Stickman Warfare: A játék

2024.03.19 09:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 214748 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
KeTC |-||_| P
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 65

Paradicsomszószmaster


« Válasz #120 Dátum: 2010.01.16 22:15 »

Beleéled magad a szuperhősségbexD

És látom van ilyen topik hát legyen, Ketchupos Konzerv vagyok, már sajnos 9 éves és a hulladékújrahasznósítóból írok.....

Na de térjünk a komoly témára: Vigyorog
Buda Roland vagyok, 11,5 éves, én egy szabad ember vagyok, különc az unalmas, stréber osztálytól...
Utálok is tanulni, napom 50%- gépezés és kockulás. És én húsból élek, nem babkonzervből.xD
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.18 20:13 írta KeTC |-||_| P » Naplózva

Én vagyok a ketchup a szenyádon, vigyázz mert kicsurgok!
nagyfiuu. ;||
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 674

Bloose Broavaz.!


« Válasz #121 Dátum: 2010.04.09 15:05 »

Koltay Attila vagyok (14 éves) mindenem a Stickman és amikor csak bírok fellépek Vigyorog Utálok tanulni, bár muszáj :S
Szabadidőmben:Focizok,Sportolok,Szórakozok.
Ennyit Rólam Vigyorog
Naplózva
Smokey
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


-[Mortals Doki]-


« Válasz #122 Dátum: 2010.04.09 23:17 »

Sziasztok! Fábián Péter vagyok, alias Smokey. 28 éves múltam februárban, és kezdő orvos vagyok. Három éve a feleségemmel élek Zuglóban. Tizenéves koromtól kezdve szeretem az RPG-ket, a Stickman pedig egyszerű, és ha nem vesszük túl komolyan szórakoztató is Mosolyog. Néhányan biztos infantilisnek tartotok, de kell nekünk is a kikapcsolódás Kacsint...
Naplózva
55andris
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


WWW
« Válasz #123 Dátum: 2010.04.10 08:59 »

Üdvözlök mindenkit! Varga András vagyok 12 éves Budapesti lakos.Stickmanon kívül szoktam ps2-őzni.Sportolok:légpisztolyos vagyok.Esténként szoktam biciklizni minimum 1 órát.Könnyen föl lehet húzni ezt már ti is tapasztaltátok de mostanában igyekszem nem csetbe be írni a szavakat,ahogy látjátok a helyes írásom is javult.
Naplózva

mi az ott? egy madár! nem egy repülő! mégse ez csak rőzika lagja (by andris0131)  nem a killszámod számít hanem a pontszámod (valami kezdő Patkány nevű gyerek)
 
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #124 Dátum: 2010.04.10 10:23 »

Üdv Smokey, remélem jól fogod magad érezni a közösségben Kacsint
Naplózva


JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #125 Dátum: 2010.04.10 10:42 »

Üdv Doki! Jó terepet választottál. Itt még az orvosi műhiba esetére is találsz megoldást. Kacsint (Láthatod ebből is, hogy milyen "beteg" helyre kerültél. Jó praktizálást!)
Naplózva

Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #126 Dátum: 2010.04.12 17:57 »

Sziasztok! Fábián Péter vagyok, alias Smokey. 28 éves múltam februárban, és kezdő orvos vagyok. Három éve a feleségemmel élek Zuglóban. Tizenéves koromtól kezdve szeretem az RPG-ket, a Stickman pedig egyszerű, és ha nem vesszük túl komolyan szórakoztató is Mosolyog. Néhányan biztos infantilisnek tartotok, de kell nekünk is a kikapcsolódás Kacsint...

Üdv! Megkérdezhetem milyen orvos vagy?
Naplózva

KisRévay
Vendég
« Válasz #127 Dátum: 2010.04.12 19:17 »

Révay Barnabás vagyok 12 éves Nógrád megyében Somoskőújfaluban lakom (Salgótarján mellett GYŐZIKÉT UTÁLOM! Kacsint).
Stickezek, néha felmegyek SA:MP-ra, de nem vagyok "kocka", általában 30percet gépezek, de gyakran 1-2 órát is itt töltök a gép előtt.
Eddig legtöbbet kb.5 órát gépeztem egyfolytában.
Minden nap biciklizek (BMX és MTB) sokszor ugrálok, trükköket csinálok.
Kedvenc zenéimet ez az előadó adja elő: Radical Hungary
Radical Hungary Hivatalos Honlap.
 
