Stickman Warfare: A játék

2024.03.19 09:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Bemutatkozás  (Megtekintve 214749 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Horcza
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1361


aka Hades


WWW
« Válasz #45 Dátum: 2009.01.12 17:44 »

Na majd meglátjuk. De a nyakamat rá, hogy te nem vagy 170.
Naplózva

\M/etál az ész
TheBuzogány
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1269

BiGláma


« Válasz #46 Dátum: 2009.01.12 17:56 »

pedig anya 174 és köztünk van kb 5 centi...azé mondtam h akk 168-9 vagyok én ami kerekítve már 170
Naplózva

Játszik a fa×om ezzel a szarral xD abbahagytam:)))
Tomi
Gőzmozdony
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3411

Lieutenant of 13th Legion


« Válasz #47 Dátum: 2009.01.12 18:30 »

jaaaj XD
én177 vok.. XD megmértem magamat XD a 164 az 8ik félévkor volt.. XD faxaa 1 év alatt nőtem kemény 13 cm-t XD
Naplózva

FÓRUM SZABÁLYZAT! OLVASD EL! Nem ismerete nem mentesít by tetra


A szó elszáll, az írást meg törli a moderátor
Nesquick - Törölj még egyet és fogd rá a Tomira! Kacsint
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #48 Dátum: 2009.01.12 19:10 »

Gyerekek, bemutatkozás topik (:

De akkor már én is elsütöm ... 19 évesen 186 centi. Szóval még simán behozhattok, nem vagyok egy óriás Vigyorog
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

EE.one
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 931



« Válasz #49 Dátum: 2009.01.12 19:21 »

Lehet h nem kellet volna leírnom h milyen magas vok xD Nade mostmár tényleg befejeztem az offot Vigyorog
Naplózva

http://www.facebook.com/pages/Tastes-and-Harmonies/141590712593258
a cucc, amellyel meg akarok döbbenteni mindenkit. na jó, nem, csak végre kitaláltam, hogy egy ilyen solo-projektet kellene készíteni. már van FB-profil, bandpage, soundcloud, és még egy nóta is Love Trip címmel.
nagyon sokat segítenétek nekem, ha ezt terjesztenétek, nem az éccet.
Hitman
Vendég
« Válasz #50 Dátum: 2009.02.21 16:05 »


ÜDV:
Polgári nevem Szabó Roland, 13 éves vagyok, Pisti jó haverja és osztálytársa,
Debrecenben lakok, Kézilabdázok a DSI-ben!Szeretek zenét hallgatni,
Szabadidőmben szívesen focizok,gépezek,NA ÉS PERSZE STICKMANOZOK  Vigyorog
Kezdő modellező vagyok, Wings3D-vel dolgozom,persze még néha bénáskodom mert ebben kezdő vagyok!! Vigyorog

Röviden ennyi
Naplózva
(C.C.B.) Capoeira
Vendég
« Válasz #51 Dátum: 2009.02.26 21:27 »

Hello!
Polgári nevem Szabó Krisztián. 14 éves vagyok, Miskolcon lakom. 8.-os vagyok az Erenyői Általános Iskolában.
Bocsi azt kifelejtettem, hogy zongorázni és gitározni tanulok. A haverokkal építgetünk egy együttest amiben b*sszusgitáron játszom. Még járok lövészetre, jártam úszni, karatézni, bírkózni. És bűvészkedem... Naggyából ennyi Mosolyog bye

Használj szerkesztést ... - sadypisten
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.26 23:01 írta sadypisten » Naplózva
LaserBack
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #52 Dátum: 2009.02.27 13:17 »

Üdv!
Milyen véletlen, engem is Szabó Krisztiánnak hívnak!! Vácon lakok és 16 éves vagyok. Közgazdasági középsuliba járok. Hát imádok zenét hallgatni. Minden hallgató vagyok, de a pop-ot ki nem állhatom. Van hogy egyik percben Death Metalt hallgatok, a következőben meg már DnB-t. Imádok olvasni, de csak a fantasy könyveket (gy.k. Eragon, Gyűrűk Ura, stb.). Járok úszni, régebben Aikidoztam. ja, és imádom az Animékat, Mangákat. Kedvenceim: Bleach, Fullmetal Alchemist, Dragon Ball, és még sorolhatnám. Röviden ennyi! Vigyorog
Naplózva

Minden Nemes Magyar,
Kinek Lelke Tiszta,
Ősi Országunkat
Együtt Vesszük Vissza!!

