Stickman Warfare: A játék

2024.03.29 00:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
 
 
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 46   Le
Nyomtatás
Szerző Téma: Kérdezz - Felelünk (SZABÁLYZATTAL!)  (Megtekintve 609704 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
(-PRO-) GamehunteR
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1267


[+] [+]


« Válasz #330 Dátum: 2011.01.07 18:02 »

Stickman/data mappából töröld a modelledneve.wp1 és a modelledneve.kd1 file-okat. Így újra generálja a szilárdságát.
Naplózva

(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #331 Dátum: 2011.01.08 15:45 »

szaisztok! az lenne a kérdsem hogy kell  a fórum oldalon a klánoknál ilyen mappa szerűséget csinálni,és benne a témákkal?mert nem tudom
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #332 Dátum: 2011.01.08 15:46 »

Sehogy barátom. Azt csak admin tud nektek csinálni, de biztosíthatlak, hogy nem kaptok.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
(-PRO-) Zak
1337 tag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #333 Dátum: 2011.01.08 15:48 »

mert? fradinak is ő csinált?
Naplózva

[TIM] cakko
Fórum függő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308


The Big Stick Challenge 3-4 győztes


« Válasz #334 Dátum: 2011.01.08 15:50 »

Igen. És minden klánnak.
Naplózva


"Légből kapott ölései vannak Vigyorog" by 8th4   "Nem véletlen, hogy a cakko név a kocka betűiből áll Vigyorog." by aron
YoYo
Rendszeres látogató
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #335 Dátum: 2011.01.08 19:15 »

Egy gyors kérdés. van egy ismerősöm aki most kerül oda, hogy válasszon hogy milyen szakmát fog tanulni.Ő a programozást preferálja, csak nem tudja  hogy milyen nyelven.Érdekli a webfejlesztés is meg a console programok is. Azt nem tudja hogy melyik az a nyelv amit sokan keresnek és versenyképes a fizetés. Annyi a kérdés hogy milyen nyelvet tanuljon. we
Naplózva


-MH- Mark575
575pO.oWeRmAyBe
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2057


Az 575 mindenhol ott van...


WWW
« Válasz #336 Dátum: 2011.01.08 19:19 »

1. Mint mondtam, ez a topic CSAKIS a játékhoz kapcsolódó kérdésekre van.

Szóval át Offtopicba.
Naplózva

  
"...a jogot fenntartjuk a random törlésekre." (Admin)
Idézet
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
kléni
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1580



« Válasz #337 Dátum: 2011.01.08 19:22 »

YoYo, ha megmondod a lakcímed, megmondom a választ.
Naplózva

[13:49:28] Pisti: Térdre csirkék, itt az isten
-ELIT- Sheffield
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 363


Népszerűség: {[(ctg³β)*(sin²α+cos²α)²]*∞}²


« Válasz #338 Dátum: 2011.01.16 04:10 »

A könnyített célzás mire jó?

nagyon sokan tudjátok...
Naplózva


SgSilVeR
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #339 Dátum: 2011.01.16 12:43 »

Sziasztok a gondom: 2.8-as proci 1.5gb ram és 256-os vidikari. 1 megás net
minimum grafikán szaggat de régen működött.
Amíg nem lépet be teljesen mikor még LAN-t írt ki nem szaggatott. de amikor kijött hogy Pityuli szeróján játszol azután kezd el szaggatni.
Minden bevan zárva googlle chrome stb MSN-is. régen nem szaggatott. esetleg directX kell neki? 9.0c-van rajta
Naplózva
-MH- Inad
Veterán tag
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


Olvasás kocka


WWW
« Válasz #340 Dátum: 2011.01.16 12:51 »