Naplózva
Womi
Báálna
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 902

Error 404 - Title not Found


« Válasz #128 Dátum: 2010.04.12 20:07 »

Sziasztok! Fábián Péter vagyok, alias Smokey. 28 éves múltam februárban, és kezdő orvos vagyok. Három éve a feleségemmel élek Zuglóban. Tizenéves koromtól kezdve szeretem az RPG-ket, a Stickman pedig egyszerű, és ha nem vesszük túl komolyan szórakoztató is Mosolyog. Néhányan biztos infantilisnek tartotok, de kell nekünk is a kikapcsolódás Kacsint...

Üdv! Megkérdezhetem milyen orvos vagy?

Gondolom sebész/fogorvos. Manapság nincs sok agysebész, fiatal nőgyógyászt, urulógust, és onkológust se sokat látni.
Naplózva


Smokey
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 137


-[Mortals Doki]-


« Válasz #129 Dátum: 2010.04.12 23:34 »

Köszönöm a fogadtatást, skacok! 2009-ben végeztem az egyetemen, azóta Újpalotán vagyok helyettesítő körzeti orvos, ügyeletes a Rákos úti ügyeleten, meg járok szórakozásból a Merényi Kórházba műtőzni, ihol-néhol...Lehet, több komolyság kellene tőlem, de ez mégis elég jó kikapcsolódás...Mosolyog
Naplózva
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #130 Dátum: 2010.04.12 23:36 »

Szerintem a szórakozást nem kell keverni a munkáddal. Ha ügyvéd lennél akkor sem kellene itt olyan komolyan fórumozni. Jó ha kikapcsolódsz. Mosolyog
Itt a szórakozás a lényeg. Vigyorog
Naplózva

Megatron
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


Nyugdíjas


« Válasz #131 Dátum: 2010.04.27 21:05 »

Sziasztok!
Olexa Péternek hívnak (a játékban Megatron [TF2-ből ered  Kacsint]) 11 éves vagyok és egy kis városban, Záhonyban lakom. (Ukrán határnál)
Szeretek futballozni és hülyüni. Ezek mellett szívesen kipróbálok mindenféle böngészős játékot. (Most a Grepolison játszok), színészkedek benne is vagyok a helyi színjátszó csoportban.
« Utoljára szerkesztve: 2010.04.28 16:23 írta Megatron » Naplózva

Nyugdjíba vonultam.
Shnitzeel
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #132 Dátum: 2010.05.02 19:11 »

Simon-Szabó Martin vagyok, 13 éves, van 2 macskám, 1 anyám, és 13 apám.(a változatoság kedvéért Vigyorog)
Sokat játszom a Metin2-vel, de többet a Stickmannal.
Játszok még a Grepolissal, a Kertbirodalommal és a TeveClubbal.
Hobbim: Gép, Foci, Bicaj.
Naplózva
SzÉcSi97
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 214


SAJTfőzelék^^


« Válasz #133 Dátum: 2010.05.04 18:51 »

Sziasztok!A nevem:Szécsi Tamás 12 éves vagyok.Szeretem a a kézit a focit a vízi labdát a Forma-1-et.Régebben Metineztem , de rájöttem hogy nagyon unalmas.Heves megyében egy heves nevű kisvárosban lakom . Vigyorog Kb. ennyi Vigyorog
Naplózva


Tomi[]
Egy gondolat bánt engemet, kádban bálnák közt halni meg. xD by Petőfi Sándor
Chimci
Vendég
« Válasz #134 Dátum: 2010.05.05 07:40 »

Érdekes és hosszú nevem van. Budavári Krisztián vagyok nemsokára 13 éves és szeretek Stickmanezni. A játékbeli nevem Chimci. (A "Chimci" név nem tudom honnan jött már. xD) Néha focizni szoktam és lent Dél-Alföldön Hódmezővásárhelyen lakok. Szegeden 1997-ben születtem. És nagyon alacsony vagyok a 140 cm-emmel. xD  Vigyorog
Úgy, hogy lehet, hogy ez itt most rekord.
Sokat hülyülök Vigyorog szeretek szórakozni bár tanulni nem igazán de sok tantárgyból 5-ös vagyok. Kb ennyit rólam.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.047 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.