Stickman Warfare: A játék

2024.04.28 14:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Szavazás
Kérdés: Jelenleg hova jársz?
Általános Iskola - 50 (49%)
Gimnázium - 32 (31.4%)
Szakközépiskola - 12 (11.8%)
Kollégium - 0 (0%)
Főiskola - 1 (1%)
Egyetem - 5 (4.9%)
Egyik se (Dolgozó állampolgárok) - 2 (2%)
Összes szavazó: 96

Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Továbbtanulás, érettségi, felvételi és iskolák  (Megtekintve 80546 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hector
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 525


MOD Master


WWW
« Válasz #45 Dátum: 2010.12.06 19:45 »

te télleg dilis vagy Vigyorog na jó azér mondom mer én biztos nem mennék orvosira (biosz meg kémia, áááá) amúgy meg azért szívás, mertvagy 10 évig tanulsz. Amúgy nem akarlak lebeszélni, szép szakma.
Naplózva


Adam Hector
Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 2010.12.06 20:09 »

Én meg gépész mérnöki szakra akarok menni a Lévayi-ba vagy  a Wigner-be még nem tudom. Egyébként valaki jár a Lévayi-ba
Naplózva
-|H.S.P.C.|- Dani
Elit
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1072

Cheesewhale


« Válasz #47 Dátum: 2010.12.06 20:10 »

te télleg dilis vagy Vigyorog na jó azér mondom mer én biztos nem mennék orvosira (biosz meg kémia, áááá) amúgy meg azért szívás, mertvagy 10 évig tanulsz. Amúgy nem akarlak lebeszélni, szép szakma.

És a 10 év tanulás eredménye 300-500k / hó. Röhely.

Egyébként valaki jár a Lévayi-ba
Ki gondolta volna?
Naplózva


"Minek nektek Űrhajó Event? Itt a Dani event!Nyolcszázszor ritkább hogy online vagyok..."
MeekE
Teljesértékű Tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85

Sztereoszuptikus Javaládé


« Válasz #48 Dátum: 2010.12.06 20:14 »

És a 10 év tanulás eredménye 300-500k / hó. Röhely.

Ha egyáltalán el tudsz helyezkedni, de egyébként én nem ilyen számokat hallottam hanem éppen az ellenkezőjét
Naplózva

(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #49 Dátum: 2010.12.06 22:19 »

És a 10 év tanulás eredménye 300-500k / hó. Röhely.

Ha egyáltalán el tudsz helyezkedni, de egyébként én nem ilyen számokat hallottam hanem éppen az ellenkezőjét
300-500 év tanulás és 10k / hó? Vagy mínusz?
Naplózva

JELackland
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 855


великая отечественная война


« Válasz #50 Dátum: 2010.12.06 22:38 »

GH. Nyertél. Ha annyi évig nem is, de a nyugdíjaztatásukig járhatnak továbbképzésre, mint jópár más szakmában és hivatásban. Az orvosi szakon perkálhatod a zsetont az egyetemen, amikor elvégezted menekülsz az országból fizetősebb helyekre. Nem véletlenül él a paraszolvencia gyakorlata szinte kikövetelve is.
Naplózva

Dr.KamikazEE
Vendég
« Válasz #51 Dátum: 2010.12.07 15:39 »


Idézetet írta:  link=topic=2954.msg139350#msg139350 date=1291659020
És a 10 év tanulás eredménye 300-500k / hó. Röhely.
Csak Magyarországon egy kezdő orvos havonta keres 95.000-100.000 Forintot.Akinek meg van egy kis esze az meg ki megy külföldre,nem is kell messzire  menni itt van  Németország ott már a kezdők 350.000 Forintot keresnek.
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #52 Dátum: 2010.12.08 18:58 »

Ja, csak pont annyit ér, mint a hazai 150k. Azért olyan nagy különbségek nincsenek, azonos életkörülmények megteremtése ugyanannyiba kerül minden országban, és nem HUF-ra átszámítva, hanem arányaiban. Persze, máshol jobbak a körülmények, emberibbek főleg, de azért ne keverjük a szezont a fazonnal.

