim:
Gun:------------>

Tech------------>
Naplózva
-[H.G]- NO.1
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 79

Fuck Yeah..l.. Etióp kisebbségi onbucman elnöke.


« Válasz #157 Dátum: 2010.11.20 16:44 »

Sziasztok!
NO.1 vagyok
más néven Erdei Dani
Budapesten lakom a 11.kerületben
tavaly nyár óta játszok
kedvenc fegyóim
gun: LAWW,m4
tech: mpg,noob
első klánom az E.R.K volt amit az unokatesómmal alapítottunk de mivel ő abba hagyta a játékot ezért fel oszlott klán
a következő klán az M.S.K= volt itt nagyon sok barátot szereztem.Mosolyog
ezután jött az [FC] sajnálom,hogy ott kellet hagynom :l
végül pedig a -H.G-  ebben a klánban addig leszek amíg fel nem oszlik :DD
nah pá.
Naplózva

                                                        
http://www.youtube.com/watch?v=lX7nUlXCza0&feature=related[RadaRada]
Átok
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


« Válasz #158 Dátum: 2010.12.04 12:32 »

Hali all! Vigyorog
Lenner Zoltán vagyok, 14 éves nógrádsipeki lakos vagyok.
A játékot Tyson az unokatestvérem mutatta meg még 2009-ben. Eleinte nem nagyon érdekelt a stickman de aztán elkezdtem játszani kb. 2010 márciusában. Zenében nekem egyértelműen a disco a legjobb (szerintem), de azért meghallgatok mást is. Én egyszerűen minden fegyvert szeretek (csak a quadot nem annyira) ezért jó eredményeim vannak a fegyverekkel. (Wicked sick minden fegyverrel)
Klánjaim: az =M.S.K.= ban nőttem fel, de onnan elmentem a FIFA klánba de mivel nagyon inaktív  társaság volt ezért vissza mentem az =M.S.K.= ba. 9000 killel engem vettek fel legelsőként a -[H.G]- be. De akkor még nem volt biztos, hogy bent is maradok, de ez idő alatt már 45k-m lett. Egész pontosan a -[H.G]- megalakulásának napjától vagyok a klánban. Nos még szórnám itt a sorokat de már nem fárasztom a kedves olvasókat. Ennyi lenne magamról. bb all! Vigyorog
Naplózva
bubendek
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94

"oopsz"


« Válasz #159 Dátum: 2010.12.04 12:49 »

CS All!
Váczi Buda Benedek vagyok Szentendrén lakom és 12 éves vagyok.
A játékot Mare és Krumplipüré márciusban mutatta egy infó órán és nagyon megtetszett.
Klánjaim:
-(SAS)- elhagytam mert lomha klán volt.
MSK- nagyon jó klán de elhagytam.
HS saját klánom volt de feloszlattam.
Most az FC-ben vagyok és nagyon szeretem.
De minden vágyam a megalapulása óta h a -[H.G]- be kerüljek.

Sok-sok barátom van.
Kedvenc fegyóim:

Gun:
MP5A1
LAW
Tech:
NOOB
Qadro.
Szeretek csevegni fórumozni és Modolni.
De nem fárasztom tovább az olvasó szemét ha többet szeretnél tudni rólam írj  az acc-omnak vagy pv-t.
Naplózva

<br /><br />Az élet akkor jó ha használják!<br />http://www.youtube.com/watch?v=NUTGr5t3MoY
Szandií^^
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277


Hmm


« Válasz #160 Dátum: 2010.12.28 04:44 »

Egy kérdés.Te nem calma tesója vagy? Vigyorog

De igen Sorry a késésért..most tévedek megint ide>.<"
Naplózva

~Először figyelembe sem vesznek, aztán nevetnek rajtad, aztán harcolnak ellened, és aztán nyersz.*

De igaz ez.. http://www.demotivalo.net/pic/1312069182-aR9tRk.jpg
[M] Olivér
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


Exclusive Hunt


« Válasz #161 Dátum: 2011.02.15 15:23 »

Üdv.

Rendes nevem Szabó Olivér, Július végén töltöm be a 14. életévem. Vízilabdázom, már lassan 4 éve. Emellett néhanapján gyúrok. Kedvenc tantárgyam a rajz. De emellett, még szeretem az angolt is. Körülbelül 4-gyes tanuló vagyok, az Újlaki Általános Iskola 7. osztályában. Budapesten élek, a III. kerületben. Közelünkben van egy nagy gördeszkapark, ahova gyakran lejárok.
A stickmant egy éve kezdtem, Jackass/Bálint köszönetére. Kedvenc fegyverem az MPG. Kezdetben gyakran váltogattam a klánokat, de úgy gondolom, az az időszak elmúlt. Eléggé tág a baráti köröm, az életben, és a játékban egyaránt. Képeket közösségi oldalakon találhattok.
Na, ennyi lettem volna. Vigyorog
További szép napot.
« Utoljára szerkesztve: 2011.06.24 02:19 írta [M] Olivér » Naplózva

Olivér Blogja | YouTube | Cheese<3 | Random Cheese
[19:17:42] DenDo : nyertél
I'm The Predator, You are the prey.
Betonkezű 55andris
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169


A Sajt Hörcsög gazdija *.*.