1 megás net

Itt lehet a kutya elásva. Meg kell, hogy mondjam, hogy 1 mbit csúnyán kevés, így nem csoda a szaggatás. Pláne, hogyha esetleg még ül valami más program is rajta. Feladatkezelőben (tálca->jobbklikk) a folyamatok fül alatt meg lehet nézni ezeket. Van még laggmentesítő program, a Game Booster, bár nem tudom, az pontosan milyen alkalmazásokat lő ki. Mindenesetre ha ez a kettő sem segít számottevően rajtad, akkor bizony nagyobb netre kell váltani, (Nekem 5 megás van, de tudtommal 20 fölöttit is árulnak itthon, sőt valaki 60-assal is villogott itt az elmúlt hetekben.) azzal megoldódnak a gondok.
Naplózva
sadypisten
Imperátor
Fórum Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1971



« Válasz #341 Dátum: 2011.01.17 11:52 »

A netnek a szaggatáshoz semmi köze nincs, fogjátok már fel végre. Az internetsebesség még a laggba sem szól bele (itt egy kis kitérő - a laggot a nagy válaszidő okozza(ping), tehát lehet neked gigabites szerverneted is, hogy ha pocsék a válaszidő a szerver és a géped között, viszont ha laggolsz is, de a játék nem szaggat, akkor folyamatosnak látod az eseményeket, csak a többiek látnak téged "teleportálgatni"), szóval ezt légy szíves felejetsétek el.

Igazából minél újabb verzió jön ki a játékból, a régebbi konfigokon annál jobban akad. Nálam is ment gond nélkül a régi 2,2-es AMD-men, amiben csak 768 RAM van. Nekem már jó pár verzióval ez előtt is szaggatott. A játékon belül a polygonsűrűség növekedése lehet a fő gond, én legalábbis erre tudom fogni ... Ahogy én észrevettem, minél több RAM kell a játéknak, bár a 1.5 giga nem kéne, hogy kevés legyen (tudtommal Alex is gyengébb gépen tesztel), de általában ez szokott a kritikus pont lenni.

A dx reinstallnak azért nincs semmi köze az egészhez, mert szorosan nem függ össze a megjelenítéssel (magyarázza el, aki ért hozzá, tőlem legyen elég ennyi), sokkal inkább driverproblémának lenne betudható. Pl régebbi Ati kártyáknál (ez tapasztalat, nekem az van) nem nagyon érdemes a legújabb drivereket használni, mert az új architektúrák miatt a régi kártyákat máshogy kezelné. Ha túl friss (10.x) driver van fent, érdemes lenne egy downgrade-el megpróbálkozni (8.x-ig is akár, ezeket interneten archiválva megtalálod, de a hivatalos honlapon kevés esély van rá), az talán segít.
Naplózva

'Ha a világ hátat fordít neked, fordíts te is hátat a világnak!' /Oroszlánkirály - Timon/

http://sadypisten.blog.hu/ <Olvasgasson, akit érdekel.

Sk1z0FrEE
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #342 Dátum: 2011.01.17 13:58 »

Sziasztok Mosolyog
Előre mondom nagyon kezdő vagyok szóval nemér nevetni   
Az a kérdésem h hogyan tudok pl. más pályán játszani Mosolyog
Mert amikor elindítom mindig ugyan arra a pályára rak  Zavart
Naplózva
-TDT- MassaSami
Megszállott fórumozó
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 326


Tankcsapda 'n' Linkin Park forever.


« Válasz #343 Dátum: 2011.01.17 14:31 »

Ugyanaz a palya van.Ha mas palyara akarsz kerulni akkor lekelltoltsel Omodot.Ez sajat meglatas.oModon en nem tudtam olni.Igazabol egyedul is voltam Vigyorog
Naplózva

Nem erdekel senki,semmi hagyjatok beken enni......
Sk1z0FrEE
Új
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #344 Dátum: 2011.01.17 14:45 »

És még1 Mosolyog h miért írja azt h NO LAN NO PLAYERS stb ha közben a másik gépen a bátyám is fentvan és neki is azt írja 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 ... 46   Fel
Nyomtatás
Ugrás:  


Az oldal 0.024 másodperc alatt készült el 20 lekéréssel.