klénium
Vendég
« Válasz #53 Dátum: 2009.02.27 16:01 »

el is felejtettem bemutatkozni.
először akartam, de kiment a fejemből :|
valódi nevem Nagy Marcell. (ha lány lettem volna, Zsófinak hívtak volna, a másik fiú nevem pedig Nándor lett volna Vigyorog )
Nyíregyházán lakom immár 14 éve.
kicsi korom óta nagyon beteges voltam, a szemem születés óta szar. 1 méternél nem látok tovább jól. 11 évesen elment a hallásom is bal oldalt, rá egy évre jobb oldalt is, mostanáig nem jött vissza (nem szeretek bújácskázni, szóval visszajöhetne )
travi függő vagyok. igaz, a kerben még nincs raktár, de 4 25K-s üveget törtem be (hát na, azok a szemetek nem engedtek ide 
amióta nincs hallásom, eléggé rosz tanuló lettem. 2 éveig nem játram, most is semmit nem csinálok órákon, mindent itthon kell bepótolni :-|
aszthiszem enyi
Naplózva
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #54 Dátum: 2009.02.27 16:08 »

Azért sajnálat jár neked Az nagyon xar lehet ha az ember alig hall. Amúgy hallasz valamennyit vagy süket vagy?
Naplózva


"Alea iacta est."
klénium
Vendég
« Válasz #55 Dátum: 2009.02.27 16:11 »

nem hallok semmit, de nem vagyok süket.
nem szeretem ezt a szót.
elméletileg már jó a vérsüllyedésem, meg minden, szal lehet visszajön.
azért annyira nem idegesítő, csak amikor babulsz azzal szemben, aki nem tud rólad semmit.
na az nagyon szar helyzet Vigyorog
Naplózva
GalbaX
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

Master of Semmi


« Válasz #56 Dátum: 2009.03.03 16:33 »

Üdv
Polgári nevem Koszpek Barnabás, 12 éves vagyok, Székesfehérváron élek, Maxim osztálytársa vok (azt nem tudom hgy most barátok vagyunk-e), ő mutatta ezt a játékot.
Régebben travianoztam, meg más ehhez hasonló hülyeségekkel játszottam (valamivel szórakozni kell, nem?)
Vízilabdázok az FPSE-ben, az örök utolsó hely a miénk a bajokságban. yeeeeeeeeeee
Szabadidőben focizok és gépezek.
Próbáltam már a Wings 3d-t de ritka szar vok benne, úgyhogy gyorsan abba is hagytam.
Naplózva

Lantusz
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #57 Dátum: 2009.03.03 18:43 »

A nekemis is van tengeri malacom de nem is 1 2 Vigyorog
Naplózva
bbalint
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 91

őőőőőőőőőőőőőőő nem tom...XD


« Válasz #58 Dátum: 2009.03.16 14:34 »

Hello  Vigyorog
Plgári néven Budai Bálint vagyok de sticken csak +bbalint+ Vigyorog Régen traviztam de nem ment cséztem is az ment de abba hagytam szinte mindent csinálta már Vigyorog (Most deszkázok)
Nem: Férfi
12 éves vagyok
(nagyából ennyi)
Naplózva

"Ne pofázz, inkább ölj!"
     (+bbalint+)

                                  "Bármi is történik tégy úgy mintha
                                                            szándékos volna"
                                                              (Murphy)
Bolint99
Bolint99. The WebAdmin.
Admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 951


WWW
« Válasz #59 Dátum: 2009.03.16 16:23 »

Hmmm most én jövök?    Vigyorog
Na jó, Mérő Bálint vagyok, 14 éves, Újpesten járok általános iskolába. Az informatikát úgy kb. 5 éve csinálom, (Először alapismeretek, Windows kezelése; gportal.hu-n való "továbbtanulás"; atw.hu- való html gyakorlás) 2007 karácsonya óta kezdtem könyvekből programozást (PHP, mySQL) tanulni, addig csak html-t tudtam...
2008 nyarán belekezdtem a JavaScriptbe és az Ajaxba, de a sokféle böngésző miatt abbahagytam.
A Delphihez nagyon alapfokon értek, de a PHP után arra megyek tovább  valamikor egész biztos... (Na jó, jó nekem a PHP Vigyorog )
Most készülök az országos Varga Tamás matekversenyre, és egy fővárosi informatikaversenyre, s a Fazekasba szeretnék továbbtanulni...
Kb. ennyi... És még egy dolog: Március 6-án kezdtem neki az új Stickmanos rendszernek... Jó gyors voltam  Vigyorog
Naplózva

http://ilajkyou.com Lájkollak ^^ Kattanj rá! =)
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.048 másodperc alatt készült el 19 lekéréssel.