Ellenben Magyarországon afelé mozdult el a tendencia (nyavajás nyugdíjkorhatár növelése és főleg az arra irányuló szándék, hogy a fiatalok egyre később kezdjenek melózni), hogy a 3 éves főiskolai BSc képzés után válassz még két év MSc kurzust, hogy aztán nyugodt szívvel indulhass neki az életnek, ahol követelnek tőled 3-5 év szakmai gyakorlatot, amit pedig jóformán ingyenmelóért anyádék nyakán kelljen eltöltened, hogy aztán 8-10 év belefektetett "tanulás" (idézőjel nem véletlen, próbáljátok ki a mai felsőoktatást ti is) után diplomás minimálfizetéssel elhelyezkedjünk valahol (ami egyébként, mint a közgáztanár kifejtette, 100400HUF nettó BSc, 100800HUF nettó MSc képzéssel > két év nyavajás 4000 forintért), ahonnan nincs előrelépési lehetőség és a következő negyven évet (aki megéli!) ugyanabban a székben ülve, ugyanazt a monoton munkát végezve vonuljunk nyugdíjba, avagy egyenesen a ravatalra.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Szabesz-kun
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 542

2 óráig -MH-s voltam! (tigernek) xd


« Válasz #53 Dátum: 2010.12.08 19:03 »

Ha már egyetem. Bölcsésznek NE menjen senki. Rohadt kicsi az esélye, hogy eltudsz helyezkedni.
Naplózva
Nesh.
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 111



« Válasz #54 Dátum: 2011.03.01 22:10 »

Lenne egy kédésem, szakközepet jelöltem meg 2.-odiknak, azon belűl szakács. Behívtak szóbelire, ha már valaki túl esett egy ilyenen, írja le légyszí, hogy miket kérdeztek. :'D
Naplózva

sajtoskrumplit enni egy puncipöcögtető bizbasszal a kezedben és közben a tányér melett ami egy puncinvan nem akármiyen élvezhető érzést ad,egy uborka! (blush)
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #55 Dátum: 2011.03.01 22:39 »

Pici fejemben 1 éve megszületett a gondolat hogy én márpedig orvos leszek. 7. osztályban összvissz 1 témakör volt ami valamennyire kapcsolódik az orvostudományhoz, ez a bacilusok és vírusok volt, amit 3 oldal alatt le is tudtunk. Remélem a nyolcadik nem a kisállatokról és növényekről fog szólni mert én már most utálom.

Kémia: abból a 7-es anyag is nagyon fontos főleg a szerves vegyületek része, a többi évben is hajtani kell.

Amitől már előre fosok az a 11-12-es biokémia, hát nem tudom hogy volt-e már valakinek ilyenje Vigyorog

Középszintű kémia érettségit tervezek + a bioszból kell ráhajtani, matekból nem lesz kötelező (már nem az?!) és szerintem töriből sem, a magyar meg NC, röhejes.
Naplózva

[Fight Club] david rossz
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 144


Kerepes!


WWW
« Válasz #56 Dátum: 2011.03.02 09:56 »

Valaki tervezi hogy külföldre megy ki dolgozni?
Rudi?
Naplózva

"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." by:Michael Schumacher
Pisti
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1039


Sergeant of 13th Legion


WWW
« Válasz #57 Dátum: 2011.03.02 11:05 »

Én, Dániába.
Naplózva


"Alea iacta est."
Rudi
Örökös online
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965


Karma: ∞


WWW
« Válasz #58 Dátum: 2011.03.02 11:57 »

Valaki tervezi hogy külföldre megy ki dolgozni?
Rudi?

Ahol a dokikat legjobban fizetik (most, hát mire én oda jutok >.<) az Anglia, és ott nagyon kultúráltak a kórházak (nem mint MO-n...)
Naplózva

Betonkezű Damisz
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 216


« Válasz #59 Dátum: 2011.03.02 22:37 »

Én Manchester-be, vagy Dubai-ba mennék. Egyébként csatlakozom Nesh-hez, engem is behívtak szóbelire de igazából nem tudom, hogy milyen kérdéseket tehetnek fel. Ha valaki emlékszik, hogy tőle miket kérdeztek azt boldogan fogadnám. Vigyorog De ha mégsem fordulok Jel költői és információ tanácsához. Kacsint  Vigyorog

EDIT: Kösz Jel és Inad. Egyébként Jel mit akarok Dubai-ban? Jó sok mindent tetszik ott minden de addig nem tudtam róla, hogy létezik ilyen város is, míg az osztálytársam nem ezen a néven kezdett el játszani. Vigyorog Aztán kerestem bár képet, videót és egyéb dolgokat róla aztán megtetszett. Kacsint
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.03 21:48 írta Betonkezű Damisz » Naplózva




Damisz a komisz. By: Elég Sokan. Vigyorog
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.036 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.