« Válasz #162 Dátum: 2011.02.26 14:11 »

Üdvözletem Vigyorog

Varga Andrásnak hívnak Budapesten Zuglóban lakok.13 éves vagyok május 5-én leszek 14,kb 152 cm magas vagyok,barna közepesen hosszú hajam van szőke csíkokkal (nem festett! ).Kb 2-3 éve játszok a játékkal 55andrisként kevesebb ideje.Ezen kívül még annyit magamról hogy szeretem a  sajtot (ki nem?) és egy párhónapos dzsungáriai törpehörcsög gazdája vagyok akit david_rosztól kaptam (thx!) és Sajtika (teljesnevén: Sajt Hörcsög) is szereti a sajtot :3.
Hobbijaim:Stickman,biciklizés,CS1.6,hörcsögözés.

kedvenc filmjeim és sorozataim:Star Wars (összes),family guy,south park,dokik,DBZ,így jártam anyátokkal,nevem Earl,naruto.

kedvenc játékok:Stickman,Half-Life (az összes),CS,Garry's mod

játékban:fegyvereim és rekordjaim:MPG:103-es Wicked a kedvenc fegyóm ha TECH vagyok mindig ezzel tolom
                                                  QUADRO:45-es Wicked régen szerettem mert gyorsan lehet vele ölni de mostanság ritkán használom
                                                  NOOB:40-es Wicked  NOOB az-az az eperfagyi (XD) szeretem me szép a színe(csak ezé keztem használni)
                                                  X72:31-es Wicked régen ez volt a kedvencem de mióta butították nem használom

                                                  M4A1:51-es Wicked kedvenc GUN os fegyverem
                                                  M82A1:65es Wicked úgy ahogy tudom használni de ritkán vagyok vele (köszönöm banánnak a tipeket)
                                                  LAW:36-os Wicked van érzékem hozzá de nem szeretem anyira a rakétavetőket úgyhogy nem szoktam használni csak ritkán
                                                  MP5A3:46-ös Wicked a másik kedvenc GUNos fegyóm


« Utoljára szerkesztve: 2011.07.04 16:07 írta -55andris- » Naplózva

,,Bekenem magam 5 karátos naptejjel˝ by:Bálint a sticktalin

HK & Kalashnikov & FN & Colt fan.
Mand.
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227


Mandi Family Member ^^


« Válasz #163 Dátum: 2011.03.01 19:58 »

Sziasztok, Mandi vagyok. 2010. ápr. 4-én kezdtem az eszeveszett öldöklést, azóta rabja vagyok Alex munkájának. SMWF-ről ennyit, ha olyan vagy úgyis ismersz a játékból.

Egyébként, ha megbocsátotok, Markó András vagyok (az accnevem is innen van. találd ki milyen alapon ><), 12 éves, középmagas barna hajú & szemű, roppant hétköznapi ember... Már akinek. Az RMG-be járok, mely Dunakeszin, egy alig 40000 fős, Budapesttől 20 km-re, a Duna bal partján fekvő kis településen található, és ha nagyon ügyes vagy, kitalálhattad, itt élek. Mégpedig a két tesómmal + a szüleimmel. Sok barátom van, ebből egy adag ismeri az SMWF-et, habár igaz, rajtam kívül egy gyerek nyomja néha-néha úgy ahogy, a többi tíz nem vitte tovább 1300 killnél.
5-ös tanuló vagyok, fizikailag is jó erővel rendelkezek, bár mostanában nem sportolok aktívan. De ha igen, akkor jöhet a sí, a pingpong, a foci, vagy valami más. Rengeteget kockulok, főleg az esemvéef, a fész, néha-néha NFS megy, de előfordul, mikor nagyon unom magam, flash játékokat nyomok. A véres lövöldözős terminátror játékok hidegen hagynak (kivéve, mikor tábori gépen multizunk egymás ellen  Vigyorog). Sokat kirándulok a családommal, és ez nem is olyan rossz. Jaaa és szeretek enni  Vigyorog
Namost utólag:
A napot legelőször 1998. november 1-jén láttam meg a miskolci Vasgyári Kórház termének ablakán át. Tehát miskolci vagyok. Ami a legjobb, hogy az összes rokonom itt él, így a látogatásokat egybe le lehet tudni Vigyorog
Iskolában csak azt szeretem, hogy találkozhatok a barátaimmal, és beszélgethetünk. Amúgy halára unom magam az órák alatt. Apropó, ha már suli, akkor MindLab. Ez egy nemzetközi verseny táblajátékokkal, Idén én indulok a suliból, szurkoljatok Vigyorog
Féjszbúkon ott vagyok, hamarosan lecserélem a képem egy mandarinra, hogy megismerjetek.
Ennyit rólam egyelőre. Majd még kibővítem. Csüsz.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.01 22:02 írta [FC] Mandarin bá' » Naplózva

makosteszta
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #164 Dátum: 2011.03.06 09:54 »

Hello al!
 Szilárd vagyok, a játéknevem meg eredetileg trland, de azt egy ideje nem engedi használni a játék, szóval kénytelen voltam egy új nevet csinálni... hát LoL
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.025 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.